این آهنگ که هنرمندان هیپ هاپ دوجا گربه و Tyga با هم “آبدار” است بدون نگه می دارد-منع نوای دوجا باشد. “من آن را نگه دارید آبدار آبدار بخورید من که ناهار/ او که نگه داشتن کون گنده, او نگه دارید که چاق و چله,” دوجا در گروه کر آواز می خواند. به عنوان آهنگ اول آلبوم 2018 را Amalaآن را یک جشن از بدن خود در سال 2019 remix, Tyga تأکید می کند که بله, کون بزرگ است و پس از آن بیشتر باقی می ماند از راه خود را. آن را سرگرم کننده آن را پررنگ و آن را تازه به طوری که چیزی است که من امیدوار بودم برای روز شنبه, مارس 29, زمانی که خودرو و Tyga زمان در فیل مور سالن در دنور. اما اگر دوجا الاغ بود و برجسته نمایش داده می شود به عنوان وعده داده شده مخاطبان می تواند ایستاده اند برای دیدن یک کمی بیشتر از بقیه. او روی صحنه رفت و خیلی زود و در سمت چپ بیش از حد به زودی.

من اعتراف آشکار: دوجا کشید من به نشان می دهد. متولد Amalaratna Zandile Dlamini (نام مرحله او می آید و از او دو عشق از علف های هرز و گربه) او برای ستاره شدن, با انتشار یک, DIY, موسیقی تصویری از او در حال حاضر parodical تک “Mooo!” در آن او raps, “Bitch, من, گاو, سگ ماده من گاو” در حالی که لباس پوشیدن و در یک گاو, صحنه و لباس, نوشیدن, milkshakes, خوردن همبرگر چسبیده سیب زمینی سرخ کرده در بینی او مانند یک شیر ماهی و قر سربالا در مقابل سبز-نمایش تصاویر بیشتر متحرک مزارع. دیدن او زنده بود و فرصتی برای ادای احترام به اوج سوم-موج فمینیستی خانواده سلطنتی که یکپارچه ادغام دمدمی و شرجی.

Tyga برای من شد یک چاره اندیشی موقت است. من مبهم به یاد می آورد نام خود را از parentheticals در عناوین اولیه چند 2010s بازدید. رپر متولد Micheal ری استیونسون منتشر کرده است هفت آلبوم اما او بازدید او در موسیقی گام در جاذب, باشگاه, آماده مجرد که نور افکن محبوب بیلبورد hitmakers. دیگر از آن, او همچنین به طور گسترده ای شناخته شده برای خود را در-و-خاموش ارتباط با کایلی Jenner, و گاه به گاه انقباض غیر ارادی ماهیچه القا شیرین کاری به طور غیر قانونی مانند خرید و سپس خود را رها کردن حیوان خانگی خود را ببر.

البته قرار دادن یک ببر و یک گربه بر روی صحنه با هم و در یک نگاه خیلی بیشتر غالب — در این مورد نبود ببر.

این فروخته KS107.5 نمایش شنبه شب ثابت با وضعیت موجود تنظیم نیست همیشه قطع آن در صنعت — به خصوص زمانی که گربه است که در واقع شکل تغییر غریب badass که طول می کشد در personas گاو-فیلم های فانتزی روبات ها و هندوانه در خواهد شد. نشان می دهد آورده بخش زیادی از طرفداران هیپ هاپ که می تواند رها کردن آن را به شعر در مورد گرفتن و در حال هیپنوتیزم توسط دختران سنجش اما بیشتر هیجان زده در مورد ملکه گفتن ما چقدر بزرگ پذیری و سنجش خود هستند — به خصوص یکی انجام آن در عجیب ترین راه ممکن است.

نشان می دهد درو عمدتا جوان نسبتا متنوع جمعیت بسیاری به دنبال آماده برای یک شب در باشگاه است. دوجا بود تاب یک حباب آدامس کلاه گیس صورتی و آبی روشن کرکی کیپ که او گاهی اوقات کنار گذارده به مخاطبان انتخاب peeks از او بسیار مورد تحسین قرار گرفته ،

Doja Cat's puts the spotlight on her main attraction.

دوجا گربه قرار می دهد به ویژه در جاذبه اصلی.

Brandon Johnson (@BJohnsonxAR)

متاسفانه دوجا نیست کاملا در عین حال ورزشی, حرکات رقص را به انجام اعتیاد به مواد مخدره موسیقی او را خواسته است. او آن را می داند و او را با استخدام یک طراح رقص برای آینده او فروخته تور انفرادی برای داغ پینک. (به او گفت: MTV را تازه و زنده در فوریه 28, “چون من شما را دوست دارم و من نمی خوام عقب و جلو رفتن و قر سربالا.”) اما او ساخته شده برای بستری تکیه بر آمد و رفت با بی عیب و نقص موضع قدرت و پررنگ تحویل. من به سرعت تبدیل شد فقط به عنوان مسحور خود عجیب و غریب بودن (و یا آن را عجیب و غریب جاذبه جنسی?) به عنوان بقیه جمعیت.

و پس از آن همه بیش از حد به طور ناگهانی قبل از ساعت زده نه بیش از آن بود. دوجا راه می رفت و بسیاری از مردم شروع به فیلتر کردن از تئاتر است. قلب من غرق. و من آغاز رسمی رای گیری اعضای خروج. روشن بود که بسیاری از مردم وجود دارد به طور خاص برای دوجا بود و بهره صفر در دیدن Tyga.

که مشروط نیز اتفاق افتاده است و شامل زنان بیشتر و عجیب و غریب مردم از جمعیت که در آنجا ماند. با وجود یک سال 2018 بحث است که در آن طرفداران کشف ضد همجنس توییتهایی از زمانی که او در دبیرستان تشدید half-hearted عذرخواهی که نبود دوجا حفظ کرده است قابل ملاحظه LGBTQ زیر است. که شاید چون دوجا نیز در نیمه راه از گنجه خود زمانی که او به یک Instagram livestream مخاطبان “من دوست دارم هر دو. من دوست دارم dicks. من دوست دارم مردم که من می توانم رابطه جنسی با. و شما می توانید نیمه رابطه جنسی با هر کسی.” یا شاید به خاطر آهنگ های مانند “پایین عوضی” و “رفتن به شهر” به راحتی می توان دوباره آن را به عنوان مراسم تجلیل از, جنس لزبین, یا شاید به این دلیل که به عنوان یک مرد همجنسگرا در میان جمعیت به من گفت: “او فقط زیبا است.”

برای همه بخش ها از دوجا را پایه فن به نظر می رسید به عنوان اینکه او زمان کوتاه بود. قرار دادن خودرو را قبل از تنظیم Tyga این قابل درک است — او بعد از همه یک مقدار بیشتر تاسیس هنرمند با یک بزرگتر فن پایه. اما با شروع و پایان دادن به مجموعه خود را خیلی زود بود توهین.

حتی بدتر: همه چیز در مورد خودرو را در مجموعه ای به نظر می رسید طراحی شده نه برای تحت الشعاع قرار دادن Tyga. روشنایی و اثرات بودند, مینیمالیستی, زمانی که آنها می شده اند بیشتر است. او از میان این مرحله به تنهایی در مقابل دو دی جی و یک lo-fi صفحه نمایش است که گاهی اوقات روشن بین تصاویر smiley-face آبنبات چوبی و کلمه “سس.” Tyga از سوی دیگر ای در مقابل چهار فوق العاده با استعداد go-go dancers (که سنجش او گاهی اوقات شنود گذاشته باشند) در حالی که ابری از دود به ضرب گلوله از طریق مرحله و استادانه درست شده ویرایشهای خود را فیلم ها موسیقی بازی پشت سر او.

من را دریافت نمی اشتباه Tyga سرگرم کننده بود. او دارای جاذبه و نفوذ به اعتیاد به مواد مخدره تا جمعیت است. اما در حالی که جان کلام و عمل خود را قوی بود جنبه های عملکرد خود آمد به دشت تنبل. او با تکیه به شدت در بازدید مانند “رک شهر” و اخیر همکاری های ویروسی مانند “غوطه” با Nicki Minaj یا “سلیقه” با افست. اما او کمی از آخرین آلبوم افسانه ایشاید دانستن که بدون زرق و برق raps نیست چه کسی واقعا در آمد.

خوشبختانه برای کسانی که دوجا طرفداران که می خواهم از دست رفته خود را تنظیم به طور کامل چون او رفت و خیلی زود او به ارمغان آورد روی صحنه به انجام “آبدار” (حتی اگر او در حال حاضر می خواهم انجام آن خودش است.)

Tyga knows how to put on a good show, but lacks the ability to innovate.

Tyga می داند که چگونه برای قرار دادن در یک نمایش خوب اما فاقد توانایی نوآوری.

Brandon Johnson (@BJohnsonxAR)

Tyga به آخر شامل عطف این کنسرت به طور خلاصه به آنچه که او به نام “خانه حزب” که برای او به ارمغان آورد یک گروه از ده ها تن از زنان از جمعیت بر روی صحنه بود و دی جی بازی Cardi ب “Bodak زرد” و Saweetie “من از نوع” بیش از بلندگو در حالی که او فریاد زد: تشویق از خارج از صحنه نمایش. او ممکن است با استفاده از رقص به عنوان یک پوشش برای برخی از مشکلات فنی خود را با میکروفون…یا شاید او می دانست که در جایی عمیق در داخل که مخاطب گاهی بیشتر زنانه قدرت.

به عنوان منتقدان به مدت طولانی اشاره کرد Tyga را unsubtle شعر, glitzy و پربرکت شخصیت می تواند جذاب و یا آنها می توانید او را به نظر می رسد آشکار و مضحک. در زمان خود عمل می آید به عنوان یک تلاش برای جا اغراق آمیز نسخه های کم عمق هالیوود رپ کلیشه. اما در حالی که بسیاری از هنرمندان در حال نوآوری و تغییر شکل تم ها در قلب hip-hop, Tyga, ظریف تقریبا laughably به یک کاریکاتور از دوران قبل به خصوص وقتی که می آید به uncaring, oversexualization از زنان و تجلیل از خود horniness.

دوجا از سوی دیگر منعکس است که روایت. اشعار او حتی بیشتر وسوسه انگیز و خود aggrandizing. اما آنچه نه Tyga و نه مروج به نظر می رسد به درک نشده است که یک زن که ضمیر مذکر به کار خود بدن است که از لحاظ کیفی چیزی متفاوت از یک مرد sexualizing او. دوجا آواز در مورد دقیقا چگونه او می خواهم او را به غذا خوردن او را هنوز هم ممکن است بیش از حد مبتذل برای برخی از, اما آن را غیر قابل انکار لایو از Tyga به ما می گوید که چگونه بسیاری از زنان را منعکس در دیک خود را. دوجا موسیقی است در مورد یک زن unabashedly مایل رابطه جنسی و خواستار بیشتر از رابطه جنسی و همچنین احمقانه بودن در مورد رابطه جنسی. این یک صدای آورده است که مردم را به جمعیت یک صدا است که به طور بالقوه به انجام بیش از فقط بازگو و یک روایت از یک زاویه دیگر.

دوجا نیاز ندارد Tyga به “آبدار” یک آهنگ بزرگ و یا به عملکرد خود بدرخشد. در حالی که او به او داده شده یک افزایش محبوبیت است که ممکن است کمک به راه اندازی مرحله بعدی زندگی حرفه ای خود بیایید امیدوار باشیم که او احساس نمی مانند او به خم شدن خود را شسته-نسخه هیپ هاپ شکوه. آن را شرم آور خواهد بود اگر دوجا نگه داشته و آن را شاداب و تنها به آن آب مست خشک توسط شخص دیگری به گرفتار در یک پارادایم است که در آن آغوش خود تمایلات جنسی برای ارضای سلیقه مردسالار میباشد. اگر او بهترین سمت غالب دوجا ممکن است در خط مقدم موج جدیدی از قدرت خلاق شکستن که خسته پارادایم. اما تنها اگر او را با توجه به احترام و پلت فرم او سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de