چرا 9News خبرنگار واصل منظور حفاظت در برابر نفرت جنایی

در ماه دسامبر گذشته 9News خبرنگار جرمی Jojola گفت Westword در مورد زشت تهدید او می خواهم دریافت بیش از داستان در مورد محلی نئو نازی ها. در حال حاضر Jojola ثبت موقت حفاظت سفارشات علیه سه نفر از افراد وابسته به این گروه پس از آنها نشان داد تا در خانه اش در پی او گزارش در مورد یکی از آنها: Samuel Cordova که التماس گناه در هفته گذشته به بزه تعصب انگیزه جرم و جنایت مربوط به ژوئن 2019 خرابکاری در BookBar بیش از یک رویداد به نام “ملکه کشیدن زمان داستان.”

این دیدار برای اولین بار علنی در Facebook صفحه دفاع, Denver, یک سازمان است که به دنبال پنهان سازی آن نفرت باورهای پشت روکش از فعالیت. با توجه به جمعی که به اشتراک گذاشته selfie اسیر در مقابل Jojola اقامت توسط قرطبه و دو همکاران راسل Frankland و جاشوا Yeakel, “دفاع از دنور به طور یک صدا برای این جوامع است که به صورت ثابت ترور در آن وجود دارد [sic] جوامع است.”

توجه داشته باشید که Yeakel ادعایی نژادپرستانه فعالیت داشته اند ذکر شده در قبلی Westword موارد از جمله 2017 قطعه با تمرکز بر روی یک عکس که در آن مطرح او با سناتور ایالت کوین Lundberg و 2018 مقاله در مورد پتانسیل برای برخورد بین محلی Antifa نمایندگان و اعضای نژادپرستانه سنتی حزب کارگر در طول یک نقطه عطف در ایالات متحده آمریکا رویداد در CSU — که به تصویب رسید به عنوان پیش بینی کرد.

Jojola در دسترس بود برای اظهار نظر در مورد ناخواسته صفحه اصلی بازدید و 9News زیر ارائه شده گفته: “به عنوان روزنامه نگاران ما به دنبال حقیقت و کمک به مردم در درک آنچه اتفاق می افتد در جامعه محلی ما و جهان است. سعی کنید و ارعاب روزنامه نگاران از کشف حقیقت توسط یک حمله عمومی را حق می دانیم. ما ادامه خواهد داد برای انجام شغل ما با اقدامات احتیاطی لازم و پادمان در محل برای محافظت از ما روزنامه نگاران است.”

اما Westword به دست آمده است کپی موقت سفارشات حفاظت در برابر Cordova Frankland و Yeakel و روایت بخش رفتن به جزئیات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

Defend Denver shared this selfie of Samuel Cordova, Josh Yeakel and Russell Frankland in front of 9News reporter Jeremy Jojola's house on February 26. The image is included in the narrative section of the temporary protection order.

دفاع از دنور مشترک این selfie از ساموئل Cordova جاش Yeakel و راسل Frankland در مقابل 9News خبرنگار جرمی Jojola خانه در فوریه 26. تصویر گنجانده شده است در روایت بخش از حفاظت موقت سفارش.

دفاع از دنور

“تازه ترین حادثه که باعث می شود من به درخواست برای حفاظت مدنی سفارش شامل پاسخ دهندگان که شناخته شده و اعضای فعال [a] سفید supremacist گروه, توقف با اقامت من ناخوانده در حالی که همسر و دو کودک سه ماهه شد خانه تنهایی” Jojola می نویسد. “به طور خاص در 26 فوریه سال 2020 در حدود ساعت 11 صبح من یک پست صوتی از Yeakel به موجب آن او خوانده من آدرس خانه که ادعا می شود انجام یک گزارش ‘خبر جعلی روزنامه نگار[s]” و به دنبال انجام مصاحبه با من. Yeakel است که یک روزنامه نگار است و نه به کار گرفته شده توسط هر خروجی رسانه ها در شهر است.”

در حدود 1:45 بعد از ظهر, روایت ادامه می دهد: “من در جواب یک تماس تلفنی از Yeakel که در آن او اظهار داشت که او متوقف شد ، این بازدید که ناخواسته و پس از گزارش است که من انجام در دفاع از دنور و قرطبه را دخالت در تعصب انگیزه جرم و جنایت است. مدت کوتاهی پس از من به پایان رسید تماس با من دریافت یک اعلان و ثبت تصویری از حلقه تصویری مفت نشان می دهد که Yeakel قرطبه و Frankland آمد به درب جلو من زنگ زد و من مفت در حالی که همسر و دختر من بودند و در خانه به تنهایی. آنها جواب نداد درب.”

مدت کوتاهی پس از آن Jojola یادداشت دفاع از دنور پست شده عکاسی از خود در Facebook همراه با یک عنوان و مدعی است که Jojola بود “تهدید به شلیک [آنها] برای انجام روزنامه نگاری تحقیقی.” در سخنان خود “است که خصوصیات نادرست است.”

در مجموع محافظ سفارش اسناد سه پست “به دروغ ادعا که من تهدید زندگی خود را به تصویر می کشد و من به عنوان یک خطر برای جامعه و ‘روح'” Jojola می نویسد و اضافه میکند: “Cordova Yeakel و Frankland ساخته اند من به شدت نگران برای ایمنی و امنیت خانواده من است.”

این اقدامات نیست جدا Jojola ادعا: “در طول دفاع دنور Facebook صفحه که به اعتقاد من Yeakel اجرا می شود وجود دارد به نظر می رسد متعدد نوشته های من در نور منفی. اگر چه هیچ یک از این نوشته ها به طور خاص خشونت تهدید در برابر آن نشان می دهد ناسالم وسواس با خودم و غضبناک مخالفت با گزارش. بعلاوه, Cordova, رسانه های اجتماعی پست های منعکس کننده گرایش به خشونت از جمله توییتر پست کرد, ‘Idek [من حتی نمی دانند که] اگر آن را به امروز و یا روز دیگر هنگامی که این اتفاق می افتد من میخوام به عنوان بسیاری از صورتی حرومزاده به عنوان من می توانم با من. تمام زندگی من شده است وجود دارد هرگز هر چیزی که من متنفر بودم بیشتر از گشت پلیس و تمام زندگی من تنها به تقویت [sic] که نفرت است.’ پست خود نیز نشان می دهد که او دارای “هیچ چیز برای از دست دادن’ و که او معتقد است ” این زمان برای دریافت یک کمی بی پروا.'”

Jojola همچنین اشاره می کند که در ماه دسامبر “Yeakel فتوشاپیه من تصویر بیش از یک تصویر به تصویر می کشد هولوکاست قربانیان. من معتقدم که این اقدام نیز به منزله یک تهدید است.”

9News reporter Jeremy Jojola has become a target of hate groups.

9News خبرنگار جرمی Jojola تبدیل به یک هدف گروه های نفرت.

حسن نیت ارائه میدهد از جرمی Jojola

عبور از اسناد و مدارک تحت برچسب “استناد به مهار و فرد” می خواند: “شما دستور داد به نظر می رسد و نشان می دهد علت اگر به هر دلیل این حفاظت موقت منظور باید دائم ساخته شده. بعدی شنوایی مارس 12 سال 2020 10:30 صبح در دادگاه آدرس فوق در دادگاه 159. اگر مهار فرد نتواند به نظر می رسد در این جلسه یک نیمکت حکم صادر می شود برای دستگیری از مهار فرد و حفاظت موقت سفارش قبلا وارد شده توسط دادگاه باید به صورت دائمی و بدون اطلاع و یا خدمات پس از مهار فرد است. این حفاظت موقت سفارش منقضی می شود در پایان این جلسه در تاریخ فوق اعلام مگر اینکه در ادامه به یکی دیگر از تاریخ و یا ساخته شده دائمی منظور از دادگاه است.”

در اینجا گزیده ای از نظم در مقابل کوردووا:

دادگاه در می یابد که آن را دارای صلاحیت بیش از طرفین و موضوع مهم: که CORDOVA, SAMUEL (مهار فرد) به منزله یک تهدید که یک خطر قریب الوقوع وجود دارد به زندگی و سلامت افراد حفاظت نام در این عمل; و علت کافی وجود دارد برای صدور مدنی حفاظت از نظم.

دادگاه دستور است که شما را محدود فرد, باید, تماس, آزار و اذیت, ساقه, injure, ارعاب, تهدید, لمسی, حمله جنسی به سوء استفاده یا تجاوز محافظت فرد به نام در این عمل و یا آسیب را انتقال پنهان از دور یا تهدید به آسیب رساندن به یک حیوان متعلق به صاحب استیجاری نگه داشته و یا برگزار شده توسط هر گونه حفاظت شده حزب و یا یک کودک صغیر از هر بخش دیگری یا در غیر این صورت نقض این منظور. شما نباید استفاده یا تهدید به استفاده از نیروی فیزیکی علیه اشخاص محافظت شده که منطقی می تواند انتظار می رود به علت جراحت بدنی. شما نباید به شرکت در هر گونه رفتار که محل محافظت افراد در معقول ترس از آسیب بدنی.

این سند به اطلاع Cordova که او “باید حفظ فاصله حداقل 100 متری از حفاظت افراد در هر کجا که ممکن است یافت می شود. آن دستور داده شده است که شما خارج می شود از مکان های زیر و ماندن باید حداقل 100 متری از مکان های زیر” — Jojola محل اقامت و 9News دفاتر در 500 شرق Speer بلوار.

در مصاحبه ما با Jojola در ماه دسامبر گذشته او ستایش 9News برای پاسخ به خطرات آینده نگر وابسته به خود را گزارش قبلی در مورد نئو نازی ها. در سخنان خود “ایستگاه است که مطمئن شوید من امن است. آنها بسیاری از پاسخ های ما را دریافت کرده ام و به طور جدی و من احساس اعتماد به نفس در آنچه آنها انجام می دهند.”

او افزود: “من اعتقاد دارم که اکثر مردم در کلرادو خوب هستند. اما وجود دارد یک گروه کوچک اما در حال رشد اقلیت که نفرت و نژادپرست هستند و جسارت به پوشیدن باورهای خود را مانند یک نشان. و من امیدوارم که مردم خوب دولت فشار خواهد شد که در رفتار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>