نوشابه اخیرا قطع کردن رژیم غذایی من اما دادن آن سخت بود; آب نبات پای و حبوبات بسیار مهم تر به دندان شیرین. چند بار من افراط در, پاپ من می خواهم برای رفتن با مدرسه قدیمی, انواع, مانند ریشه آبجو نوشابه یا قرمز و نارنجی و اصلی کرم سودا است. گیلاس سیاه است یکی دیگر از انتخاب های بسیار دستکمگرفتهشده و سخت برای پیدا کردن — به نقطه نیاز به خرید آن را در یک آسیا بطری شیشه ای در فروشگاه مواد غذایی.

و یا شما می توانید پیدا کردن یک جایگزین برای عطر و طعم مورد علاقه خود را در جهان حشیش (یا حداقل خودتان احمق را به فکر آن است). بنابراین من علاقه مند به دیدن این که آیا گیلاس سیاه OG خواهد ارائه یک جانشین شایسته برای آن پیر نوشابه طعم من گاهی.

تا حد زیادی در پی پس از سنگین برای آرامش و تسکین درد, سیاه, گیلاس OG برخی از قدیمی مدرسه در آن بیش از حد. فشار ایجاد شده توسط معروف کالیفرنیا مادر کن استس که در زمان و حتی بیشتر فشار افسانه ای از خود بزرگ بابا بنفش و عبور از آن خود را در هندوکش اوجی که بنا به گزارش ها شامل ژنتیک دیزل. تربیت به عقب زمانی که ماری جوانا پزشکی بود مسیر قانونی گیاهان و هر کس می خواست قوی ترین نیمکت قفل, سیاه, گیلاس OG ممکن است ارائه بیش از یک دلتنگ rip از من می خواهم تصور است.

بر ظاهر باز من اولین بار, بطری, سیاه, گیلاس OG گذشت بوی تست اسپری عطری سرشار از انجیر و گیلاس قبل از گرفتن فروختن تیز نکات مرکبات. ترکیبی رقصید در سراسر سوراخهای بینی به عنوان اینکه مبارزه برای موقعیت ایجاد احساس تقریبا مانند یک کربناته fizz. بیشتر جلسات نمی نا امید, اما آنها را متقاعد که این بهترین نگه داشته در اواخر شب در حال سوختن است.

علف های هرز نسخه از گیلاس سیاه است آسان تر برای پیدا کردن از نوشابه در حال حاضر است. ما استشمام بطری گیلاس سیاه OG در Ajoya بالا غرب شاهدانه Lightshade, Lodo مرکز سلامتی مایل بالا Green Cross, آرامش Meds راه حل سبز شهری و داروخانه با تولید کنندگان عمده فروشی ارائه نسخه های متعدد درمانگاه ها و همچنین.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به نظر می رسد: به طور معمول بلند و باریک و سبز دریایی با متوسط تراکم گیلاس سیاه OG بسته بندی متفاوت از steroided گونه های شما امروز پیدا کنید. اما آن را هنوز هم مانند یک pinup مدل از ’50s. برخی از tokers خواهد استدلال می کنند که, هوای آزاد, نگاه, سیاه, گیلاس OG نور-لکه های بنفش نور, کرک پتو و قند برگ زیباتر در رشد از مدرن گلدان.

بو: گیلاس سیاه OG ضخیم و غنی از شروع اما با یک تکه اسیدی ترشی و خاکی تند یادداشت به سطح آن است. مانند یک کاسه میوه های تیره و فشرده مرکبات (یا یک لیوان در خانه سان گری) این گونه است که به شدت میوه ای با فقط به اندازه کافی آهک و کش طعم دهنده برای ارائه تعادل برای OG عاشقان.

عطر و طعم: کاسه و مفاصل گیلاس سیاه OG تمایل به طعم تند تر و خاکی تر از بوی نشان می دهد اما گیلاس و یادداشت های مرکبات هنوز قوی هستند و در دو طرف دهان خود را ترکیب با سلیقه خاک وانیل و لاستیک برای متعادل شاهدانه ترکیب.

اثرات: اگر چه اثرات آرامش بخش ممکن است دیگر به تاثیر برخی از کاربران از دیگران تقریبا همه درد و استرس روزانه ذوب دور پس از کاسه گیلاس سیاه OG که به ارمغان می آورد در مورد زیبا, نشاط بخشی احساس برای اولین سی تا چهل دقیقه قبل از حماسه سقوط به munchies و تنبلی است.

صفحه اصلی رشد را: “گیلاس سیاه استفاده می شود واقعا محبوب حدود دوازده یا پانزده سال پیش. این بوی بمب سلیقه بمب فراهم می کند و واقعا ضربه قوی. ما با استفاده از آن رشد زیادی دارد اما هرگز سعی شبیه سازی آن را برای خودمان به دلیل آن بسیار آسان برای پیدا کردن. ما می تواند آن را به جلو و در هفت یا هشت هفته و بونگ ریپ شد و درجه یک. مردم دیوانه اگر نبود بنفش, اما این فقط به معنای خود را در دماهای نیست نوسان است. سپس یک روز آن را فقط متوقف آینده در اطراف.”

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de