چرا کلرادو Tokers عشق Chiesel

کلرادو درمانگاه ها هنوز به فروش علف هرز (البته از طریق منظقه) اما من گرفتن یک استراحت از رفتن خارج. پسر خود را به اندازه کافی خوش شانس به یک بیمار ماری جوانا پزشکی و ذخیره کردن من بود خیط و پیت کردن قبل از ‘رونا در زمان بیش از. اما بحران کنونی الهام گرفته از من به حفاری را از طریق برخی از بایگانی و ماسون شیشه به منظور شکل سمت راست فشار برای این زمان های عجیب و غریب. پس از حفر کمی (و بیشتر تنومند) من نمی توانستم باور من هرگز قبل از برفلد محبوب من Chiesel.

اگر نام نمی کمک به شما از شکل Chiesel پدر و مادر یک تند باد است که گازدار, خامه, funk مطمئن خواهد شد. اما برای uninitiated Chiesel (همچنین برچسب “Cheesel” و “قلم” اما ما با به طور گسترده پذیرفته شده فرم) تربیت شده بود از شهر نیویورک دیزل و پنیر بزرگ بودا توسط تولید کننده دانه بزرگ بودا. فرزندان حمل بی انتها تلفیقی از دیزل و پنیر طعم که smacked من در طول اولیه من رفتن در اطراف. واقعا بهترین از هر دو جهان تجربه این بود که اگر من فقط می خواهم سعی کره ای کباب ماهی قزل آلا برای اولین بار.

اگر چه دو سویه های افسانه ای خود حقوق Chiesel پدر و مادر هر دو معمولا با اشتباه محبوب تر خواهر و برادر, انگلستان پنیر و ترش دیزل. اما بزرگ بودا برش پنیر و NYC دیزل در یک مسابقه ساخته شده در بهشت در این وضعیت خاص ارائه متعادل عطر و طعم مخلوط کرده و یک تولیدی, خوش بینانه ، دیزل گونه هستند برخی از محبوب ترین کاهش علف های هرز در طول روز در این سیاره اما آنها می توانند overstimulate کاربران و منجر به بدنام حشیش عوارض جانبی مانند cottonmouth و اضطراب اگر بیش از حد یا دودی توسط rookies. با وجود نیز نشاندار یک روز فشار پنیر بزرگ بودا تر و دلپذیر متمرکز فشار با یک افغانی پدر و مادر طول می کشد برخی از این دیزل لبه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Chiesel شده است خال خال در Callie را شاهدانه Shoppe کامل Releaf متقابل ژنتیک و عناصر طلایی Meds, گیاهی, سلامتی, Herban زیرزمینی درجه بالاتر مشترک توسط شاهدانه, L’Eagle, زندگی, گل, Lightshade, فکر, ریشه های بومی خوک n’ سوت راکی جاده Silverstem خوب شاهدانه آرامش Meds Starbuds شهری و داروخانه با چند تولید کنندگان عمده فروشی تامین فشار…اما به سختی به معنی این لیست به پایان می رسد وجود دارد. مورد علاقه ما تا کنون در خانه قطع در ل’Eagle (بوی بسیار لایه لایه آن را به نظر می رسد مثل من خرناس یک ناپلی علف های هرز فشار) و همچنین عمده فروشی نسخه از Veritas خوب شاهدانه است که یکی از قوی تر کاهش وجود دارد.

به نظر می رسد: فقط به عنوان آن بو و عوارض انجام Chiesel را جوانه منعکس مخلوطی از پدر و مادر خود با نزدیک گره calyxes و متراکم مخروطی شکل nugs یادآور یک میراث افغانی. اما کسانی که nugs می تواند روشن, تب و تاب بودن بسیار شبیه به کلاسیک دیزل گونه است.

بو: فرم اولین جاذبه برای بسیاری از tokers, Chiesel عطر مردانه ساده و در عین حال فوق العاده ترکیبی از کلاسیک شاهدانه, بوی, با شروع درد لاستیک ضربه و ظریف خاکی یادداشت به دنبال کرمی به شدت بد بو, بوی بد بو پنیر و گیاهی تند به عقب پایان.

عطر و طعم: یک سویه را معطر اعتیاد به مواد مخدره می تواند بیشتر از همه ناامید کننده اگر طعم زندگی نمی کنند تا به آن. که نه مورد با Chiesel که شروع می شود با خشک چرمی رایحه تند لاستیک تنها به شستشو با شیری, بد بو, رایحه گیاهی پنیر. هر دو جنبه چوب در اطراف دهان خود را پس از یک toke جلسه پس از عمل هیدراته باقی بماند.

اثرات: شاید آن را فقط ساده تر ژنتیک و یا شانس است که باعث ایجاد چنین هماهنگ برخورد از قدیمی مدرسه مزمن با Chiesel. در ابتدا نشاط بخشی, بالا نمی مخروطی خاموش اگر شما چیزی به تمرکز بر روی…و بر خلاف بسیاری از محرک گونه نیست که غیر ممکن است برای انجام با Chiesel. هر گونه می تواند به شما wierds اگر شما بیش از حد سیگار اما من رتبه Chiesel وجود دارد با برخی از مولد ترین اوج من و ام تا به حال. این واقعیت است که آن را مانند طعم علف هرز charcuterie مدیره نکنه یا.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de