چرا دنور پلیس که به کشته شدن اشتباه مشکوک بودند به حالت تعلیق اخراج نشده

بیش از یک سال پس از افسران سوزان Mercado و آستین Barela پاک شد کیفری تخلف برای استیون Nguyen تیراندازی مرگبار در مارس 2018 در میان غم انگیز یک مورد هویت اشتباه دنور اداره پلیس تصمیم گرفتند به آنها نود و یک روز تعلیق برای, در میان چیزهای دیگر تیراندازی به یک ماشین در حال حرکت — نقض DPD قوانین در جای خود قرار داده پس از 2015 گلوله مرگ هفده ساله جسی هرناندز — به جای فسخ خود را استخدام.

چرا ؟ یک دپارتمان منظور از اقدام انضباطی نوشته شده توسط معاون مدیر امنیت عمومی مریم Dulacki معتقد است که “در حالی که افسر Mercado باور است که او در یک وضعیت که مجاز به استفاده از نیروی مرگبار بود و نه معقول او اعتقاد به این که او درگیر یک خشونت, خطرناک جانی بود. این اعتقاد گرفته شده در این زمینه به سرعت در حال تحول وضعیت حکم مجازات در کاهش محدوده است.” دیگر از ضمیر تغییر زبان یکسان است در جهت Barela.

گروه ایمنی سوابق مدیر Andrea وبر اشاره می کند که افسر ویلیام Bohm یک سوم پلیس که اخراج در صحنه “بود که نظم ندارد چرا که اقدامات خود را دقیق در نامه به ترتيب در سیاست است.”

تاخیر طولانی بیش از این تصمیمات است که بدون طنز. پس از همه, شهر دنور منتشر شد یک نسخه ویرایش شده از بدن-دوربین تصویری از تیراندازی (برخی از بخش های حذف شده برای جلوگیری از شناسایی مخفی افسران) با سرعت بیشتری از حد معمول در اکتبر سال 2018 تحت چه شد و سپس یک نام تجاری جدید تصویری-شواهد روش اجازه داده است که مقامات به این کلیپ در دسترس عموم قبل از تحقیقات داخلی از ماموران اقدام به پایان رسید.

این ظاهری اشاره به شفافیت گسترش نمی کند به انضباطی سفارشات که از تاریخ فوریه 10, اما, نیست, ارائه شده به Westword تا این هفته پس از دنور پست دریافت نسخه تحت یک درخواست سوابق.

روایت از Mercado را سفارش آغاز می شود در صبح روز 19 مارس 2018 زمانی که Mauricio Venzo-Gonzalez, یک مرد مظنون به تلاش برای کشتن یک افسر پلیس قبلی نوامبر فرار از دنور کلانتر نمایندگان که می خواهم منتقل می شود او را از این شهر مرکز شهر زندان به دنور بهداشت و درمان مرکز پزشکی. پلیس بلافاصله مشکوک Venzo-Gonzalez, دوست دختر, سامانتا, Adams داشتن کمک به او را از دور و قبل از اینکه طولانی او خانه در شفق قرار داده شد تحت نظارت و با کمک از شفق قطبی اداره پلیس.

برش تا 6:20 بعد از ظهر که شب هنگام به سرقت رفته GMC Acadia اشغال شده توسط دو مرد دور آدامز را چندین بار. جلو-صندلی مسافر بود و گرمکن خود کشیده و سر خود را در آنچه که دیده بود به عنوان تلاش برای پنهان کردن هویت خود را. دو کارآگاه از فراری واحد به این نتیجه رسیدند که او Venzo-گونزالس و نظریه خود را به نظر می رسید تایید کرد که خودرو بازگشت و 25 دقیقه بعد و آدامز صعود به آن.

آنها در اشتباه بودند. گذشته از Adams ساکنین Acadia شد Nguyen و رافائل Landeros جونیور هر دو از آنها فعال داشتند حکم در نام خود را. خود تصمیم به فرار پس از یک شکست خورده ترافیک-توقف تلاش شفق افسران بود و به احتمال زیاد نیز انگیزه دو موارد دیگر را در خود سوار: یک جعبه از متامفتامین است که پلیس اشتباه برای یک تفنگ پس از آنها آن را پرتاب کردن یک پنجره و واقعی 9 میلی متر Beretta که هیچ یک از آنها استفاده می شود با وجود آنچه اتفاق افتاده است. عمل او در این فیلم. (هشدار: محتوای آن ممکن است مزاحم برخی از خوانندگان.)

به عنوان کارآگاهان و افسران از دنور و شفق قطبی تعقیب پس از Acadia دیگران پیوست پیگیری از جمله Barela و Bohm در یک تیم و Mercado در یکی دیگر از. قبل از اینکه طولانی, Acadia که سفر کرده بود در سرعت بیش از 100 کیلومتر در ساعت موفق به مذاکره یک منحنی روی 4100 بلوک of Albion خیابان و “رفت و از جاده عبور از پیاده رو و سفر بر روی خاکریزی پیشرو رو به پایین به یک طوفان زهکشی خندق پر از سنگ های بزرگ” روایت متحده است.

که در آن نقطه Barela پا از او گشت خودرو و بارها و بارها فریاد زد: “من دست خود را” در حالی که با نزدیک شدن به عقب Acadia. هنگامی که او فکر او را دیدم مسافر درب باز کمی او گفته محققان که او می ترسید کارکنان مورد به پرش به بیرون و شروع به تیراندازی — بنابراین او شروع به کشیدن خود ماشه به عنوان وسیله نقلیه شروع نورد پایین تپه به سمت خندق. Bohm پیوست نیز تحت این باور است که این جفت ارز تحت آتش و آله Mercado که یو بی اس در بازار از SUV و شروع به فشردن کردن عکس در حال حرکت Acadia.

پست-بررسی و تحلیل محاسبه شده است که Barela انداخته 34 دور Bohm دوازده و Mercado دو.

Nguyen فوت کرد که در نتیجه گلوله به مغز و ریه در حالی که Landeros صدمات پایدار اما زندگی می کردند. در طول یک بعد از مصاحبه بازگو در نظم و انضباط منظور او “اعتراف به دانستن Venzor-گونزالس اما او رد او و Nguyen نزدیک بودند Adams خانه به کمک Venzor-گونزالس در فرار. او گفت: آنها در منطقه در تلاش برای بازیابی تلفن همراه از یک زن و این که آنها گردان بلوک زمانی که آنها شروع به توجه به چیزی که آنها تصور می شود متعدد مخفی افسران پلیس در این منطقه است. چرا که آنها هر دو حال حکم برجسته و رانندگی یک ماشین به سرقت رفته آنها تصمیم به ترک این منطقه به جای خطر گرفتن توسط پلیس متوقف شد.”

و Landeros به نقل از Nguyen آخرین کلمات: “Foo آنها لعنتی شات من.”

این سفارش شامل چندین معابر ظاهرا در نظر گرفته شده نشان می دهد که Nguyen نبود جامد شهروند از جمله یک متن ارز بین او و مادر از فرزند خود که شامل خطوط مانند “من 2 full clips برای اونا عوضی” و “من قرار داده که من بچه قبر im ready to die امروز.” اما در پایان او نمی شوت در هر یک از پلیس و ثابت کرد که کلید به Dulacki نظر از Mercado است. در عبارت “هیچ نیروی کشنده استفاده می شود در برابر او و یا دیگر ماموران زمانی که او از کار اخراج شدند. آن است که به طور خاص ممنوع به آتش سوزی در یک حرکت و یا در حال فرار خودرو مگر اینکه نیروی مرگبار است که استفاده می شود در مقابل یک افسر و یا شخص دیگر.”

با اینحال هر دو Mercado و Barela باقی خواهد ماند دنور افسران پلیس پس از خدمت خود را به حالت تعلیق در آورده و Venzor-Gonzalez است که در پشت میله های زندان. او دوباره پنج ماه پس از تیراندازی است و در حال حاضر در خدمت 36 سال jolt برای اقدام به قتل و فرار است که به عواقب مرگبار.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده دنور اداره پلیس نظم و انضباط برای افسر سوزان Mercado و افسر Austin Barela.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>