چرا فورت کالینز پرداخت $450K به دو زن کردن کوس توسط پلیس

فورت کالینز موافقت کرده است به پرداخت یک ترکیب 450.000 دلار به ناتاشا Patnode و کیم صدراعظم که قربانیان از نیروی بیش از حد در دست افسران پلیس طی دو رویداد جداگانه در تصویری. و در حالی که نه شهرستان و نه فورت کالینز خدمات پلیس اذعان کرده است که پلیس رفت و بیش از حد در هر دو مثال وکیل دیوید لین که قانون شرکت Killmer, Lane & Newman, LLP, نشان دهنده این جفت ارز می بیند یک پیام اساسی.

“وجود دارد هیچ اذعان تخلف تا کنون در حل و فصل” لین می گوید. “اما پول در امریکا و به آنها پرداخت می شود تقریبا نیمی از یک میلیون دلار در دو مورد. که می گوید زیادی. و متاسفانه این مالیات دهندگان هستند که جای پای این لایحه است.”

در یک بیانیه ارائه شده به Westwordفورت کالینز رئیس پلیس جفری Swoboda که در زمان بیش از این گروه در ماه آوریل سال 2018 پس از Patnode و صدراعظم قسمت قرار گرفته بود تاکید می کند که “فورت کالینز خدمات پلیس طول می کشد استفاده از زور به طور جدی. ما آموزش ها و سیاست ها این را نشان دهد و ما موثر داخلی و خارجی سیستم را به اطمینان حاصل شود که افراد پاسخگو هستند اگر آنها در خارج از سازمان انتظارات است.”

در یک داستان منتشر شده در ژانویه ما اشاره کرد که لین و همکاران خود را گرفته بود در حداقل پنج پلیس-موارد خشونت در برابر فورت کالینز گروه از جمله یکی مربوط به داکوتای McGrath سوم-درجه-حمله مشکوک که نمی شنوند نزدیک شدن پلیس در اکتبر 2016 چرا که او پوشیده بود از earbuds. به عنوان یک نتیجه او آماده زمانی که افسر او را در سر زده با جراحی باتون که پلیس نیز با استفاده از به هم زدن پاهای خود را پس از McGrath رفت در یک پشته.

این McGrath مورد بود که بعد از حل و فصل برای مقدار نامعلومی اما چهار نفر دیگر هنوز در انتظار در شروع این سال است. بهترین و شناخته شده ترین محور در Michaella سورت با تشکر از سحر و جادو از ویروسی تصویری. اطرافیان به حال با استفاده از یک تلفن همراه به ضبط لحظه ای که افسر Randall Klamser بدن-ناودان سورت در شهر فورت کالینز در مارس 2017 حاصل کلیپ زخم شدن ملی بازی کند. سورات شد و پس از آن به جرم مقاومت در برابر بازداشت و مانع یک افسر پلیس و محکوم به مشروط شدن و خدمت به جامعه; او طرح دعوی در دادگاه بیش از این حادثه ثبت شده در بهار سال 2019.

پس از آن وجود دارد چه اتفاقی برای شان Slatton در دسامبر 2016. با توجه به خط فورت کالینز افسر تاد هاپکینز که پس از راه جدا با این گروه به دنبال Slatton از یک خواهری, حزب او خواسته شده است به ترک و سپس whacked او را با یک شب و چوب و اسپری فلفل به او منتظر یک پیاده رو برای کسی که برای او انتخاب کنید تا.

به عنوان صدراعظم یک روز در ماه اکتبر سال 2017 او “رانندگی ماشین خود شد و یک مرد بر روی یک موتور سیکلت که شد خشمگین” لین توضیح می دهد. “این یک جاده خشم نوع پاسخ. او نمی دانست که او می خواهم انجام هر چیزی را به او قطع و یا انجام هر چیزی اشتباه است. او پس از او تا به حال هیچ ایده که او و یا آنچه که او همه چیز در مورد. بنابراین او ساخته شده او را به نوبه خود و پارک ماشین خود را که در آن او بود و او خود را دنبال و شناسایی خود را به عنوان یک افسر پلیس است.”

مرد در سوال تبدیل به فورت کالینز افسر استفان Sparacio اما او خاموش بود-انجام وظیفه در این زمان است که ممکن است کمک به صدراعظم سردرگمی است. با توجه به خط “او مطمئن بود او مشروع بود اما او در پاسخ به او به عنوان اگر او یک افسر پلیس است. از او خواست که به دیدن او مقالات و او در حال رفتن به آنها را زمانی که او بود ٬ او فقط شروع به ، او بدون هیچ دلیل…و همه چیز گرفتار شد،”

بنابراین بیش از حد بود که در مارس سال 2018 رویداد مربوط به Patnode; پس از او shoplifted در یک هدف فروشگاه افسر هاپکینز — بله همان کسی است که کوبیده Slatton زده او حدود شصت بار در علاوه بر این به با تنبیهبدنی او سه بار.

زیر تدوین و مونتاژ توسط Killmer, Lane & Newman قرار می دهد Patnode تجارب جلو با سورت با شروع در حدود 7:40 علامت گذاری به دنبال صدراعظم را در حدود 8:50 و McGrath را در 9:45. (هشدار: این کلیپ ممکن است مزاحم برخی از خوانندگان.)

در هفته های اخیر فورت کالینز پرداخت $125,000 به حل و فصل صدراعظم شکایت و در مارس 3 خط نشان داد این شهر پیشنهاد از $325,000 به Patnode.

فورت کالینز پلیس خدمات عمومی-مدیر روابط کیت Kimble تحویل پاسخ از طریق ایمیل در مورد هر دو مورد. از صدراعظم او می نویسد: “پس از اکتبر سال 2017 حادثه یک تحقیق کامل انجام شد و مدارس عمومی کانتی فیرفکس ارسال پرونده به شهروند بررسی هیئت مدیره برای خارجی نقد و بررسی. مناسب داخلی اقدام گرفته شد به آدرس افسر تصمیم گیری در این حادثه است.”

در مورد Patnode او یادداشت: “تحقیقات مربوط به مارس سال 2018 حادثه آغاز شد, داخلی, رهبری, درخواست کمک های خارجی و بررسی برای اطمینان از شفافیت و نهایی انضباطی توصیه شدید بود. افسر درگیر در این حادثه به طور داوطلبانه استعفا داد و قبل از هر گونه اقدام انضباطی می تواند گرفته شود. پس از این بررسی مدارس عمومی کانتی فیرفکس انجام یک بررسی جامع از آژانس استفاده از زور سیاست ها و آموزش پروتکل های به اطمینان حاصل شود آنها ملاقات و یا بیش از استانداردهای ملی. همه افسران همچنین دریافت آموزش به تقویت سازمان انتظارات و مناسب تاکتیکی تصمیم گیری است.”

Kimble می افزاید: “مدارس عمومی کانتی فیرفکس و پرسنل واحد آموزش به طور مداوم ارزیابی ما ابزار و تاکتیک و آموزش به اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند در خط با ملی بهترین شیوه. یک سوم از فورت کالینز افسران خبره در مداخله در بحران تیم آموزشی (بیش از استاندارد ملی از 20 درصد). سازمان فرهنگ و سياست و آموزش منعکس کننده فلسفه از د-اند.

لین اشاره می کند که Swoboda “ملاقات با کیم و عذرخواهی به او. موقعیت خود را این است که فرهنگ در فورت کالینز در حال تغییر است تحت رئیس جدید.”

با اینحال هیچ معاملات تا کنون در ارتباط با سورت و Slatton شرایط. “برای برخی از این دلیل آنها مشاهده Patnode و صدراعظم به عنوان های مختلف از دیگر موارد, اما من فکر نمی کنم وجود دارد یک تفاوت کیفی می گوید:” لین. “سورت رو محکوم برخی از سطح پایین جنحه اما ویروسی ویدئو نشان می دهد که افسر به وضوح با استفاده از نیروی بیش از حد. ما در جرم و من فکر می کنم هیات داوران موافق با ما در مورد آن است. و هاپکینز افسر که بار Slatton شد همچنین پلیس که آیا همان چیزی که به Patnode.”

در حالی که روند دادگاه است که در حال حاضر در راه در هر دو مورد خط تایید می کند که فورت کالینز می تواند آن را به یک پایان ناگهانی با اقامت. “امیدوارم” اشاره “تغییر رژیم خواهد بود یک چیز خوب برای شهروندان از فورت کالینز ایم که در پایان دریافت از رأفت از اداره پلیس محلی.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده ناتاشا Patnode توافق حل و فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>