سناتور رند پل نشان دهنده کنتاکی اما او را حلق آویز کردن در دنور امروز 14 فوریه برای دیدار با گروهی از هواداران است. او را در حال اجرا نیست برای دوباره رئیس جمهور و نه خود را بسازید تا برای grabs تا 2022.

پس چرا او برگزاری یک بسته-درب رویداد در کلرادو ؟ آن را تا به چیزی برای انجام با استیضاح جلسات نامگذاری اتهام کاخ سفید خلاف کاران و یا بحث در یوتیوب سانسور سیاست که همه را فرود پل در اخبار به تازگی. به جای او در اینجا برای دیدار با علف های هرز میباشد.

پل جمهوری که در آغوش چای حزب سیاست پیدا کرده است یک پایگاه پشتیبانی در چندین بخش حقوقی صنعت ماری جوانا و ساخته شده است یک رابطه قوی با ملی شاهدانه انجمن صنعت یکی از حقوقی گلدان بزرگترین سازمان های تجاری. او شروع به پرواز به دنور برای جذب سرمایه جلسات با NCIA در اوایل 2015 و کشت روابط با صنعت ماری جوانا نمایندگان و لابی در واشنگتن ،

اگر چه پل سیاست نمی همسو با اکثریت نمایندگان مجلس با استقبال از قانونی کردن ماری جوانا — بسیاری از آنها دموکرات — او را نشان داده و تمایل به نفع آمریکا حقوق بیش فدرال اجرای. و با وجود این گلدان صنعت مالی در حال رشد تاثیر, آن را هنوز هم نمی تواند ضربه زننده بیش از که حمایت از این گیاه در سی کنتاکی سناتور همکاری اسپانسر کلرادو کنگره اد Perlmutter امن بانکی, قانون, لایحه که حفاظت از بانک ها و موسسات مالی, خدمت, دولت-قانونی ماری جوانا کسب و کار از فدرال مواد مخدر و یا قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

پل را نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما NCIA ارسال Westword یک بیانیه با تشریح جلسه خود را در دنور و اشاره کرد که آن را به امید ارتباط آن با پل را مالش رهبر اکثریت سنا (و همکار سناتور کنتاکی) میچ مک کانل که صبورانه مخالف قانونی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“سناتور پل شده است و یک حامی از شاهدانه سیاست اصلاحات و cosponsor از امن بانکی اقدام کنند. ما در جلسه به بیان قدردانی و به بحث در مورد راه هایی که در آن ما می توانیم حرکت های موثر بانکداری اصلاحات از طریق مجلس سنا در این جلسه” این NCIA بیانیه می خواند. “ما همچنین به این امید که او می تواند خود را متقاعد کند همکار کنتاکی سناتور به روشن کردن در مورد این موضوع و اولویت بندی جلسات در شاهدانه قانون.”

امن بانکی قانون به تصویب مجلس سپتامبر گذشته بوده ولی بیکار نشسته در سنا برای چند ماه. در حال حاضر آن را نه مک کانل مسدود کردن این قانون اما رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo که به ابراز نگرانی در مورد قانونی کردن ماری جوانا و تاثیر آن بر بهداشت عمومی و ایمنی و پیشنهاد کرده است به شدت کاهش THC قدرت تجاری گلدان محصولات قبل از حرکت امن بانکی عمل رو به جلو است.

در ماه ژانویه Perlmutter و همکار خود را حامیان لایحه در مجلس فرستاده Crapo یک نامه درخواست او را به حرکت امن بانکی عمل رو به جلو, اما در اوایل این هفته, کلرادو, کنگره کن باک و داگ Lamborn و ده خانه دیگر اعضای که می خواهم رای دادند در برابر این اقدام با ارسال نامه ای به Crapo ستایش عدم وجود خود را از عمل است.

در تابستان گذشته پل گفت: او می خواهم صحبت با Crapo در مورد امن پیشنهاد آیداهو سناتور حرکت بیل رو به جلو است. تا کنون اگر چه از آن باقی مانده است متوقف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im