چرا لیبرتیویل را Phillipa سو دمیده است دور جدید همیلتون فیلم

مهم نیست که چگونه بسیاری از تئاتر اعتبارات Phillipa Soo تجمع بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش “همیلتون” — Lin-مانوئل میراندا برادوی فیلمهای آغاز می شود که جریان جمعه در دیزنی+ — به احتمال زیاد برچسبها بیش از همه دیگران است.

این لیبرتیویل بومی سرچشمه نقش الیزا همیلتون در برادوی مقابل میراندا به دست آورده و یک جایزه تونی نامزدی برای عملکرد خود را به عنوان الکساندر همیلتون همسر موسس مادر که جان سالم به در برد و در ادامه به نیویورک برای اولین بار خصوصی یتیم خانه.

                                                                                                                                                                                                                       

“من تا به حال چنین تجربه عمیق … این چنین بود افتخار به همراه با نشان دادن” گفت: Soo که امیدوار است داستان یک مهاجر تبدیل شده پدر و بنیانگذار الهام بخش بینندگان به “استفاده از صدای خود برای رأی دادن ثبت نام اجرا برای دفتر … و از آنها بخواهید برای کشور آنها می خواهند برای دیدن.”

تا COVID-19 pandemic, مجبور, خود, خاموش کردن “همیلتون” — دریافت کرده است که 11 تونی جوایز جایزه پولیتزر و جایزه گرمی برای بهترین آلبوم موسیقی تئاتر — شده بود یکی از داغترین بلیط در هر شهر است. که شامل شیکاگو که در آن نشسته و تولید بسته ژانویه گذشته پس از بیش از 1300 اجرای برنامه.

“همیلتون” فیلمبرداری صورت گرفت در سال 2016 نیز به برادوی نشان می دهد را اجرا کنید. در آن زمان بازیگران تا به حال کشف تفاوت های ظریف در شخصیت خود را که ممکن است به طور آشکار در اوایل اجرای برنامه گفت: Soo.

او به تماشای جریان نسخه برای اولین بار در اوایل این ماه.

“من کاملا دمیده, دور,” او گفت:. “(مدیر) توماس Kail اسیر لحظه های من نمی دانم که وجود داشته در نشان می دهد.”

                                                                                                                                                                                                                       

“همیلتون” مشخص شده لیبرتیویل دبیرستان فارغ التحصیل اولین برادوی. در حالی که او را در انجام استانداردهای او می گوید: کار بر روی مواد جدید و کاوش ایده های جدید sparks ترین شادی.

“من تا به حال بسیار سرگرم کننده در حال توسعه نقش و کار نشان می دهد در آغاز مرحله چون من یک فن از این روند گفت:” سو که ستاره دار در سال 2017 برادوی تولید “Amelie موسیقی.”

وجود دارد هیچ چیز مانند افرادی که با هم به چیزی بزرگتر از خود Soo گفت.

که قطعا توصیف “همیلتون” بین المللی پدیده که او را برای همیشه مرتبط است. و این خوب است.

“من خیلی افتخار در کار ما,” او گفت:.