دنور شورای شهر را در فوریه 10 عبور از پیشنهاد ایجاد یک سیستم مجوز موقت سه گاو نر گودال های مربوط به dog breeds شده اند که غیر قانونی در صلاحیت این دادگاه ها از سال 1989 جشن گرفته شد توسط طرفداران که اصرار دارند که زمان مقررات سخت گیرانه (هزاران نفر از چاله معدوم شده اند در طول سال) و بی اثر است.

اما شهردار مایکل Hancock هنوز امضا اندازه گیری به قانون و بعید است تا اعلام کند که آیا او را انجام خواهد داد یا نه تا فردا 14 فوریه. در عین حال او رو به افزایش فشار به وتو پیشنهاد. این شورا می تواند نادیده گرفتن چنین اقدام, اما نه رای مورد نیاز و councilmember کریس هرندون پیشنهاد گذشت تنها یک 7-4 حاشیه — و در حالی که دو نفر از همکاران خود را از دست رفته فوریه 10 رای یکی از آنها استیسی گیلمور تبدیل شده بود شست بر این تصور در طول یک جلسه مقدماتی یک هفته قبل است.

ترزا Marchetta, Hancock, مدیر استراتژیک ارتباطات نیست به هر نکات در مورد آن جهت که رئیس او ممکن است بروید. “شهردار می خواهد به بسیار اندیشمندانه در مورد تصمیم خود” او اشاره می کند. “او تا روز جمعه برای تصمیم گیری بنابراین ما باید یک به روز رسانی پس از آن.”

Pro-پیت بول نیروهای نیستند به سادگی انتظار و امید برای هنکاک را به انتخاب خود.

“متاسفانه شهردار است ‘در حصار” در مورد امضای این لایحه” را تایید کوین Pigott, یک شرکت سرب برای جایگزین دنور BSL (حروف ایستاده برای “نژاد خاص مجوز”) مربوطه را از طریق ایمیل. “ما در حال انجام آنچه ما انجام می دهند بهترین و رسیدن به جامعه و ترغیب آنها به تماس و یا ایمیل شهردار هنکاک و پست خود را در Facebook صفحه. ما درک می کنیم که او می خواهد به متفکر و کامل در مورد تصمیم خود را, بنابراین ما در حال ارائه او را با حقایق! جامعه آمده است در حمایت از این و اکثریت اعضای شورای زیادی را صرف متفکر زمان بحث BSL و رای ” بله ” به فرمان ما را تشویق شهردار برای قرار دادن اعتماد خود را در ما و در این فرمان!”

Pigott می افزاید: “ما همچنین می خواهم به اشاره است که جایگزین دنور BSL ساخته شده است و ملی, اخبار و کل کشور است که توجه و تماشای ما! ما نیاز به انجام کار درست با عبور از این قانون جدید است.”

گودال گاو منع شد و به طور خاص در صاحبان American Pit Bull الكلاب, American Staffordshire Terriers و Staffordshire Bull Terriers. به عنوان هرندون گفت: ما در اوایل این ماه, او می خواست این شهرستان برای ایجاد یک “نژاد-محدود کننده مجوز است. اگر شما کسی که باید یکی از این نژاد و اگر این لایحه باید تصویب آنها را به دنور حفاظت از حیوانات [با نام مستعار دنور پناهگاه حیوانات] و دریافت مجوز است. آنها فقط باید به نام مالک و آدرس جایی که سگ را به اقامت دو تماس های اضطراری یک شرح پیت بول و یک عکس جدید, اثبات این که سگ microchipped و در زمان واکسیناسیون و پرداخت هزینه سالانه. و اگر 36 ماه تصویب و سگ ندارد هر گونه تخطی از دنور حیوانات, احکام, سگ می تواند انتقال به مجوز به طور منظم است که هر Goldendoodle می توانید در حال حاضر.”

Denver City Council member Chris Herndon is the driving force behind the pit bull bill.

دنور عضو شورای شهر کریس هرندون است که نیروی محرکه پیت بول لایحه.

کریس هرندون توییتر

این طرح همچنین institutionalizes جمع آوری داده ها که هرندون را دیدم به عنوان یک جزء مهم: “ما می دانیم که این نژاد هستند در جامعه ما — و چون آنها ممنوع وجود دارد احتمال بالاتر که مالک نمی خواهد به دنبال راهنمایی های حرفه ای و یا حتی مناسب مراقبت از حیوان خانگی. و در حال حاضر ما نمی دانیم که این سگ هستند. اگر فرمان عبور خواهیم کرد و آن را به جامعه ما امن تر است.”

قانع کننده دنور ساکنان به عنوان یک کل در مورد حکمت این حرکت شده است مشکل تر ساخته شده توسط علاقه محلی پخش رسانه ای برای گوری داستان در مورد چاله اشتباه رفته است. صبح روز بعد از بزرگ رای به عنوان مثال Fox31 کنار فرمان گذشت با یک گزارش در مورد یک دختر پنج ساله در کالیفرنیا پسر کشته شده توسط خانواده پیت بول.

این آخرین تراژدی است ذکر شده توسط Denver مقیم پل Vranas در نامه ای به او فرستاده دیروز به Herndon و دیگر councilmembers که طرفه با او (جیمی تورس, کون سیاه, Jolon, Clark, Chris Hinds, رابین Kniech و آماندا Sandoval) و کپی شده به رسانه ها. Vranas خواسته که دنور مقامات امضای سند که در اصل می پرسد و آنها را به قبول سرزنش در پیشبرد برای شبیه تراژدی از این گذشت:

بدینوسیله ما شخصا و بدون قید و شرط سوگند به مردم دنور که:

1) لایحه 20-071 خواهد برای ایجاد یک امن تر شهر از در حال حاضر وجود دارد در دنور مرتبط با پیت بول حملات

2) حداقل نتایج حاصل از تصویب این لایحه را ملاقات ایمنی سطوح که قبلا به دست آمده
قبل از تصویب این لایحه از صفر و میر به دنور ساکنان به عنوان یک نتیجه از یک گاو نر گودال حمله.

چشم انداز برگزار می شود مسئول مرگ یا آسیب جدی از محلی پیت بول حمله بدیهی است که کلید به شهردار هنکاک حساب دیفرانسیل و انتگرال. اما Shira Hereld یکی دیگر از شرکت سرب برای جایگزین دنور BSL فکر می کند از جمله پارانویا معکوس است.

“البته ما باید نگران حملات سگ و سگ دعوا” او اذعان دارد. “اما شواهد نشان می دهد که اگر ما در مورد آنها نگران ما در حال انجام کارهای اشتباه به اثر تغییر دهید. اگر او نگران به یک سگ, حمله به یک فرزند او باید با ثبت نام در این لایحه است.”

به عنوان شواهد Hereld اشاره به سخنان قبل از اینکه شورای شهر از دکتر آریل Fagen از تخته سنگ دامپزشکی رفتار مرکز. “او یکی از مهمترین کارشناسان دامپزشکی رفتار در این قاره و او شهادت داد که علم نشان داده است مردم فقیر بصری شناسه سگ — و از آنجا که گزارش های رسانه ها و اکثر آمار بر اساس آنها ارزیابی حرفه ای سگ” Hereld می گوید. “ما نمی توانیم اعتماد این آمار است. به همین دلیل دکتر Fagen گفت: به دنبال این حقایق و حقایق نشان می دهد که نژاد-قانون خاص کار نمی کند — و یکی در دنور کار نکرده 31 سال. ما هنوز در حال گرفتن مقدار زیادی از گزش سگ از جمله گزش از pit bulls. بنابراین اجازه دهید سعی کنید برای انجام کاری دیگری — امن و موثر سازش کمک خواهد کرد که ما جمع آوری داده ها برای دو سال آینده بنابراین ما می توانیم این واقعیت مبتنی بر تصمیم گیری است.”

اگر هنکاک می کند وتو این لایحه هرندون نیروهای هنوز هم می تواند تلنگر یک councilmember هر چند که نمی خواهد بود آسان سخت و طاقت فرسا در چنین مملو فضای سیاسی کشور. اما Hereld هنوز هم امیدوار است که Hancock نمی خواهد اجازه دهید که او چه می بیند به عنوان ترس خالص و ساده و برنده شدن در این روز است.

“ما همیشه می دانستیم که ممکن بود او ممکن است آن را وتو,” او می گوید. “جای تعجب برای من بود که آن را یک تصمیم فوری یک راه یا دیگری. اما ما همیشه می خواهیم ما انتخاب سیاستمداران به فکر می کنم از طریق مسائل و بیل شواهد روشن است. بنابراین ما امیدواریم که او به شما گوش دادن به اکثریت خود را در شورای شهر و انجام کار درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im