کلرادو اسپرینگز “popternative” سه گانه مدرن مظنون صرف چند ماه ساخت واقعیت هجوم تصویری برای آن تک “طراح زندگی است.”

اما سی گالن رنگ شیر در وان حمام که خواننده و مصنوعی بازیکن برج دیده بانی مایرز زخم مستغرق در می ایستد ،

“من نمی خواهد می گویند برج دیده بانی تا به حال بهترین زمان می گوید:” درامر و نوازنده بیس تایلر آزاد. “که شیر بود و بسیار سرد است. برخی از آنها در یخچال برای برخی از دلیل. این یک کمی خشن است. اما این واقعا عجیب و غریب و بسیار جذاب آزمایش. در پایان ما به پایان رسید تا گرفتن شات. … اما من فکر نمی کنم برج دیده بانی است که همیشه رفتن به شیر دوباره در زندگی خود.”

این ویدئو به طور کامل به ضرب گلوله توسط گیتاریست بارت ویلیامز در آی فون نشان می دهد مایرز خانه آمدن به وصف ناپذیر آپارتمان در هر شب. در مورد نود ثانیه به داستان او وارد یک دنیای حقیقی با kiddie استخرهای رنگ وجود دارد که تنها در Instagram فیلتر اعضای گروه هماهنگ, رقص, خود, شورت پاچه رنگ چهره و به اندازه کافی روانگردان تصاویری به توقف به هر کسی که کاهش اسید در مدرسه بالا است.

ویلیامز می گوید: تصویری پخش کردن این ایده است که هر کس هر یک از رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و یا می خواهد به یک اجتماعی تاثیر گذار. در این ویدئو شخصیت واقعیت و درک واقعیت در رسانه های اجتماعی برخورد می کنند.

و درک واقعیت برنده است.

“بسیاری از ما زندگی می کنند به طور متوسط عادی زندگی است که در اولین دقیقه-و-یک-نیمی از ویدئو فوق العاده generic پنج شنبه شب آمدن به خانه از محل کار به هیچ چیز عجیب” ویلیامز می گوید. “در رسانه های اجتماعی ما در پست عجیب ترین چیز است. اغلب صحنه همه چیز. کامل روشنایی. تلاش برای لباس است که در جای درست و مناسب است. تلاش برای نگاهی که selfie.”

مایرز نوشت: این شعر به “طراح زندگی” و می گوید او به کاوش در مفهوم کامل شیوه زندگی, تصور برخی در جهان آینده که در آن او مشهور “بعدی” جان تراولتا” را به عنوان او آن را قرار می دهد. کر اما رد آن مفهوم و به جای حمایت تمایل برای کسی که برای به اشتراک گذاشتن زندگی با. کر می رود “اما آن است که آسان نیست که تلاش برای گفتن آنچه که من نیاز به می گویند. من می خواهم برای عبور از اقیانوس. من می خواهم با هیچ کس جز شما.”

“اگر شما می خواهید به آن نگاه کنید یکی دیگر از راه های شما مرتب کردن بر اساس از داشتن یک زندگی است که معتبر و واقعی” او می گوید. “یکی که فقط یک جعلی Instagram زندگی است.”

آزاد می گوید: “طراح زندگی” نوشته شده بود چند سال پشت, اما این گروه به تازگی تصمیم به تمرکز بر ایجاد بصری به همراه موسیقی آن است.

“حتی اگر آن ثبت شده است در حالی که ما می خواستیم به ما زمان و واقعا جلو و برخی از تصاویری که ناشی از اشعار و برخی از تم ها” آزاد می گوید. “در این ویدئو گرفته شده از چند ماه به همه چیز فیلم و ویرایش همه چیز. که چیزی بارت انجام داده خود را. آن را بسیار شخصی شده است و سرد به آن را به زندگی می آیند.”

ویلیامز می گوید: ویدئوها شده است یک راه عالی برای گروه به گسترش آن آهنگ ها را به دیگری متوسط و بگویید یک داستان است که می رود فراتر از فقط موسیقی است.

“ما در حال برنامه ریزی بیشتری در آینده,” او می گوید. “ما سه آهنگ در حال حاضر که عمدتا تولید شده و آماده برای رفتن شاید یکی دیگر از ترکیب نهایی برای رفتن در آن. اما مفاهیم برای کسانی که قطعا نوشته شده برای آن سه آهنگ تا آنجا که ویدئوها نگران هستند. ما امیدوار به شروع فیلمبرداری در چند هفته آینده یا بیشتر.”

مدرن مظنون بازی با پانداها و مردم و ENZI در 9 p. m. روز شنبه, فوریه 7 در Larimer, سالن 2721 Larimer خیابان. بلیط ها $13 در پیشبرد و در دسترس larimerlounge.com. برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه بازدید modernsuspects.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net