دنور استعداد خریدار تونی میسون را ترک کرده است Larimer, سالن, سالن جهان و از دست رفته دریاچه به منظور به کتاب بسیار بزرگتر گاز میمون در دالاس تگزاس…و او با خنده در مورد آن.

رشد پانک snowboarder و اسکیت باز در زمستان در پارک و دریاچه بزرگ میسون آموخته بود به نفرت تگزاسی. او فکر می کردند که گرفتگی جاده ها و دامنه های. یک “آب و هوای سرد کوهستان پسر” که هنوز هم دوست دارد به پستی از طریق پودر او اذعان می کند او عرق بیش از حد زمانی که آن را داغ.

با وجود نفرت دیرینه از تنها ستاره امور خارجه میسون را بدنام دوستانه رقم در میان دنور اغلب قاتل استعداد خریداران. محبت و تمایل به ریسک در کوچکترین دنور باند ساخته شده است که او را محترم کوچک-محل بوکر محبوب توسط نوازندگان محلی.

به عنوان یک بچه او می خواست به یک ستاره راک بنابراین او با تشکیل یک زن و شوهر از گروههای پانک. اما در 21 او گیر کرده بود در کوه ها در حالی که همه خود را bandmates مانده بود ، بنابراین در سال 2005 میسون تصمیم به حرکت به لیکوود مطالعه و تولید موسیقی در سنگ قرمز جامعه ، یک معلم وجود دارد او را تشویق به دریافت مدرک لیسانس خود را در موسیقی-کسب و کار برنامه در دانشگاه کلرادو دنور و او است که به دنبال مشاوره. به زودی پس از او کاهش یافته و آرمان او به عنوان یک موسیقیدان و تمرکز به طور کامل در استعداد تبدیل شدن به یک خریدار.

در حالی که هنوز در مدرسه ماسون شروع به پرتاب خواننده و ترانه سرا شب در عطارد کافه و در حال حاضر از بین رفته کافه 13, طلایی, گچ کاری طیف مقدم با آگهی و آوردن در حدود سی نفر در یک شب به دیدن کوچک عمل می کند. او رزرو شده خود را برای اولین بار پانک نشان می دهد در اواخر پیر Curtis خیابان و شروع به انجام منظم شب وجود دارد.

در نهایت او با تشکیل یک ارتقاء شرکت تن پویایی و شروع به رفتن درب به درب به سالن های چنین به عنوان 3 پادشاهان سلام شیرجه و چکاوک, سالن, امیدوار کننده برای پر کردن خانه در شب خاموش با پرتاب پانک, هیپ هاپ, فلز, گاراژ و indie-rock نشان می دهد. او به خوبی شناخته شده در جامعه و توسعه یک شبکه قوی از نوازندگان.

AEG Rocky Mountain Presents CEO Chuck Morris with talent buyer Scott Campbell (right).گسترش

AEG کوه های راکی ارائه مدیر عامل چاک موریس با استعداد خریدار Scott Campbell (سمت راست).

Kenzie بروس

در سال 2008 ماسون شروع کارآموزی با AEG ارائه کوه های راکی استعداد خریدار اسکات کمپبل که به طور مستقل دارای Larimer جایی که ماسون داده شد به عنوان مدیر تبلیغاتی. از طریق که او آموخته است که برای رسیدن به مطبوعات ترویج را نشان می دهد و کتاب هنرمندان گرفتن حس کسب و کار.

میسون از دانشگاه فارغ التحصیل شد در سال 2010 شد و بلافاصله استخدام به استعداد خریدار در هرمان مخفی گاه. “من تا به حال یک مصاحبه و من لعنتی خرد آن” او به یاد می آورد. او در سه حلقه چسباننده با هر نشان می دهد او رزرو کرده بود همراه با یادداشت در مورد سود و چگونه بسیاری از مردم حضور داشتند. مدیریت تحت تاثیر قرار گرفته بود و او را استخدام کرد تا در نقطه ای.

پس Larimer سالن و رفت و به هرمان را که گذشته بود دوران اوج خود را به عنوان یک سنگ محل. ماسون آورده انرژی جدید به باشگاه, ساختمان, آن, اجتماعی-رسانه, حضور, در آوردن داغتر باند و کار ،

چند سال به کار در هرمان او ضربه به رئیس کمپبل در یک سنگ قرمز نشان می دهد که در آن میسون فروش merch. AEG استعداد خریدار بود به فکر خرید یک مختصر و مفید بار در Colfax خیابان و تبدیل آن به یک محل برگزاری موسیقی نه بر خلاف Larimer سالن. نام: Lost Lake سالن. کمپبل خواسته ماسون منجر به بازسازی و اجرای نوار.

ماسون چک کردن فضا. صحنه و صدا وحشتناک بود, جمعیت بود گریم و اتاق کوچک بود. آیا او واقعا تا رزرو 500 ظرفیت محل برگزاری این شیرجه رفتن ؟ امید به خوب با Campbell — یک گام منطقی اگر میسون می خواست به راه خود را در استعداد-خرید جهان — او در نهایت تصمیم گرفت تا آن را امتحان کنید.

شروع در سال 2013 او در محل از ساعت 8 صبح تا 3 صبح نظارت بر ساخت و ساز و گرفتن فضا به کد ملاقات با کد شهرستان مجریان و در نهایت رزرو نشان می دهد, کار درب و نگه داشتن محل رفتن. آن کار می کرد اما میسون کشیده شد بیش از حد نازک است.

چند سال از دست رفته دریاچه تقویم برای ماه اکتبر — که باید پر شده با کنسرت تمام شد اما خالی است. کمپبل خشمگین بود میسون به یاد و فکر چه می گذرد.

ماسون اعتراف کرد. “من غرق شدن و گیر پرداخت قبوض,” او گفت: بنابراین وجود دارد هیچ وقت به کتاب را نشان می دهد. کمپبل درک و در نهایت به ارمغان آورد میسون به عنوان یک تمام وقت استعداد خریدار توزیع بیش از مدیریت از دست رفته دریاچه به شخص دیگری. زمان کمپبل خریداری و بازسازی جهان در سالن سوم خود را مستقل محل میسون منجر استعداد خریدار رزرو تقریبا همه مردم در حالی که کمپبل و تیم خود را در AEG پر شب با کوچکتر ملی عمل می کند.

Larimer Lounge, 2721 Larimer Street.گسترش

Larimer, سالن 2721 Larimer خیابان.

اسکات خاطرات بانوان

بیش از سه سال گذشته Mason گرفته شده برای رزرو بیشتر ملی باند. او تا به حال تعداد بسیار کمی نتواند به ندرت از دست دادن بیش از چند صد دلار در یک نمایش; بیشتر از نه ماسون شده پول برای کمپبل باشگاه در حالی که صاحب ساعت از یک فاصله. “راه خود را از آموزش سخت عشق” میسون می گوید.

اعمال در دنور مستقل در صحنه موسیقی قدردانی میسون کار ترویج گروههای کوچک و کمک به آنها حرکت می کند تا به صفوف نسبت به بازی سالن بزرگتر. از Colfax سرعت ملکه و Allout فاصله به Saied و جوانه Bronson و Goodtimers میسون است دفاع و پشتیبانی موسیقی او را دوست دارد و با توجه به حتی مبهم گروههای یک فرصت است.

“او یکی از حامیان بزرگ هنر محلی و هنرمندان محلی می گوید:” کمپبل. “او فوق العاده پسر خوب. می رود از راه خود را برای کسی. او کمک می کند تا گروههای حرکت به بالا از نردبان ها و غرایز.”

در حالی که سایر کارکنان از کمپبل کوچکتر باشگاه — مانند کانر شاپیرو که مشغول به کار تحت ماسون — استخدام برای کار کمپبل در AEG, Mason, ماند, در محل, در بخشی به دلیل آنچه که یک کار خوب او انجام شده بود. اما او می خواست بیشتر.

“من می خواستم به کتاب اتاق بزرگتر و نه فقط مرد تحت Scott Campbell,” او توضیح می دهد.

Globe Hall

جهان هال

جف دیویس JWD تصاویر

کمپبل می گوید او تلاش برای پیدا کردن ماسون کار در AEG اما نبود قادر به. در ضمن رقیب زندگی ملت تا به حال تنها یک استعداد-خریدار کار باز کردن در سال های اخیر — که برای یک EDM بوکر که نمی بهره میسون.

در حالی که jurying برای 93.3 وطن برای تعطیلات ماسون ضربه به مستقل کنسرت پروموتر پیتر سنگ یک ئی نیروی مستقل در موسیقی محلی. (“من دوست دارم به لگد زدن به شرکت بچه ها در لعنتی دیک,” او گفت: Westword در سال 2018 است.) سنگ مجریان اجرا می شود به دور است و یک شرکت صاحب شرقی تئاتر و خیابان دنور; او همچنین به عنوان استعداد خریدار برای گاز میمون در دالاس.

بدون شک شکار غیر قانونی ماسون خواهد بود یک واکسن در کمپبل و AEG اما سنگ می گوید که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اینکه چرا او ماسون جدید فرفره در تگزاس است. “وجود دارد هیچ قاتلی دیوانه خنده پشت این در همه,” او می گوید. “من نیاز به چیزی انجام می شود. او می خواست برای رفتن بزرگتر در کسب و کار است.”

سنگ معدن دعوت میسون به اتمام گاز میمون که 2000 – و 1200 با ظرفیت اتاق خواب برای هر up-and-coming استعداد خریدار. دو پرواز را با هم و در عرض چند ساعت از ورود در دالاس میسون در بر داشت خود را چاپ صفحه با سنگ و خود را شریک کسب و کار الکس Mendonsa و Mendonsa را کودکان و نوجوانان. ماسون قدردانی چه ساده و آرام همه بود و شک در مورد تگزاس به زودی ذوب دور.

“من هرگز به ورزش اسکیت بورد با Scott Campbell,” او می گوید خنده.

میسون به خانه بازگشت, تحقیق شغل دیگر در شهرهای بزرگتر و دیدم هیچ چیز به عنوان خوب به زودی پس از او پذیرفته گاز میمون ارائه دهد.

“من فکر می کنم او احساس کردند که آنچه ما انجام دهید این است که چیزی خنک می گوید:” سنگ “و ما آن را با دیدگاه و نگرش درست به دلیل این همه باید فاک سرگرم کننده — و نه برخی از سخت کار کردن که در آن شما مانند یک درمان اجاره قاطر و زنجیر به میز.”

میسون که همچنین استخدام جیک Westerman به ترک کمپبل و رفتن به گاز میمون, برنامه ای برای شروع رزرو محل در فوریه 17. هنوز هم او را در اطراف چوب دنور از طریق اسنوبورد فصل خیساندن کمی بیشتر از خانه خود دولت قبل از عنوان کردن.

“جاوا باشد یک گام بزرگ تا” میسون می گوید. “این رفتن به بالا بردن ارزش شخصی.”

هر دو کمپبل و سنگ معتقدند که میسون خروج یک ضرر بزرگ برای دنور و یک کودتا برای دالاس.

“شریک زندگی من و من نمی تواند بیشتر هیجان زده می گوید:” سنگ. “من امیدوارم که کسانی که دیدن حرکت به Dallas, لگد زدن الاغ و یک روز به من بگویید که آنها در حال ترک به دختران پادشاهان جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im