چرا این نماینده با پوشیدن یک کیسه زباله

لیبرال MP Nicolle سنگ چخماق است و محروم کردن به یک کیسه زباله در یک فیلم جدید در مورد تبعیض جنسی.

این عضو فدرال برای Boothby عناوین ساخته شده در طول سال 2019 انتخابات بعد از پلیس به اتهام, یک مرد با وسیله او و دفتر مبارزات انتخاباتی بود تخریب با نقاشی های دیواری خواستار یک “روسپی”.

اما در جدید آنلاین تصویری او ضربه در ABC Radio آدلاید میزبان پیتر را برانگیخت برای ساخت نظرات در مورد ظاهر خود را در یک یکشنبه ایمیل ستون.

“من قرار داده تا با تعداد زیادی به عنوان یک زن در سیاست” Ms چخماق می گوید در این ویدئو.

“پلیس به اتهام, وحشت زده, پیر مرد با وسیله من است.”

Ms چخماق می رود برای برجسته کردن یک صدای جیر جیر که در آن او می گوید: سابق روزنامه نگار مایک کارلتون نوشت که خواننده Jimmy Barnes نشان داد “بزرگ داری” در یک قسمت از Q+A برای جهش از صندلی خود را “خفه” او.

اما در آخرین حمله از آقای برانگیخت او می گوید: او انتقاد او برای پوشیدن stilettos طلسم جنسی, تنگ, سیاه, شلوار “است که نشان می دهد من مچ پا”, گوشواره مروارید و رنگارنگ کت و خندان.

“بنابراین آقای برانگیخت آنچه من می خواهم به دانستن آنچه که باید یک زن در سیاست می پوشند ؟ چگونه در مورد یک کیسه زباله خود را برای مطابقت با زباله انداز” Ms چخماق می گوید او به عنوان نوار کردن یک کت سیاه و سفید به فاش کردن کیسه های سیاه و سفید در زیر.

در پست همراه با ویدیو در Facebook, Ms چخماق نوشت: “از آن زمان زنان در زندگی عمومی هستند و قضاوت در مورد آنچه آنها برای ایستادن نه آنچه مانند نگاه کنند.”

همکار جنوب استرالیا سیاستمدار Sarah Hanson-Young, در این سال بود اهدا $120,000 در جبران خسارت پس از سناتور سابق دیوید Leyonhjelm داشت هتاکان او با تماس با او misandrist.

در اصل منتشر شده که چرا این نماینده با پوشیدن یک کیسه زباله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر