به همین دلیل بیش از حد بسیاری از زنان دست در کاهش پستان ops

  • درایو از طریق آنفولانزا jabs کمک های مبارزه با ویروس
  • آیا شما از دست رفته خود را در آخرین مشترک پاداش های منحصر به فرد?

این تزئینی-پیشرفته سینه بر روی صفحه نمایش در واقعیت تلویزیون نشان می دهد مانند ازدواج در نگاه اول (MAFS) کنار هیچ چیز سبک در مورد اندازه پستان.

در واقع این یک موضوع جدی در سلامتی بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده و با بسیاری از زنان فرصت از دست رفته به زندگی در حال تغییر, عمل جراحی کاهش پستان ،

یک سری از مطالعات برجسته مزمن سلامت بار اندازه سینه و

منافع دراز مدت از عمل جراحی کاهش پستان به سلامت و تندرستی با توجه به دانشگاه فلیندرز پژوهشگر و دانشجوی دکتری تامارا Crittenden.

Ms Crittenden می گوید: تحقیقات نشان می دهد افزایش سلامت روانی از عمل جراحی کاهش پستان بیشتر از هر مقایسه ای عمل جراحی است.

به طور قابل توجهی در مقایسه با زمانی که به مزایای بهداشت و درمان از دیگر جراحی شايع درجه بهبود در سلامت جسمی نزدیک است که از عمده تعویض مفصل و بیش از عروق کرونر و عمل جراحی کیسه صفرا, او گفت:.

“زنان با اندازه سینه داشت و به خیلی بیشتر درد و ناتوانی جسمی

در مقایسه با جمعیت عادی و همچنین کاهش سلامت روانی” Ms Crittenden گفت.

“هنگامی که اندازه گیری دوباره بعد از عمل جراحی زنان داشت و برای بهبود به همان سطح

به عنوان جمعیت عادی … پایدار برای حداقل یک سال پس از عمل جراحی است.”

Ms Crittenden می گوید: پیدا کردن بخشی از 12 سال مطالعه مقايسه بازخورد از بیش از 200 استرالیایی زنان قبل و بعد از عمل جراحی کاهش پستان برای بیماری دردناک از سینه هیپرتروفی.

این نتیجه گیری زنان در همه اشکال, اندازه و وزن تا به حال از مزایای عمده – در برخی از حوزه های قضایی زنان محروم از داشتن عمل جراحی اگر آنها تلقی می شود اضافه وزن یا چاق.

اخبار بیشتر:

نشان داد: استرالیایی سوخت و پرکن-وحشت-خرید جنون

بیمار صفر: چگونه کروناویروس یک بیماری همه گیر شد

در یک جداگانه سینه-Q بیمار مطالعه محققان به بررسی چگونه احساس زنان در مورد سینه های خود را قبل و بعد از عمل جراحی نیز به طور کلی خود را رفاه.

آن را بیش از حد نشان داده است که زنان با BMI بالاتر بهره مند آنجا از عمل جراحی به عنوان نازک زنان نیز گزارش پیشرفت های قابل توجهی در جسمی روانی و جنسی تندرستی

فلیندرز دانشيار نیکولا دین مستقر در فلیندرز پزشکی مرکز جراحی پلاستیک و ترمیمی گروه می گوید در حالی که روشن است عمل جراحی کاهش پستان می تواند به طور قابل توجهی بهبود کيفيت زندگی, مزایای بیش از حد اغلب کم ارزش.

“در دوره ای از سلامت محدود و بودجه و افزایش تقاضا برای عمل جراحی و مراقبت های بهداشتی و تأمین کنندگان مالی و ارائه دهندگان شخص ثالث محل دلخواه محدودیت در دسترسی به عمل جراحی در بسیاری از حوزه های قضایی از جمله بریتانیا و استرالیا و آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im