“چرا ما قطبی’ گزیده ای: چگونه ما آنقدر از لحاظ سیاسی تقسیم?

عکس حسن نیت ارائه میدهد از Simon & Schuster

هیچ سوالی وجود دارد که هنگامی که آن را می آید به سیاست آمریکایی ها فوق العاده تقسیم می شود. چگونه است که اتفاق می افتد ؟ و آنچه می تواند انجام شود در مورد آن ؟ در این ویژه گزیده ای از کتاب جدید خود را به همین دلیل ما در حال قطبی در حال حاضر از Simon & Schuster, روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی Ezra Klein بررسی مفهوم منفی تعصب و به همین دلیل آمریکایی ها احساسات نسبت به دو غالب احزاب تبدیل شده اند تا شدید.

آن استفاده می شود به طور مشترک برای رای دهندگان به تقسیم بلیط های خود: شاید شما ترجیح دموکرات لیندون جانسون رئیس جمهور اما جمهوری خواه جورج رامنی فرماندار. و اگر شما یک بلیط-شکاف و بسیاری از مردم شما می دانستید شد بلیط-ابزار آن را سخت به شناسایی بیش از حد عمیق با هر دو حزب; بعد از همه, شما گاهی اوقات هر دو رای.

قابل توجه تجزیه و تحلیل تحت عنوان “همه سیاست ملی” دانشگاه اموری دانشمندان علوم سیاسی آلن Abramowitz و استیون وبستر نشان می دهد که چگونه رفتار سقوط در نیمه دوم قرن بیستم و تقریبا ناپدید شده در سراسر هزاره تقسیم خط. به دنبال در مناطق با اعتراض خانه نژادها آنها دریافتند که بین سال 1972 و 1980 همبستگی دموکراتیک به اشتراک گذاری از مجلس رای و دموکراتیک به اشتراک گذاری از انتخابات ریاست جمهوری بود .54. بین سال های 1982 و 1990 که رز برای .65. تا سال 2018 آن رسیده بود .97! در چهل سال حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری رفت و از مفید اما به دور از قابل اعتماد و پیش بینی در حمایت از یک حزب خانه نامزد بودن تقریبا کامل راهنمای.

بلیط-تقسیم نیاز به یک پایه به راحتی با هر دو احزاب سیاسی. پشت مرگ آن است که از تبخیر که راحتی. در میان باتری از سوالات است که نقشه برداران درخواست آمریکایی ها در هر انتخابات کمین چیزی به نام “احساس دماسنج.” دماسنج مردم می پرسد برای رای دادن به احساسات خود را نسبت به این دو احزاب سیاسی در مقیاس 1 به 100 درجه که در آن 1 است سرد و منفی و 100 گرم و مثبت است. پس از 1980s آمریکا احساسات نسبت به حزب دموکرات و دموکرات احساسات به سمت حزب جمهوری خواه کاهش یافته است خاموش صخره.

در سال 1980 رای دهندگان به حزب مخالف 45 در دماسنج—نه به عنوان بالا به عنوان 72 آنها به خود را دارند اما بسیار مناسب شماره همه یکسان است. پس از سال 1980 هر چند اعداد شروع به رها کردن. در سال 1992 حزب مخالف پایین بود به 40; توسط 1998 آن افتاده بود به 38; در سال 2016 آن را به 29. در ضمن پارتیزان’ views نسبت به خود کاهش یافت و از 72 در سال 1980 به 65 در سال 2016.

اما آن را فقط پارتیزان. در مقاله مهم “قطبش و کاهش آمریکایی شناور رای دهندگان” دانشگاه ایالتی میشیگان دانشمند علوم سیاسی Corwin Smidt یافت که بین سال های 2000 و 2004 خود اعلام کرد مستقل بودند و با ثبات تر است که در آن حزب حمایت کردند از خود اعلام کرد قوی پارتیزان شد و از سال 1972 تا 1976. من می خواهم بگویم که دوباره: امروز مستقل رای بیشتر قابل پیش بینی برای یک حزب دیگر از گذشته را پارتیزان. این یک واقعیت قابل توجه است.

در اینجا چیزی است که عجیب و غریب هر چند بیش از این دوره رای دهندگان شد و مایکروسافت آن حزب تعلقات. در سال 1964 حدود 80 درصد از رای دهندگان گفته بودند یا جمهوری خواهان یا دموکرات ها ، در سال 2012 که تا به حال کاهش یافته و به 63 درصد—”کمترین درصد از حزب شناسه در تاریخ ملی آمریکا, انتخابات, مطالعات” یادداشت Abramowitz و وبستر—با سهم خود اعلام کرد مستقل افزایش مییابد.

در نگاه اول این دو روند در تضاد با: چگونه می تواند رای دهندگان تبدیل شدن به هر دو بیشتر حزبی در آن رای گیری رفتار و مستقل در آن عضویت حزب? نباید بیشتر سازگار برای حمایت از یک حزب و منجر به نزدیک وفاداری به حزب ؟

کلید ایده در اینجا این است که “منفی تعصب”: حزبی رفتار هدایت می شود نه با احساسات مثبت نسبت به حزب شما حمایت اما احساسات منفی نسبت به حزب شما مخالفت می کنند. اگر شما تا کنون رای دادند در انتخابات احساس کمی bleh در مورد نامزد شما حمایت, اما ترس از انسانهای غارنشین و یا سوسیالیستی در حال اجرا در برابر شما بوده ام منفی حزبی. به نظر می رسد بسیاری از ما شده اند منفی پارتیزان. یک سال 2016 نظرسنجی پیو در بر داشت که خود توصیف مستقل که تمایل به رای دادن برای یک حزب و یا دیگر رانده شدند بیشتر منفی انگیزه. اکثریت از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات-تکیه مستقل گفت: یک دلیل عمده برای خود خم شد طرف دیگر سیاست های بد بودند برای کشور; در مقابل تنها یک سوم از هر گروه گفت: آنها رانده شده توسط حمایت از سیاست های حزب آنها در رای گیری برای.

بنابراین در اینجا آن است که در پنجاه سال گذشته از سیاست آمریکا خلاصه: ما شد بیشتر سازگار در حزب ما رای دادن نه به این دلیل که ما به مانند حزب ما بیشتر—در واقع ما آمده ایم به مانند احزاب ما رای کمتر—اما چون ما به دوست نداشتن حزب مخالف بیشتر است. حتی به عنوان امید و تغییر با خشم ادا کردن ترس و نفرت را ادامه دهید.

سوال این است که چرا همه این اتفاق افتاده است. چه تغییر در سیاست آمریکا چنین است که رای دهندگان شد بنابراین قابل اعتماد حزبی?

گزیده ای از چرا ما قطبی توسط Ezra Klein. کپی رایت © 2020 توسط نویسنده. استفاده می شود با اجازه از ناشر است. تمام حقوق محفوظ است.

Ezra Klein توسط سردبیر در-بزرگ و مؤسسین Vox برنده جایزه توضیحی اخبار سازمان. راه اندازی در سال 2014 بورسی می رسد بیش از 50 میلیون نفر در سراسر سیستم عامل خود را هر ماه. کلاین نیز میزبان این پادکست از Ezra Klein, نشان می دهد, cohost از علف های هرز پادکست و تهیه کننده اجرایی در Vox را Netflix نمایش توضیح داد. قبلا کلاین یک ستون نویس و سردبیر واشنگتن پست, یک تحلیلگر سیاست در MSNBC و کمک کننده به بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>