ما همه به دنبال راحتی در این زمان, و من آن را در بر داشت — دوباره و دوباره-در “مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه” فیلم من را تماشا کرده اند حداقل شش بار از آن تاریخ 26 ژوئن انتشار در Netflix بکشد.

شور و شوق پروژه برای ستاره ویل فرل “یوروویژن” یک کمدی موزیکال و یک قصیده به این رویداد سالانه به همین نام یک شرکت چند ملیتی آواز رقابت است که ضرب و شتم “بت آمریکایی” به پانچ با 46 سال. فرل اول دیدم اروپایی پدیده در حالی که بازدید از خانواده همسرش در سوئد. او در عشق سقوط کرد و فیلم تابش با آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

بله “یوروویژن” سهم خود را از نفت خام جوک و احمقانه سازد; آن را نمی خواهد یک Will Ferrell, کمدی بدون آن چیزهایی که آن ؟ آنچه در آن مجموعه جدا از هم هستند و سه چیز است که شما ممکن است انتظار نیست: آن موضوع به طور جدی. این فیلم بسیاری از آهنگ ها توسط تولید کننده Savan Kotecha و ترانه سرایان در واقع خوب است. اما مهمتر از همه “یوروویژن” یک قلب به عنوان بزرگ به عنوان ایسلند کشور است که قهرمانان لارس (فرل) و Sigrit (Rachel McAdams) خانه تماس بگیرید.

ستاره ها به اجرای برنامه های متنوع در یک فیلم است که در نگاه اول به نظر می رسد مانند آن را نباید بیش از چهار دقیقه ای “SNL” طرح. با توجه به timeworn کلیشه های فیلم کمدی — صحنه ای که در آن دو منجر به یک در حال سقوط قبل از اوجی آشتی — McAdams نقش آن را کاملا مستقیم و از بین می برد و ما صدای او را شکستن به عنوان او را رد فرل و برگ. او (و آوازی مستقل در Molly Sanden) ما افزایش دوباره در فینال موسیقی شماره.

“یوروویژن” است که فیلم ما باید در حال حاضر به عنوان جهان می سوزد. این یک دیجیتال مراقبت از بسته بندی.

• شان Stangland یک دستیار اخبار editor که شگفتی اگر شما می دانستید آبا برنده یوروویژن در سال 1974 … و در حال حاضر او را بدانم که کدام یک از آهنگ های خود را در سر خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de