آتش سوزی در نزدیکی توسان آریزونا را تهدید می کند صدها نفر از خانه های

TUCSON, Ariz. — صدها نفر از کوهپایه خانه در حومه توسان باقی مانده تحت یک تخلیه متوجه جمعه به عنوان آتش نشان مشغول به کار به نگه داشتن یک آتش سوزی از سراشیبی در حال حرکت از دره ها و پشته ها در کوه ها در یک جنگل ملی.

بسیاری از غربی, ایالات متحده است دچار خشکی شدید و یا خشکسالی ایجاد شرایط چالش برانگیز برای wildfire فصل Bryan هنری هواشناس ملی بین آتش مرکز گفت: در آتش اخیر فصل چشم انداز.

                                                                                                                                                                                                                       

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال اعطا آریزونا درخواست پول برای کمک به مبارزه با آتش در انتخابات گفت: پنج شنبه.

مقامات آتش گفت: آتش را رشد یک شبه اما آن باقی مانده است را انتخاب کنید. شعله های آتش شده اند قابل مشاهده از توسان در شب و دود از آتش plumed بیش از یک حومه صبح روز جمعه.

پیما مسئولان شهرستان در روز پنج شنبه صادر تخلیه توجه کنید برای حدود 300 خانه در منطقه جنوب کورونادو ملی جنگل و بسیاری از ساکنان دیگر گفته شد برای آماده شدن برای تخلیه.

بیش از 400 نفر از آتش نشانان با کمک هواپیما انداختن آب و مقاوم در برابر مبارزه این هفته رعد و برق موجب آتش سوزی که از پنج شنبه تا به حال سوخته 11 مایل مربع (29 کیلومتر مربع) بیشتر از قلم مو و علف های بلند.

کلانتر مقامات رفت و درب به درب در محلات در روز پنج شنبه به اطلاع منازل تخلیه توجه کنید که یک کلانتر گفت: جمعه نبود الزامی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPeople لازم نیست به ترک اما ما گفتن مردم ما ممکن است قادر به آمده به عقب و کمک به اگر همه چیز شروع به سوزاندن گفت:” معاون James اللرتن.

تراویس Mayberry یک عملیات رئیس بخش آتش مدیریت تیم در این مورد گفت: بسیاری از آتش بود سوزان در زمین بیش از حد ناهموار برای زمینه خدمه به کار با خیال راحت به خصوص اگر آنها نیاز به فرار به سرعت.

‘�Ã�t را در یک محل عالی برای ما برای قرار دادن مردم در به با خیال راحت کار,” او گفت:. ‘œÃ�t را فقط بیش از حد تند.””

Mayberry گفت: خدمه در ادامه به خطوط روشن نگه داشتن آتش دور از خانه در جنوب جنگل و ممکن است تنظیم اضافی آتش سوزی برای سوزاندن پوشش گیاهی به سرعت آتش سوزی با محروم کردن آن از پتانسیل سوخت.

آتش موجب ژوئن 5 توسط رعد و برق شد و تنها 10 درصد موجود که از صبح روز جمعه و Mayberry گفت: افزایش مهار شکل خواهد بود یک فرایند آهسته دشوار خواهد بود به دلیل زمین ناهموار.

خشک داغ, آب و هوا و شیب دار صخره ای توپوگرافی داشته اند از چالش های اصلی در مبارزه با آتش سوزی در نزدیکی توسان Jarrold گفت. درجه حرارت تحت فشار قرار دادند گذشته 100 درجه (38 سانتیگراد) و رطوبت در تک رقمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>