خواهد دنور پلیس جمع آوری 1 میلیون دلار به علاوه برای ضرب و شتم مایکل DeHerrera?

فقط خجالتی از یازده سال پیش مایکل DeHerrera بود مورد ضرب و شتم توسط دو دنور, افسران پلیس, سفت Murr و دوین Sparks — یک جرم است که می تواند در نتیجه این جفت ارز به ثمر رساند یک برنده تمام پولها در مجموع به ارزش بیش از $1 میلیون نفر است.

چگونه ؟ Murr و جرقه در ابتدا با توجه به صرف سه روز تعلیق سنگزنی تا DeHerrera — اما در سال 2011 پس از یک جامعه بیداد بیش از این حادثه که دستگیر شد در ویدئو مجازات آنها افزایش یافته بود به ختم. این عمل موجب طولانی جنگ در دادگاه به پایان رسید که در این هفته هنگامی که کلرادو دیوان عالی کشور حاضر به شنیدن شهر دنور درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی حکم در افسران به نفع. به عنوان یک نتیجه جفت هستند و از لحاظ فنی واجد شرایط برای rehiring توسط دنور اداره پلیس و نه سال’ ارزش پرداخت که مسلما بیش از 500 ، 000 دلار برای هر.

آنتونی DeHerrera مایکل پدر 32 سال کهنه پوبلو کلانتر, خواستار این توسعه “مشمئز کننده و یک علامت سیاه و سفید در نشان پلیس خوب. من می دانم که 95 درصد از پلیس خوب هستند اما چه چیزی شما را با 5 درصد از بد پلیس ؟ ما شده ایم برای مبارزه با یازده سال به مطمئن شوید که این بچه ها هرگز به عقب در خیابان, جایی که آنها می تواند صدمه دیده است شخص دیگری اما سیستم عدالت شکست خورده است. و در حال حاضر این بچه ها احتمالا رفتن به دریافت یک میلیون دلار پرداخت کنند.”

رایان Luby عمومی-مسئول اطلاعات برای شهرستان دنور وکیل دفتر را تائید نمی کند که تعداد گفت که “ما در حال رفتن به محل کار با مخالفت مشاور برای رسیدن به یک قطعنامه.” وقتی پرسیده شد که در مورد امکان Murr و جرقه بودن rehired او پاسخ می دهد “وجود دارد بسیاری از ناشناخته سوال است که نیاز به مقدار زیادی از پاسخ و این یکی از آنها است.”

هنوز آنتونی برآورد به سختی به نظر می رسد فراتر از طیف وسیعی از امکان. استخدام صفحه در DPD وب سایت لیست شروع پرداخت برای یک افسر پلیس استخدام در $58,633 با حقوق تشدید رتبه: $63,480 برای یک چهارم درجه افسر $70,261 برای کلاس سوم $75,225 درجه دوم و $94,630 برای کلاس اول. جرقه شده بود در نیروی برای زیر دو سال قبل به DeHerrera موضوع اما خود را وکیل می تواند استدلال می کنند که او را پیشرفته تا از نردبان شغلی او را اخراج شده است. Murr بود پانزده سال کهنه که می خواهم به ترویج بدنی و موقعیت در حال حاضر حقوق بگیر در $104,193. که ضرب در نه و Murr را نزدیک به بازدید هفت چهره بدون مقاطعه در جرقه.

آنچه منجر به این سناریو ؟ این همه آغاز شده بیش از یک سفر به حمام.

در آوریل 4, 2009 به عنوان شرح داده شده در “یافته های حقیقت و در بخش” یک فوریه 2013 خدمات ملکی کمیسیون منظور در مورد Murr و جرقه DeHerrera و همراه, Shawn Johnson, باعث به هم بزنید در 5 درجه یک در حال حاضر از بین رفته باشگاه در LoDo, زمانی که هر دو سعی در استفاده از دستشویی زنان. Bouncers پس از آن همراهی و مردان در خارج از جایی که آنها مواجه می شوند Murr بود که کار امنیتی در محل در خارج از وظیفه ظرفیت. Murr خواسته DeHerrera و Johnson به ترک باعث تماس فیزیکی برخی از مرتب کردن بر اساس هر چند شهود نمی تواند توافق برسند که فشار تنه زدن و/یا قابل توجه است.

در هر صورت جانسون پس از آن گرفته شده به زمین توسط یکی گابریل Esquibel در Murr آموزش. در ضمن DeHerrera زنگ زد پدرش آنتونی. اما مکالمه قطع شد زمانی که جرقه که وارد پس از, اصلی, حادثه, کردم فیزیکی با DeHerrera در راه است. دلیل این سند نشان می دهد که Murr گفت: جرقه که DeHerrera تا به حال پانچ او را زودتر و نیاز به رفتن به زندان است.

بعد از آن جرقه اصرار داشت که او رفته بودم بعد از DeHerrera در پاسخ به تهاجمی جنبش و مقاومت در دومی بخشی از اقدامات نه در مشاهده ویدئو گرفته شده در نزدیکی یک هاله دوربین. به همین ترتیب Murr محققان گفت که او می خواهم دیده می شود DeHerrera سعی کنید به آمار جرقه تناقض شواهد بصری.

در اینجا کلیپ های حسن نیت ارائه میدهد از تکمیل کلرادو:

حمله آمریکا به ماه — و آن را منفجر کرد حتی بزرگتر در ماه اوت سال 2010 هنگامی که پس از آن-مدیر ایمنی ران Perea مشخص شد که جرقه و Murr باید به حالت تعلیق به مدت سه روز بدون پرداخت اما نه اخراج برای اقدامات خود را.

این نتیجه گیری پس از ناسزا توسط قابل توجه و آواز در صد از مردم که Perea پس از آن استعفا داد. در ماه مارس 2011 جدید مدیر ایمنی چارلی گارسیا اخراج Murr و جرقه, اما آنها به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و شنیدن پنل طرفه با آنها. منطق: از آنجا که پلیس در حال حاضر پذیرفته شده Perea مجازات (نه جذاب تصمیم در طول مدت مقرر), گارسیا حرکت می توانید از آنها برای همان جرم نمایندگی معادل دو برابر خطر.

DeHerrera سپتامبر 2011 نظرات به Westword در مورد این تحولات حلقه طنز امروز. “من می دانستم که این امر می تواند یک فرایند طولانی” او به ما گفت: “اما همه چیز به نظر می رسید بنابراین روشن است. این ویدئو برای خود صحبت می کند بنابراین ما فکر همه چیز را گذاشته برای چیزهایی اتفاق می افتد هموار و کارآمد است.”

به سختی. فوریه 2013 مدنی سرویس گزارش کمیسیون اصل re اخراج جرقه اما معکوس Murr را اخراج. که درخواست تجدید نظر توسط مدیر ایمنی و در دسامبر 2013, کمیسیون پشتیبانی گارسیا را به آتش افسران با وجود پذیرش تعلیق از آنجا که او تا به حال عمل “در یک مدت زمان معقول” و اقدامات او بودند باعث “جدید و شواهد.”

در پاسخ Murr و جرقه رهبری به دنور دادگاه منطقه ای که در آن مورد زمین رو به جلو در طول دوره چهار سال به علاوه. سرانجام در نوامبر سال 2017, دادگاه منطقه تأیید مدیر ایمنی ، اما افسران ناراضی باقی ماند و تبدیل به کلرادو دادگاه تجدید نظر که بدبختانه اسکریپت دوباره.

با توجه به تجدید نظر حکم دادگاه منتشر شده در مارس 2019, Murr و جرقه “استدلال می کنند که appellee عمران کمیسیون خدمات شهر و شهرستان دنور…اشتباه تفسیر منشور شهر و شهرستان دنور…به اعطای مدیر ایمنی…ضمنی قدرت به بازگشایی خود انضباطی موضوع لغو این رشته قبلا اعمال شده و دستور مجازات شدید همه پس از سفارش نهایی شد و این زمان برای جذاب آن تمام شده بود.” این نتیجه گیری ساده از سه قاضی پنل که در نظر گرفته اختلاف: “ما با توافق کردند.”

دنور پاسخ: “شهر بسیار نا امید و شوکه توسط دادگاه تجدید نظر حکم که به طور موثر overrules تصمیمات قبلی به نفع آن توسط دنور دادگاه منطقه و دنور خدمات ملکی کمیسیون. این شهرستان می تواند به دنبال اعاده دادرسي توسط کل دادگاه تجدید نظر و یا سوال در کلرادو دیوان عالی کشور به بررسی این تصمیم اما در این نقطه از شهر وکیل دفتر وزارت امنیت عمومی و دنور اداره پلیس هنوز هم نیاز به مشورت در مورد گام های بعدی.”

پس از این ازدحام شهر دنور خواسته است که دادگاه تجدید نظر به عنوان یک کل (شامل 22 قضات) تجدید پانل نتیجه گیری. پس از این درخواست رد شد تنها گزینه های سمت چپ شد به قبول پانل تصمیم گیری و حل و فصل این پرونده…و یا به نوبه خود به کلرادو دیوان عالی کشور که انکار مورد پایین آمد در مارس 9.

به گفته آنتونی DeHerrera مایکل که هنوز زندگی در دنور خواسته است او را به صحبت می کنند برای خانواده در مورد دادگاه امتناع. “من بسیار نا امید” او اذعان دارد. “آن را مانند گرفتن آمار در روده یک بار دیگر با این وضعیت تمام. در چند هفته آن خواهید بود یازده سال است که ما شده ایم مبارزه با این و ما جنگیدند چون ما می دانستیم که پسر ما کاری را انجام نداده. و در حال حاضر آنها در حال رفتن به همه کسانی که سال ها از تعطیلات پرداخت. آنها در حال گرفتن پاداش برای آنچه آنها انجام داد.”

در نظر او “ران Perea خراب این از شروع. چارلی گارسیا سعی در رفع آن, اما دادگاه تجدید نظر گفت: آنها نمی توان به لغو ران Perea تصمیم.”

او ادامه می دهد: “ما بسیار افتخار از مایکل به صورت ایستاده و ما حمایت او تمام راه. او مجموعه ای به عنوان مثال برای افراد دیگر به جلو آمده و در مورد دنور خشونت پلیس و تعداد زیادی از مردم انجام داده اند که پس از آن.”

این حوادث را متقاعد آنتونی, یک مجری قانون برای بیش از سه دهه است که “چیزی را به تغییر در دنور. این آخرین یازده سال آنها در حفظ و گفت: آنها در حال رفتن به تغییر فرهنگ و آنها در حال رفتن به شفاف تر. اما پس از آن آنها فقط به این بد پلیس را شغل خود را به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im