کلرادو در حال حاضر فقط یک فرماندار را امضا و به دور از تبدیل شدن به 22nd دولت در کشور برای لغو مجازات اعدام.

امروز 26 فوریه اکثریت کلرادو مجلس نمایندگان رای دادند در حمایت از لغو مجازات اعدام. رای گیری مشخص شده آخرین قانونی مانع برای لغو لایحه که در حال حاضر به میز فرماندار Jared پلیس که نشان داد که او به امضای این لایحه است.

اگر او می کند نشانه آن مجازات اعدام را دیگر نمی توان یک حکم گزینه برای اتهامات پرونده پس از ژوئیه 1. اما این بدان معنا نیست که این سه مرد در حال حاضر نشسته در کلرادو را اعدام خواهد شد که جملات خود را تغییر داده است.

این اعدام ناتان Dunlap آقا ماریو اونز و رابرت ری در محل باقی می ماند مگر اینکه و تا زمانی که پلیس آنها اعطا شود که به نوبه خود حکم اعدام به زندگی بدون آزادی مشروط.

پلیس شده است noncommital در بخشش موضوع تا کنون.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ بخشش درخواست مربوط به مجازات اعدام قبل از فرماندار. همه بخشش درخواست سنگین گیری است که فرماندار قضاوت خواهد کرد در ارزش های فردی خود را. اگر قوه مقننه repeals مجازات اعدام که یکی از عوامل بسیاری او را در نظر بگیرید همراه با همه حقایق اطراف مورد” کونور کاهیل یک سخنگوی فرماندار گفت Westword قبل از آخرین خانه عمل است.

طی مصاحبه ای در سال گذشته, اما, پلیس ضمنی که او خواهد اعطای سه مرد بدانند.

“اگر دولت جمهوری خواهان و دموکرات ها می گویند و من به ثبت نام یک لایحه است که گفت: ما دیگر مجازات اعدام در کلرادو … من قطعا نگاهی که به عنوان یک نشانه قوی است که کسانی که در حال حاضر در انتظار اعدام باید جملات خود را تبدیل به زندگی در زندان” پلیس گفت کلرادو عمومی رادیو‘s رایان وارنر در ماه فوریه 2019.

زمانی که پلیس دریافت اجتناب ناپذیر درخواست عفو از سه نفر اعدام مرگ-پنالتی بحث در کلرادو را دوباره مشتعل. چرا که اونز و ری به قتل جواد مارشال زمینه و نامزدش, ویویان ولف در سال 2005: مارشال زمینه بوده و در حال حاضر-سناتور Rhonda زمینه یک دموکرات است که یکی از قوی ترین مخالفان لغو مجازات اعدام در کلرادو.

اما حتی با پتانسیل بیشتر احساسی بحث در افق مجازات اعدام لغو طرفداران باقی می ماند و امیدوار است که پلیس عطا خواهد کرد که سه مرد بدانند.

“من فکر می کنم او به انجام کار درست” می گوید: هلن Griffiths که نظارت آیتالله سیستانی در کلرادو لابی علیه مجازات اعدام در سال گذشته.

هیچ دولتی تا به لغو مجازات اعدام و سپس رفته به اجرای, مردم, یادداشت های او اضافه کرد که او انتظار ندارد پلیس به یک پرت در مورد این مسئله.

“است که نمی خواهد را حس زیرا ما نماینده مجلس گفته است که آنها نمی پوشی اعدام” گریفیث می گوید. “که واقعا یک سیگنال قوی به فرماندار که شما نباید کشتن مردم بدون توجه به آنچه آنها انجام داده ایم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im