قانونگذاران ایالت کلرادو در حال آماده شدن برای معرفی یک لایحه که اجازه می دهد دولت های محلی نیاز به توسعه دهندگان برای کمک به مسکن ارزان قیمت سهام.

“وجود ندارد بخشی از دولت نیست که تحت تاثیر هزینه های بالای مسکن. آن را به خصوص در رفت و آمد مکرر جوامع می گوید:” نماینده سوزان Lontine یک دنور دموکرات است که به حمایت شرکت از این لایحه.

پیشنهاد اجازه می دهد شهرداری به انجام چیزی است که آنها در حال حاضر نمی تواند انجام دهد: نیاز به توسعه دهندگان برای ساخت مسکن ارزان قیمت واحد در توسعه های جدید. اما این لایحه نیز به توسعه دهندگان راه برای انتخاب کردن از جمله پرداخت پول در ازای ساخت مقرون به صرفه واحد و یا حتی اهدای زمین.

محلی-کنترل طرفداران می خواستند چنین اندازه گیری پس از یک سال 2000 کلرادو تصمیم دیوان عالی کشور در مورد شهر تلورید و اجاره کنترل بر کل دولت است.

“تلورید به تصویب رسید مسکن تاثیر فرمان که گفت: اگر شما برای ساختن چیزهای جدید در تلورید, سپس شما باید برای کمک به ما در جای اشتغال جدید است که می تواند محور توسعه” توضیح می دهد که دیوید Broadwell از کلرادو شهرداری لیگ است که در دفاع از این لایحه جدید. و این به معنای کمک به مسکن.

پس از اتخاذ آن فرمان در 1990s تلورید ارائه کرده بود توسعه دهندگان با یک منو از گزینه های از چگونه آنها می تواند تراشه از جمله ساختمان اجاره-کنترل واحد است. اما پس از آن یک توسعه دهنده شکایت کرد و گفت که نقض دولت ممنوعیت اجاره کنترل.

در کلرادو حکم دادگاه عالی شناخته شده به عنوان تلورید تصمیم اکثریت قضات توافق کردند که نیاز به یک توسعه دهنده برای ساخت اجاره-کنترل واحد تخطی از دولت ممنوعیت اجاره کنترل. اما این تصمیم رفت و بیشتر با قضات با این استدلال که ارائه یک منو از راه های مختلف برای کمک به مسکن مقرون به صرفه غیر قانونی بود.

“به سادگی به این دلیل که تلورید فرمان تا به حال گزینه های که ممکن است دخیل کلاه اجاره کل فرمان رو دور منفجر می گوید:” Broadwell. “این یکی از ویرانگر تر ضرر و زیان برای صفحه اصلی قانون و توانایی های فردی در جوامع به تعریف خود سیاست استفاده از زمین.”

پس از شهرداری های مختلف در سراسر کلرادو توسعه راه حل به تلورید تصمیم گیری است.

دنور برای مثال نیاز به تمام توسعه دهندگان به پرداخت پیوندی هزینه یا پول در هر فوت مربع می رود که به مقرون به صرفه-صندوق مسکن. ارتباط هزینه شبیه به یک زیرساخت تاثیر هزینه که توسعه دهندگان برای پرداخت اجتناب ناپذیر استفاده از جاده ها توسط مردم و از توسعه. در سال 2019 شهر کشیده $10.3 میلیون از پیوندی هزینه.

اما در حالی که شهرداری تا کنون اجتناب از هر گونه چالش های قانونی به خود راه حل به سادگی نیاز به یک توسعه دهنده برای ساخت مسکن مقرون به صرفه به یک توسعه جدید باقی مانده اند ممنوع است.

تلاش در سال گذشته به طور کامل لغو دولت ممنوعیت اجاره کنترل شکست خورده در قوه مقننه است. در این سال پیشنهاد نمی خواهد حتی تلاش است که; در عوض, آن را به دنبال صرفنظر کردن کنترل بیشتری به شهرداری ها با توجه به مقرون به صرفه-مسکن مورد نیاز برای توسعه دهندگان.

اما مجلس هنوز در انتظار مخالفان است.

Westword رسیده به کلرادو آپارتمان انجمن و کلرادو انجمن Homebuilders دو پتانسیل مخالفان این لایحه; آنها نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. اما توسعه دهندگان اغلب صحبت از یک مشکل ریاضی هنگامی که بحث در مورد مقرون به صرفه-مسکن مورد نیاز: از جمله الزامات می تواند تحولات جدید مالی خام, آنها می گویند, و تحولات, آیا مقرون به صرفه و یا لوکس خواهد خشک به عنوان یک نتیجه.

دنور شهرستان Councilwoman رابین Kniech یک حامی این لایحه معتقد است که شهرداری می تواند به اعتصاب تعادل ، “این یک چالش ریاضی, اما آن را نمی ریاضی, مانع,” او می گوید. “شواهد بسیار روشن است که در سراسر کشور این سیاست ها منجر به توسعه مداوم و بزرگ نتایج از نظر مقرون به صرفه مسکن.”

در سال گذشته Kniech شهادت در حمایت از این لایحه که به پایان رسید اجاره کنترل اشاره کرد که داشتن حتی 10 درصد مقرون به صرفه-مسکن مورد نیاز برای تحولات جدید در دنور می تواند تراشه های دور در اجاره نیازهای متوسط درآمد نیروی کار — افرادی که در مورد 45.000 دلار در هر سال — و کاهش مشکل 20 درصد در هفت سال است.

فراتر از پیوندی هزینه دنور دارای چند ابزار دیگر طراحی شده برای توسعه دهندگان برای کمک به این شهر مقرون به صرفه-سهام مسکن از جمله ارتفاع مشوق های که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای ساخت بالای یک ارتفاع پایه در ازای هر پرداخت هزینه اضافه کردن مقرون به صرفه واحد و یا کمک به این شهر در یکی دیگر از راه.

و برخی از منطقه جدید برنامه های این شهرستان در حال کار بر روی به عنوان بخشی از آن محله در برنامه ریزی طرح شامل قیمت مشوق.

دنور بخش از جامعه برنامه ریزی و توسعه نیز به دنبال چگونه این شهر را منطقه بندی و کد را می توان تغییر برای ایجاد مسکن مقرون به صرفه تر مشوق ها برای توسعه دهندگان. رییس این پروژه که به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه ى تغییرات در اوایل 2021 مشتاقانه نظارت بر آنچه اتفاق می افتد در کشور است. “ما قطعا آماده برای تغییر این از انگیزه-پروژه تنها به یک نیاز و انگیزه, پروژه,” توضیح می دهد که Analiese Hock اصلی برنامه ریزان شهر پیشرو در این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de