پرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال رفتن به استرالیا برای تور bushfire زدگان شهرهای ساحلی با توجه به گزارش.

با توجه به Sydney Morning Herald, مذاکرات شده اند در راه بین دولت فدرال و کاخ کنزینگتون در هفته با دعوت رسمی از نخست وزیر اسکات موریسون به formalise معامله انتظار می رود در روزهای آینده.

Prince William and Kate Middleton are set to tour Australia. Picture: AFP Photo/Pool/Money Sharma
media_cameraپرنس ویلیام و کیت میدلتون در حال تنظیم برای تور استرالیا است. عکس: AFP Photo/استخر/پول Sharma
The royal couple last visited Australia in 2014. Picture: Gregg Porteous
media_cameraاین زوج سلطنتی آخرین بازدید استرالیا در سال 2014. تصویر: گرگ Porteous

دوک و دوشس کمبریج در میان بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ و شاهزاده هری و Meghan Markle – چه کسانی صادر شده, شخصی, اظهارات ماه گذشته خود را ابراز همدردی در ویرانگر bushfire بحران در استرالیا.

این تور جدید را علامت ویلیام و کیت اولین سفر مشترک به استرالیا پس از سال 2014 و ویلیام پنجم به طور کلی.

این درک خود را از برنامه سفر شامل شهرهای در امتداد ساحل شرقی ویکتوریا و نیو ساوت ولز, اما هیچ اطلاعات هنوز تایید شده است. همچنین هنوز روشن نیست که آیا زن و شوهر و سه فرزند – شاهزاده جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 4 و شاهزاده لویی, 1 – ملحق خواهد شد پدر و مادر خود را در سفر.

آن امیدوار محبوب با مشخصات بالا زوج سلطنتی بازدید را فراهم خواهد کرد معنیداری بین المللی جمع آوری کمک های مالی برای افزایش تلاش بازیابی.

استرالیا ترسناک bushfire آغاز شد که در بهار سال گذشته منجر به بیش از 18 میلیون هکتار زمین در حال سوخته 5,900 ساختمان (از جمله 2,779 خانه) نابود و دیدم حداقل 34 نفر و حدود یک میلیارد حیوانات کشته شدند.

RFS, NSW Fire and Rescue, NPWS officers and local residents fight a bushfire encroaching on properties near Kioloa, between Bateman's Bay and Ulladulla, south of Sydney, in December 2019. Picture: AAP Image/Dean Lewins
media_cameraRFS, NSW آتش و نجات NPWS افسران و ساکنان محلی مبارزه با bushfire تجاوز در خواص در نزدیکی Kioloa بین Bateman خلیج و یوللدوللا جنوب سیدنی در ماه دسامبر 2019. تصویر: AAP تصویر/دین Lewins

شاهزاده ویلیام در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل کوئینزلند و ویکتوریا در مارس 2011 در حالی که پرنس جورج به همراه دوک و دوشس کمبریج در مارس 2014.

ویلیام نیز از آن ساخته شده به نیوزیلند, در ماه آوریل سال گذشته پس از Christchurch مسجد تیراندازی.

دوک کمبریج برای اولین بار سفر به استرالیا بود که او نه ماه که او پیوست پرنس چارلز و دیانا رسمی تور استرالیا و نیوزیلند در سال 1983.

در اصل منتشر ویلیام و کیت در حال آمدن به استرالیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de