ویلیامسون در NBA قرنطینه می تواند در شنبه

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — صهیون ویلیامسون خواهد بود از قرنطینه در زمان نیواورلئان در اولین بازی رسمی NBA راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهانی.

آیا پلیکان بازی خواهد کرد او را که شب یا نه باقی می ماند و هر کسی را حدس بزنید.

                                                                                                                                                                                                                       

NBA گفت: ویلیامسون را به خدمت چهار روز قرنطینه برای خروج از لیگ دیزنی حباب در جولای 16 به تمایل به فوری خانواده مهم است. او به دیزنی در شب جمعه و بلافاصله رفت و به قرنطینه.

این بدان معناست که او به احتمال زیاد خواهد شد از قرنطینه مدتی شنبه و دو روز قبل از پلیکان بازی اول ‘œseeding بازی’� برابر یوتا جاز.

یک فرد آشنا با این وضعیت گفت که اگر همه به خوبی می رود با ویلیامسون قرنطینه او می تواند بازگشت به فعالیت های تیم در طول یک عمل برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که این طرح تکمیل نشده و نمی شود تا زمانی که ویلیامسون عبور از تست های بیشتر در حال حاضر که او تا به بازگشت به دیزنی.

‘œThe مهم ترین چیز این است که ما امیدواریم که همه چیز خوب است با او� پلیکان به جلو جرثقیل نعمت گفت: مدت کوتاهی پس از NBA نشان داد که چهار روز قرنطینه تعیین. ‘œHe رفت به دلایل شخصی. بنابراین آن را خوب است برای دیدن. هر چه در آن بود امیدوارم که همه چیز خوب پیش رفت و OK و او با ما است. و من می دانم که همه هیجان زده به او بازگشت. من می دانم که او هیجان زده می شود.’�

                                                                                                                                                                                                                       

ویلیامسون مورد آزمایش قرار گرفت روزانه در طول غیبت خود را و به طور مداوم آمد منفی برای COVID-19 که کمک کرد تا امید خود را برای کوتاه تر قرنطینه پس از بازگشت خود را به دیزنی. لیگ گفت: قرنطینه برای کسانی که ترک حباب می تواند به اندازه 10 روز یا بیشتر در صورتی که این افراد تست شده روزانه در حالی که آنها دور هستند.

شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال گذشته NBA پیش نویس است و به طور متوسط 23.6 امتیاز و 6.8 ریباند در 19 بازی این فصل برای پلیکان که یکی از شش تیم در مسابقه فینال حذفی نقطه در کنفرانس غرب.

مربیان پین

NBA مربیان شروع به پوشیدن زیادی پین در طول بازی این آخر هفته خواندن پیام ‘œCoaches برای عدالت نژادی.’�

آن را غیر معمول نیست برای مربیان NBA به سایش پین و یا روبان برای حمایت از علل مختلف. این یکی متفاوت است که تقریبا به اندازه یک کارت کسب و کار و کلمات نوشته شده در بزرگ قرمز نوع تفکر این است که مربیان می خواهم کلمات را متوجه شده است.

‘œWe در حال مربیان و ما معلمان و یا شاید حتی مربیان’� اورلاندو سحر و جادو مربی استیو کلیفورد خودش سابق معلم آموزش و پرورش ویژه هنگامی که او دبیرستان مربی خبر داد. ‘œBut مهم این است که برای کار با افرادی که درک کنند که چگونه ما می توانیم همه چیز را تغییر داد و این قانون است که سیاست های, روش.’�

                                                                                                                                                                                                                       

NBA مربیان با کمیته رهبری آتلانتا مربی لوید پیرس کار کرده اند با ذکر وکیل برایان استیونسون و خود را در برابر عدالت ابتکار در مورد چگونه به بهترین استفاده از پلت فرم خود را و ترویج تغییر در NBA راه اندازی مجدد. بازیکنان باید آوازی است با خواسته های خود از NBA تا به حال ‘œBlack زندگی از ماده” � رنگ در بازی دادگاه و مربیان می خواستم درگیر می شود تا آنجا که ممکن است به عنوان به خوبی.

‘œI فکر نمی کنم کسی به دنبال انجام ops عکس,’� کلیفورد گفت. ‘œI فکر می کنم آنچه که ما در حال تلاش برای انجام چیزهایی است که می تواند مثبت و پایدار است.’�

___

AP ورزشی نویسنده برت Martel در نیواورلئان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de