شیکاگو-Zion ویلیامسون شاهد قهرمانی آگهی ها و تنها می تواند تصور کنید که چه جو بود که مایکل جردن بود که منجر گاو به یک جفت از قهرمانی سه peats در 1990s.

عادلانه می گویند, آن را کمی بلندتر.

                                                                                                                                                                                                                       

ویلیامسون به ثمر رساند 21 JJ Redick اضافه شده 18 امتیاز و New Orleans Pelicans به ضرب و شتم شیکاگو 125-119 در پنج شنبه شب.

‘œWhen من در اینجا برای shootaround … من تعجب آنچه آن را مانند زمانی که اردن بود که بازی در اینجا’� ویلیامسون گفت. ‘œSix نهایی 6-0 که تا به حال به چیزی خاص است.’�

ویلیامسون بود نه امتیاز به عنوان نیواورلئان outscored شیکاگو 31-19 در سه ماهه سوم به شکستن و باز کردن بازی. پلیکان رهبری به عنوان بسیاری از 27 امتیاز و در برابر بزرگ اجرا کردن کشش توسط گاو’ پشتیبان گیری به دور آمده با این پیروزی پس از بازگشت به عقب و زیان.

ویلیامسون به نظر نمی رسد بیش از حد زحمت توسط یک رگ به رگ راست پا. شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب شده 9 از 11 عکس از جمله صاعقه وار alley-oop در اوایل سه ماهه چهارم پس از رفتن 5 از 19 دو شب قبل در برابر NBA-پیشرو Milwaukee Bucks.

Redick آمار سه 3-اشاره گرها و همه ستاره براندون Ingram اضافه شده 15 امتیاز و پنج کمک می کند قبل از خروج از یک رگ به رگ راست مچ پا در سوم.

ژاک LaVine led شیکاگو با 22 امتیاز. چندلر Hutchison به ثمر رساند و 16 امتیاز با هشت ریباند و آدم Mokoka اضافه شده 15 در سه ماهه چهارم – اولین امتیاز خود را حرفه ای. در ششمین بازی NBA, the rookie از پاریس بود و حتی serenaded با ‘œMVP! MVP!’� شعارهای در اختتامیه دقیقه به عنوان خریداران محدودتر هم دور منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها را از آن برش به 123-119 با شش ثانیه به سمت چپ در رایان Arcidiacono 3. اما Jahlil Okafor مخفیگاه آنان در از دست رفته پرتاب آزاد توسط Jaxson هایس آن را به شش نقطه بازی.

‘œYou می دانید بازی بود در کتاب من’� LaVine گفت. ‘œI نمی دانم چه شد ما را تشویق میکنند. من خوشحال هستم برای آدم اما این بازی بود. ما از دست داده است.’�

پت ایستاده

تجارت مهلت گذشت پنج شنبه با گاو پت ایستاده و اصرار آنها باقی می ماند متعهد به خود را جوان هسته ای با وجود یک 19-33 رکورد.

معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات جان Paxson گفت: تیم ‘œabsolutely’� معتقد است در دراز مدت در LaVine و Lauri Markkanen. در حالی که LaVine آمد و پنج بازی به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 24.9 نقاط Markkanen گرفته است یک گام به عقب در فصل سوم خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

Paxson اصرار خریداران هنوز هم مشاهده 7-بالا و پایین صفحه از فنلاند به عنوان یک “œcornerstone بازیکن’� و این سازمان را ‘œresponsibility برای کمک به او را تبدیل به بازیکن او می خواهد به.’� او گفت که او به صحبت Markkanen عامل در روز پنج شنبه داده شد و هیچ نشانه ای از او می خواهد در خارج از شیکاگو هر چند Paxson آیا تصدیق گاو باید به او یک نقش بزرگتر در جرم.

در حال حاضر Markkanen نیاز به درمان پس از از دست رفته خود را در هفتمین بازی در یک ردیف با یک راست لگن آسیب است. Paxson انتظار دارد او را به عنوان به خوبی به عنوان اتو پورتر جونیور (شکسته پای چپ) و Wendell کارتر جونیور (رگ به رگ راست مچ پا) برای بازگشت در پایان ماه یا در اوایل ماه مارس.

Paxson همچنین گفت: گارد Denzel ولنتاین نام آمد در ایران اما تادئوس جوان را نداشت.

متراکم

هیز بود و پوستر شایسته قرار داده و پشت غوطه دادن در سه ماهه اول. او افزایش یافت و به سمت لبه و این ماجرا در از دست رفته 3 از جناح راست توسط Redick که خم بیش از چنگ هر دو مشت خود را و عینک نگاه از ترس محض.

‘œIt به نظر می رسد مانند یک یا دو بار بازی او چیزی است که شما به معنای واقعی کلمه شگفت زده,’� Redick گفت.

نکته-INS

پلیکان: پلیکان به ثمر رساند 72 امتیاز در نیمه اول – هشت خجالتی از یک حق رای دادن رکورد در برابر لس آنجلس کلیپرز در Jan. 18.

گاو: G کریس دونن (رگ به رگ زانو راست) ولنتاین (تیره و تار همسترینگ) و F دانیل Gafford (مچ پا) نشسته بازی.

بعدی

پلیکان: بازدید ایندیانا در روز شنبه.

گاو: میزبان فیلادلفیا در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de