شاهزاده ویلیام و کیت می تواند به بازدید از جنوب استرالیا به عنوان بخشی از یک تور از bushfire-ویران جوامع با برتر استیون مارشال مجموعه به ارسال رسمی دعوت به جوان royals.

تبلیغ کننده می داند نخست وزیر اسکات موریسون در گفتگو با کاخ کنزینگتون در مورد یک تور از شهرهای سخت ترین ضربه از آتش سوزی.

آقای موریسون است که انتظار می رود به نوشتن این کاخ در اواخر این هفته در مورد یک پیشنهاد سفر. جزیره کانگورو و آدلاید هیلز شهرداران باید استقبال پتانسیل سفر است که می تواند در جذب بیشتر گردشگران به دوره نقاهت مناطق و ارسال یک پیام جهانی آنها باز برای کسب و کار.

“دولت خواهد شد صدور دعوت به دوک و دوشس کمبریج به بازدید از آتش مناطق آسیب دیده در سا” آقای مارشال گفت.

Britain's Prince William and Kate, Duchess of Cambridge earlier this month. Picture: Arthur Edwards/The Sun via AP
media_cameraبریتانیا پرنس ویلیام و کیت, دوشس کمبریج در اوایل این ماه. تصویر: آرتور ادواردز/خورشید از طریق AP

وزیر گردشگری سیمون بیرمنگام گفت: “این امر می تواند یک فرصت بزرگ برای دریافت پیام وجود دارد که SA باز است برای کسب و کار و که ما می خواهیم گردشگران برای بازدید است.”

“من خواهید بود به نگه داشتن انگشتان من گذشتند که ما می توانیم پروژه چشم انداز کیت و ویلیام راه رفتن در امتداد یک ساحل بکر یا دست نخورده بوتهزار در کی به صدها میلیون بیننده در سراسر جهان است.”

این امر می تواند سلطنتی زن و شوهر اول از سفر به استرالیا پس از سال 2014 و به دنبال شاهزاده هری و مگان را تا سال 2018 مراجعه کنید. کاخ کنزینگتون و مشترک المنافع در حال انتظار برای تصمیم گیری در تاریخ و مکان برای بازدید.

جزیره کانگورو شهردار مایکل Pengilly گفت: یک سفر سلطنتی خواهد تزریق اعتماد به نفس در جامعه کشاورزی و گردشگری.

“آنها نیاز به صحبت به قربانیان افرادی که سوخته شد اما آنها همچنین می خواهم به دیدن … یک زن و شوهر از ما به خوبی تاسیس گردشگری, آیکون,” او گفت:.

“عجله کن و بیا.”

این جزیره آخرین رویال سفر او از پرنس ادوارد, همسرم, Katharine, the Duchess of Kent در سال 1995. آدلاید هیلز شهردار Jan-کلر حکمت گفت: بازدید را نشان می دهد آتش متاثر از شهرهای است که “مردم به فکر آنها”.

مایو MP Rebekha Sharkie که رای دهندگان را پوشش می دهد این دو منطقه گفت: جامعه خواهد بود “هیجان زده” به دلیل تمرکز شده بود در ایالت های شرقی.

“بازدید خود را افزایش روحیه و مستقیم توجه جهان به نه فقط ویرانی اما بر جاذبه فوق العاده هنوز هم وجود دارد برای لذت بردن از کی و در آدلاید هیلز” او گفت:.

Beal & Co winery and vineyards after the Cudlee Creek bushfire. Picture: Callum Beal
media_cameraBeal & Co کارخانه شراب سازی و تاکستان پس از Cudlee نهر bushfire. تصویر: Callum Beal

شاهزاده چارلز بود که آخرین عضو خانواده سلطنتی را به بازدید از جنوب استرالیا در سال 2015.

دانشگاه UNSW مدرسه کسب و کار را تیم هارکورت که تخصص شامل بازیابی از حوادث طبیعی گفت رویال تور می تواند در بیش از 1 میلیارد دلار در صنعت گردشگری درآمد.

“این یکی از بزرگترین راه برای گرفتن مردم را به آمدن به آتش مناطق آسیب دیده” آقای هارکورت گفت.

گردشگری استرالیا ثبت 125 درصد افزایش در ترافیک وب از انگلیس زمانی که زن و شوهر رفت و به Uluru در سال 2014.

شاهزاده ویلیام و کیت خود را ارائه تسلیت به bushfire قربانیان در سراسر کشور در بیانیه ای در ماه گذشته.

“ما همچنان شوکه شده و عمیقا غمگین به شنیدن در مورد آتش سوزی که در حال از بین بردن خانه های معیشت و حیات وحش در سراسر استرالیا” در بیانیه ای گفت:.

برتر هل گردشگری احیای

مهم طبیعت گردشگری داخلی به بازیابی اطلاعات از مکان هایی مانند جزیره کانگورو خواهد بود تمرکز اصلی از اجلاس گردشگری در آدلاید در روز چهارشنبه.

برتر استیون مارشال در نخستین سخنرانی خود به صنعت گردشگری پس از مصرف بیش به عنوان وزیر گردشگری را وعده به سرمایه گذاری بیشتر در این بخش آن را به عنوان به نظر می رسد برای بازسازی از ویرانگر bushfires خشکسالی و تاثیر coronavirus.

آقای مارشال صحبت در مورد اهمیت گردشگری داخلی به مکان هایی مانند جزیره کانگورو.

در حالی که آن مشهور جهان, مقصد گردشگری محلی پیشی بازدید کنندگان بین المللی در نرخ حدود چهار به یک است. “در هفته ها و ماه های آینده ما خواهد بود کار دست در دستکش با بخش گردشگری برای کمک به منطقه ای در جوامع به خصوص کسانی که تحت تاثیر اخیر bushfires و خشکسالی” آقای مارشال گفت.

“تاثیر کامل از bushfires و کوروناویروس در دولت ما خواهد بود قابل توجه و گردشگری را یک نقش کلیدی در بهبود اقتصادی. به عنوان یک دولت ما آماده برای حفاری های عمیق و سرمایه گذاری در راه به درایو بیشتر گردشگری در اینجا به خصوص از ما بین همسایه ها به عنوان گردشگری داخلی کلیدی خواهد بود به بهبود است.”

صدها نفر از نمایندگان انتظار می رود برای حضور در SA اولین بازدید کننده اقتصاد نشست.

صنعت گردشگری شورای South Australia رئیس Eoin Loftus گفت: bushfires به طور مستقیم تحت تاثیر آدلاید هیلز و در جزیره کانگورو اما این تاثیر همچنان احساس می شود در سطح ایالت. “اما من متوجه یک چیز متفاوت از قبلی بحث های عمومی که حوادث مشابه اتفاق افتاده اند – هیچ کس بحث که آیا یا نه گردشگری مهم است,” او گفت:.

“ما مسلما برای اولین بار دیده می شود ما دولت و جامعه در تظاهرات تودهای در کنار بسیاری از کسب و کار است که درایو بازدید کننده اقتصاد در سراسر این کشور است.”

#BookThemOut Kangaroo Island and Adelaide Hills

SA گردشگری کمیسیون تشویق استرالیا برای بازدید از آتش ویران شهرهای آدلاید هیلز و در جزیره کانگورو.

حذف باقی مانده و وام برای جوامع

تمیز کردن لایحه برای جنوب استرالیا دوره نقاهت بعد از مخرب در جزیره کانگورو و Cudlee نهر bushfires خواهد بود پوشش داده شده توسط دولت های ایالتی و فدرال.

SA گذشته از سه آتش زده متحده برای ورود به یک معامله است که دیدن دلار برای دلار سهم صندوق باقی مانده حذف.

پاکسازی تمام مواد از جمله زباله های خطرناک است که انتظار می رود هزینه 14 میلیون دلار.

وزیر محیط زیست دیوید Speirs گفت: دولت مشغول به کار بودند به “سرعت” برنامه و کمک به جوامع بازسازی است.

اما Mawson MP لئون Bignell گفت: سلامت روان از 89 اموال صاحبان در جزیره کانگورو درد و رنج بود به علت تاخیر.

دولت همچنین اعلام کرد وام های اعطایی تا 500 ، 000 دلار در دسترس خواهد بود برای حمایت از کسب و کار واجد شرایط تحت تاثیر آتش سوزی. وام تا 10 سال بدون بهره و بدون بازپرداخت مورد نیاز بیش از دو سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im