‘برنده آن را به بهترین احساس در جهان’: صوفیه Kenin در سال 2020 Australian Open World TeamTennis در CBS Sports


(CBS ورزشی محلی)– صوفیه Kenin است که تنها 21 سال, اما او در حال حاضر انجام بسیاری در تنیس حرفه ای حرفه ای.

(عکس Zhe جی/گتی ایماژ)

آمریکایی برنده 2020 استرالیا باز, ضرب و شتم, سرنا ویلیامز در سال 2019 باز فرانسوی و ساخته شده است آن را تا به تعداد چهار در WTA رتبه بندی. قبل از حرفه ای تور بازده با Western & Southern Open و ایالات متحده باز و باز بعد از این تابستان تنیس طرفداران را فرصتی برای تماشای Kenin در جهان TeamTennis نیمه نهایی و فینال در روز CBS Sports on اوت 1 و 2.

“همه ما می دانیم هر یک از دیگر و فقط در پیوند با هم بدیهی است که بسیاری از سرگرم کننده است” گفت: Kenin در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “در بسیاری از فریاد و ریشه با هم. بدیهی است که بسیار متفاوت نشسته بر روی نیمکت و برای تشویق هم تیمی های خود را و آنها را تشویق برای من. این یک انرژی فضای بزرگ و همه ما همراه شدن واقعا خوب است.”

در علاوه بر این به بازی World TeamTennis, Kenin نیز واقعا هیجان زده است که Billie Jean King خواهد بود در حضور این آخر هفته به تماشای WTT نیمه نهایی و نهایی. Kenin تا به حال این فرصت را به توسعه روابط با افسانه ای تنیس و فعال در طول سال.

“Billie Jean است که در اینجا برای حمایت از ما و قبل از او آمد و او پرسید: اگر من می خواستم او را به می آیند” گفت: Kenin. “البته من افتخار دارم به او را در اینجا. من فوق العاده خوشحال هستم که او را در اینجا و برای حمایت از ما. امیدوارم ما می توانیم به خوبی در پلی آف. او واقعا به من الهام بخش است و من واقعا از نگاه کردن به او. او انجام می شود بسیار برای زنان در سراسر جهان و همه احترام به او. او بدیهی است که یک مدل نقش برای من و آن را کمی تهدید آمیز بودن با افسانه مانند او باشد.”

Kenin نامگذاری شد 2019 WTA اکثر بهبود بازیکن و برنده اولین گرند اسلم در استرالیا در ماه ژانویه است. 21 ساله می گوید: همه چیز را با هم آمدند و برای او در آن مسابقات بود و او نیز کمی خرافاتی در طول راه با غذا خوردن در رستوران و تماشای همان تلویزیون را نشان می دهد.

“من واقعا خرافاتی و سعی به انجام همه چیز را راست” گفت: Kenin. “من در بازی واقعا خوب است و احساس هر بازی من در بازی بهتر و بهتر. وجود دارد مقدار زیادی از احساسات منجر به هر بازی. زمانی که من بازی در این مسابقات من قفل شده بود و من آماده بود. من برخی از بهترین تنیس و بازی واقعا خوب تنیس و نقاط بحرانی و لحظات بحرانی. به عنوان هر مسابقه رفت و من اعتماد به نفس خیلی بیشتر. برنده این بهترین احساس در جهان است.”

سازمان دیده بان Kenin و بقیه World TeamTennis بازیکنان این آخر هفته در ماه اوت 1 و 2 در CBS Sports.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر