LEBEC (CBSLA) — زمستان سرد در مقابل گذشت از طریق جنوب کالیفرنیا بعد از ظهر یکشنبه با پشت سر گذاشتن هوای سرد انجماد شرایط و خطرناکی بادهای شبانه.

درجه حرارت بالا دوشنبه انتظار می رود که در حد 25 درجه سردتر از آنها بیش از آخر هفته. سردتر دمای شد و انتظار می رود به گسترش در سراسر لس آنجلس و اورنج و رودخانه شهرستانهای استان است.

بادهای شد و انتظار می رود عبارتند از gusts بین 50 تا 70 مایل در ساعت برای اکثر مناطق جدا شده gusts تا 90 مایل در ساعت در نزدیکی انگور و 5 آزادراه از طریق پنج شنبه. علاوه بر بادهای گرد نور از برف بود و انتظار می رود به ایجاد شرایط یخ زده در 5 آزادراه در نزدیکی انگور یکشنبه شب — ایجاد خطرناک شرایط رانندگی.

“هنگامی که شما در حال خالی آن واقعا خشن در خارج وجود دارد” تامی کلارک یک راننده کامیون گفت. “شما باید واقعا مراقب باشید. من تا به حال این حرکت من بیش از یک خط اما شما فقط باید به کم کردن سرعت.”

در کوه های سانتا مونیکا فراست بود و انتظار می رود با حتی سردتر دمای هوا دوشنبه و شب سه شنبه.

دره آنتلوپ انتظار سخت توقف یکشنبه و دوشنبه شب که احتمالا می تواند خسارت محصولات زراعی و گیاهان است. آب و خدمات به مردم توصیه می شود را در حیوانات خانگی خود را و نگه داشتن حیوانات مزرعه در انبارها.

با تهدید از طوفان مرکز استیپلز مشغول به کار بود برای حذف و حفظ بداهتا یادبود که ظهور در ایکس باکس پلازا پس از یک هلیکوپتر حمل کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر سقوط کرد و در کالاباساس در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im