با اولین مورد آمریکای لاتین آماده برای COVID-19 ویروس

با برزیل گزارش اولین مورد از COVID-19 ویروس در کشورهای همسایه و کشورهای دیگر در سراسر آمریکای لاتین در تلاش بودند برای جلوگیری از ورود احتمالی ویروس.

نگاهی به تلاش های سراسر منطقه:

                                                                                                                                                                                                                       

– پرو بود و حفظ یک تیم از متخصصان مشغول به کار در سراسر ساعت از شیفت در جرگه چا¡vez فرودگاه بین المللی بندر اصلی ورود برای مسافران خارج از کشور. مسافران با علائم ممکن است از COVID-19 شد در حال انتقال به انزوا بخش در یک بیمارستان. کشور وزارت بهداشت گفت: پنج بیمارستان آماده شد برای دریافت بيماران و این کشور تا به حال آزمایشگاهی تجهیزات لازم برای تشخیص موارد این ویروس در عرض 24 ساعت.

– آرژانتین وزیر بهداشت Ginés González GarcÃa به نام شهروندان به گزارش بلافاصله هر آنفولانزا مانند علائم گفته خود گزارش دهی بود که این کشور را قوی ترین ابزار در برابر این بیماری اما هشدار در برابر وحشت. آرژانتین دارای روابط قوی به ایتالیا و 10 پرواز در روز و یا از آن کشور است. مسافران پس از رسیدن از ایتالیا بودند داشتن درجه حرارت گرفته شده و خواسته به فرم ثبت نام اعلام کرد اگر آنها تا به حال علائم شبه آنفولانزا یا نه. مشکوک COVID-19 بيماران بستری.

– پورتوریکو دولت تاسیس یک نیروی کار به اتهام ایجاد دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در این صورت ویروس رسیدن به خاک ایالات متحده. این دستورالعمل در حال حاضر فرستاده شده به تمام جزیره بیمارستان ها و اپیدیولوژی و متخصصان مراقبت های بهداشتی مسئول بلافاصله گزارش هر گونه مورد مشکوک را به منطقه ای اپیدمیولوژی گفت: وزیر بهداشت دکتر رافائل RodrÃguez.

‘œWe می خواهید به هشدار پورتو Ricans به اجرای این اقدامات برای جلوگیری از داشتن این بیماری وارد خاک ما’� او گفت:. ‘œThe هدف مشترک است برای پاسخ هماهنگ و فعالانه به پتانسیل ورود ویروس اجتناب از بداهه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

– ونزوئلا که در آن سیستم بهداشت و درمان شده است به شدت تخریب سال بحران اقتصادی بود درخواست مسافران برای پر کردن پرسشنامه سلامت پس از ورود در SimÃ3n BolÃvar د MaiquetÃa اصلی فرودگاه بین المللی, و کار بر روی گسترش هوشیاری به دیگر بنادر از ورود.

– شیلی اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری و اقدامات از جمله خرید از میلیون ها نفر از ماسک و محافظ لباس برای سلامت کارگران است. تیم ها در این کشور اصلی فرودگاه بررسی شد ورود مسافران از مناطق با ویروس.

– در کلمبیا مقامات بهداشت ارائه شد مذاکرات در اجتناب از عفونت در کشور اصلی بنادر. مقامات بهداشت افزایش خطر COVID-19 ورود در کلمبیا از پایین به ‘œmoderate’� دوشنبه در پاسخ به چشم انداز مثبت در خارج از چین اشاره کرد که موارد در حال حاضر به ظاهر شدن در کشورهای اروپایی مانند اسپانیا. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مهاجرت مقامات در کلمبیا فرودگاه را آغاز کرده اند به درخواست مسافران و نه فقط این که آیا آنها به چین سفر کرده در 14 روز گذشته اما همچنین که آیا آنها بوده ام در کره جنوبی, ژاپن, سنگاپور, ایتالیا و چند کشور دیگر با موارد. در رسانه های اجتماعی به وزارت بهداشت خاطر نشان کرد کلمبیایی که نقض اقدامات با هدف جلوگیری از شیوع حمل چهار به هشت سال حبس. به گفته مقامات, مقامات را شناسایی کرده اند 13,000 تخت بیمارستان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسانی که مبتلا به این ویروس هستند و چک کردن سهام از دنده محافظ برای کارکنان پزشکی مانند ماسک و دستکش و ژل آنتی باکتريال. مقامات همچنین یادآوری کلمبیایی به اقدامات احتیاطی اساسی مانند شستن دست.

– دولت برزیل تایید کرد روز چهارشنبه که 61 ساله برزیلی که در سفر به ایتالیا, در این ماه به آمریکای لاتین, اولین مورد تایید شده از جدید کروناویروس. ‘œWe را در حال حاضر ببینید که چگونه این ویروس رفتار در یک کشور گرمسیری در وسط تابستان خود را چگونه الگوی رفتار خواهد شد’� برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. این مرد صرف دو هفته در شمال ایتالیا لمباردی منطقه در یک سفر کاری در جایی که او قرارداد مسری ویروس وزارت بهداشت گفت. مقامات در حال حاضر گفت: جمعه شب که برای اولین بار تست آزمایشگاهی برای COVID-19 حذف به یک نتیجه مثبت و در انتظار بودند برای تست دوم برای تایید. وجود دارد در حال حاضر 20 مورد مشکوک به جدید کروناویروس در برزیل, 12 که افرادی که از ایتالیا بازگشت. مقامات تا کنون نگذاشته 59 مواردی که مشکوک بودند پس از وقوع آغاز شد.

                                                                                                                                                                                                                       

– گواتمالا را رئیس جمهور اعلام کرد حداکثر سطح سلامت هشدار. از ژانویه این کشور منع مردم از چین و یا کسانی که با علائم کروناویروس.

– پاناما نیز اعلام اضطراری ملی. تکومن فرودگاه شده است مجهز به یک انزوای منطقه برای بررسی پتانسیل COVID-19 بيمار. کشتی های عبور از کانال پاناما پس از توقف در یک منطقه با عفونت باید به اطلاع مقامات پاناما قبل از ورود. تمام کشتی ها بودند در حال ارائه به بازرسی سلامت.

– پاراگوئه وزیر بهداشت گفت که مردم پس از رسیدن از مناطق با کروناویروس عفونت می تواند قرار داده شده تحت قرنطینه در خانه حتی اگر آنها نمی, در حال حاضر علائم. کسانی که با علائم خواهد شد به یک بیمارستان جداسازی بخش است.

– مکزیک است که هیچ مورد تایید شده از این ویروس است که, مشاوره پزشکی کارگران به هوشیار توصیه بهداشت شخصی و شیوه های تشویق مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به هوبئی منطقه از چین که در مرکز شیوع.

– السالوادور رئیس جمهور نایب Bukkele گفت: کشور شد محرومیت مسافران از ایتالیا و کره جنوبی. مسافران چینی بودند در حال حاضر ممنوع on Jan. 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر