(CBS New York) — MLB شروع فصل 23 ژوئیه با یک ساحل شرق و غرب ساحل doubleheader. اولین بازی خواهد شد از ویژگی های لیگ آمریکا مدعی پیشرو نیویورک یانکیز در برابر جهان سری قهرمان اتباع در واشنگتن, DC. دوم بازی غول سان فرانسیسکو به سمت جنوب به لس آنجلس جایی که آنها ملاقات داجرز ملی لیگ های مورد علاقه.

بیس بال باز بعد چهار ماه پس از آن در اصل برنامه ریزی شده به ارمغان می آورد خوش آمدید انحراف از استرس مداوم و آشفتگی. ورزش را نیز نشانه دیگری گام به سوی عادی در برخی از نقاط کشور و یا حداقل اشاره ای در این جهت برای کسانی که قطعات رو یک گام به عقب.

نبود در همه مطمئن باشید که ما حتی می خواهم رسیدن به این نقطه است. دو هفته پیش CBS San Francisco, مدیر ورزشی دنیس o’donnell پرسید: “بیس بال است حتی رفتن به قادر به شروع فصل؟”

پاسخ پس از آن نبود آشکار “بله.” اوکلند و شیوه های غول شده بود به تازگی تحت تاثیر قرار. به عنوان روز افتتاحیه تساوی نزدیک و MLB همچنان به کار را از طریق coronavirus تست مسائل فصل هنوز هم نیست مطمئن باشید. اما شروع آن است که بیشتر احتمال دارد.

“نگرانی من و شما نگاه سراسر لیگ و دیگر تیم های ورزشی آن را به عنوان آسان به عنوان PGA (تور) و یا نسکار فرد ورزش می گوید o’donnell. “تیم های ورزشی متفاوت هستند. نگرانی من این است که ما می توانیم گذشته این. می توانید بیس بال در واقع آن را به جلو و همراه با NFL و NBA? من سوال است.”

هنگامی که بازی شروع می توانید آنها ادامه دهید ؟ موفقیت PGA Tour بازگشت یک علامت مثبت اما نه اطمینان. تنها زمان می تواند واقعا پاسخ به این سوال.

MLB را توسعه داده است یک برنامه جامع برای فصل و چگونه بازی برگزار خواهد شد. هر تیم بازی خواهد کرد 60 بازی فصل 40 درون خود را بدست آورد و 20 در عرض جغرافیایی مربوطه را بدست آورد. بنابراین اتباع مثلا بازی خواهد کرد دو سوم از بازی های خود را در برابر همکار لیگ ملی شرق تیم و سوم لیگ آمریکا برابر شرق تیم است. بازیکنان و کارکنان خواهد بود موضوع را به مکرر تست سلامت و غربالگری. تماس فیزیکی در خارج از محدوده به بازی واقعی است و اساسا حذف شده است.

لیستی از قوانین و دستورالعمل های گسترده است. اما احتمالا این یکی که بیشتر ظاهری به بینندگان در خانه و بازیکنان در این زمینه است که بدون تماشاگر. هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در ورزشگاه.

“این است که رفتن به عجیب ترین فصل لیگ بیس بال همیشه می گوید:” CBS Chicago ورزشی لنگر لوقا Stuckmeyer. “آنچه که من فکر می کنم آن را به احساس می کنم مثل یک بازیکن است که یکی از کسانی که در اواخر شب بازی ما نشستن و تماشای پس از چهار ساعت باران, تاخیر, که در آن آن را به 12 ساعت یک ساعت در صبح و وجود 35 نفر سمت چپ در ballpark. من فکر می کنم آن را به احساس بیشتر شبیه به آن است. و آن را ممکن است احساس مانند یک ترکیب بین لیگ های نجومی و آنچه که ما را در کالج های دنیا سری است که با حداکثر سرعت دویدن به پایان برسد. من فکر می کنم آن را برای رفتن به سرگرم کننده است. آن را نمی توان عادی بیس بال, اما آن را بهتر از جایگزین.”

جایگزین البته هیچ بیس بال در همه. و در حالی که بازیکنان و طرفداران می تواند موجودات عادت آنها همچنین می توانند انطباق با تغییر اگر آن را به معنی حرکت رو به جلو.

“ما با یک هفته یا بیشتر برو” خوب, من استفاده می شود به این در حال حاضر, من می دانم که [چگونه] این همه کار می کند و من می توانم فقط به عنوان هیجان زده در مورد تماشای بازی بدون هیچ گونه طرفداران’?” می پرسد CBS Minnesota ورزشی لنگر مایک حداکثر. “من نمی دانم که پاسخ به آن است. به طور کلی چه اتفاقی می افتد اگر شما باید یک تیم خوب مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در بازی است. ما علاقه. اگر شما بد تیم که ممکن است ترش مردم است. هیچ انرژی وجود دارد, هیچ چیز وجود دارد همان راه آنها خواهد بود اگر آن را یک فصل به طور منظم و نه بسیاری از مردم رفتن به بازی. من فکر می کنم برای یک تیم خوب آنها قادر خواهید بود به قطع در آن وجود دارد و آیا فقط خوب است. اگر شما بد تیم که در آن شما می توانید از رتبه های کاهش علاقه به سقوط کردن. چون در حال حاضر شما در حال تماشای یک بد تیم با هیچ انرژی در ورزشگاه. که خیلی متفاوت تر از تماشای یک تیم خوب حتی اگر هیچ هواداران در ورزشگاه.”

پریدن به یک شروع سریع رشد می کند بیشتر از همه مهم تر فصل است. “10 اولین بازی فصل در حال رفتن به رفتن به یک راه طولانی می گوید:” CBS New York, ورزشی لنگر استیو Overmyer. “از آنجا که اگر شما شروع به خاموش فصل 1-9 با یا بدون علاقه مندان به اشتباه شما — شاید بهتر کار خواهد کرد برای برخی از تیم ها به خاطر شما نمی توانید هو. اگر شما شروع کردن فصل در یک وحشتناک راه شما در حال رفتن به باید یک کشش نهایی فقط به آن را به postseason. و آنها نمی خواهد که طرفداران وجود دارد برای کمک به شناور آنها را هنگامی که چیزی بزرگ اتفاق می افتد.”

کهنه کار تیم های کسانی که در مواجهه با سختی ممکن است یک مزیت است. این ممکن است به چیزی به عنوان اساسی به عنوان قادر به تولید انرژی خود را و یا حفظ ثبات است. “تیم ساخته شده است که بر احساسات است که نیاز به پشتیبانی فن به آنها فشار بیش از لبه باز گشت تیم, تیم های که زندگی می کنند از کسانی که نوبت آنها در حال رفتن به صدمه دیده بود با داشتن هر گونه طرفداران در می ایستد و می گوید:” Overmyer. “این تیم که کسانی که مداوم قادر به حفظ سرب و بر روی آن نگه دارید… شاید مسن همراهان در حال رفتن به قادر به ثابت کشتی کمی بیشتر. آن را واقعا می تواند یک چیز دشوار به نوعی پیش بینی است که تیم افزایش می یابد به بالا.”

ما به زودی شروع به پیدا کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de