شاهدان ادعا راننده وانت ‘شتاب’ در حالی که رانندگی را از طریق سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان

ونتورا (CBSLA) — “من ضربه به شانه و پهلو” گفت: Dahkota بکهام پس از یک وانت سفید را از طریق جمعیت از زندگی ماده معترضان در شهرستان ونتورا آخر هفته گذشته.

بکهام گفت: او یکی از اولین ضربه و مدعی است که راننده کامیون شتاب به عنوان او ساخته شده راه خود را از طریق تقاطع. معترضان پر دو خط از چهار خط جاده ها است.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم اسیر سردرگمی و هرج و مرج است.

“او فقط برای آن رفت پدال به فلز شروع به ضربه زدن به بدن و من او را دیدم لبخند گفت:” بکهام.

قبل از کامیون برخورد با معترضان به فیلم نشان داد یک جریان ثابت از ترافیک عبور توسط معترضان بدون حادثه است.

Brittney Voutis نشسته بود در نزدیکی نیمکت و دیدم این حادثه گشوده است.

“او فقط شروع به رانندگی به جمعیت در آن نقطه جمعیت عصبانی شدم و شروع به هدف قرار دادن وسیله نقلیه خود را. سپس او شتاب و ضربه بیشتر مردم و سپس سمت چپ صحنه” Voutis گفت.

پل Aist دیگر شاهد همچنین می گوید: کامیون برداشت تا به سرعت به عنوان آن را از طریق جمعیت.

“آخرین نفر من دیدم در مقابل کامیون برخورد کرد و توسط کامیون به پرواز در آمد و بیش از هود به سمت محدود کردن و نوع cartwhelled از طریق هوا” Aist گفت. “این وحشتناک بود.”

Voutis messaged ونتورا پلیس در روز سه شنبه درخواست آنها در مورد برخورد که به او گفته شد آن حکومت به عنوان اتفاقی. بکهام و Atis نیز نامیده می شود پلیس پیش از آن در هفته اما شنیده ام و نه به عقب.

اما گروه در حال حاضر می گوید که بررسی های اضافی تصویری از اتهام آمار-و-اجرا و بازگشایی بررسی است. پلیس در حال حاضر درخواست برای شاهدان به جلو آمده و برای کمک به تحقیقات.

“وجود دارد هیچ ویدئو جدید. من فرستاده همه آنها را از ویدئو که روز قبل گفت:” Voutis.

CBS2 زد پلاک کامیون و دنبال کردن چند شماره تلفن. کریستین لازار یک خبرنگار برای CBS2 صحبت به یک زن که شناسایی خودش را به عنوان مادر زن کامیون ثبت شده است و گفت: “آنها تحت حمله توسط معترضان و آنها فقط تلاش برای بدست آوردن دور.”

“آره که نه کاملا آنچه که من دیدم” گفت: Voutis. “من به تماشای این خودرو آمار معترضان و سپس در ادامه به رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de