WNBA ستاره Delle Donne رها نمی مجبور به انتخاب بین سلامت, چک

من واقعا نگران WNBA وجود دارد برای یک دقیقه.

چگونه می تواند مانند یک متفکر پیشرو لیگ یکی که جشن ورود و تنوع و مادران کار و برابری بود خیلی بی عاطفه?

                                                                                                                                                                                                                       

در چهارشنبه WNBA سوپراستار النا Delle Donne که بازی اول چهار سال از زندگی حرفه ای خود را در شیکاگو گذراند نامه ای برای بازیکنان در تریبون توضیح داد که اضطراب او رفتن را از طریق در یادگیری است که لیگ تا به حال رد درخواست برای معافیت پزشکی برای بازی 2020 فصل با توجه به شدید او و مستند مورد بیماری لایم.

Delle Donne بود و تاسف خوردن برای آنچه که او فکر انتخاب غیر ممکن است: قرار دادن زندگی خود را در خطر بازی با یک موجود بیماری است که به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن خود را و می تواند تبدیل به بسیار خطرناک است اگر او می خواهد قرارداد COVID-19 و انتخاب را به بازی نمی کند و موارد فوق حقوق و دستمزد او را.

“صادقانه است ؟ که لطمه می زند” Delle Donne نوشت. “آن لطمه می زند که W که در یک محل بوده است من یک رویای بزرگ در زندگی تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید که من داده ام من خون و عرق و اشک برای هفت رفتن بر هشت فصل است و در واقع به من گفت که من اشتباه می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در بدن خود من. آنچه من می شنوم … این است که من تقلید می کنی یک ناتوانی است. که من در تلاش برای ‘خارج’ از کار و هنوز هم جمع آوری چک.”

مرسی. سخت. نگران کننده است.

خوشبختانه این داستان در حال حاضر حل و فصل کردن. به نظر می رسد مانند وجود دارد به سادگی یک شکاف ارتباطی.

واشنگتن عرفا Delle Donne فعلی تیم گفت: او پرداخت خواهد شد در این فصل که آیا او بازی می کند یا نه که این تیم نبود و در یک موقعیت به می گویند هر چیزی یک راه یا دیگری در مورد وضعیت او تا زمانی که او ساخته شده یک بیانیه عمومی در مورد سلامت او.

                                                                                                                                                                                                                       

شما می دانید قوانین HIPAA.

یک بار Delle Donne صحبت در مورد وضعیت عموم عرفا به سرعت اعلام کرد طرح خود را برای پرداخت خود را بدون در نظر گرفتن.

که برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به WNBA.

من شک هر کسی با لیگ سوالات Delle Donne سلامت چالش است. بیماری لایم روی حیله و تزویر است و با وجود انواع پزشکی از مکتب فکری در آن است. اما تخریب آن می تواند بسیار واقعی است.

Delle Donne همچنین نوشت: در بازیکنان تریبون قطعه که او طول می کشد 64 قرص در روز, یک روز برای مبارزه با او بیماری لایم. زمانی که او در اینجا در شیکاگو بود و عود که کنار او برای بخش بزرگی از یک فصل او به من گفت که گاهی اوقات او خیلی جسمی مشمول مالیات و از بین برود فقط از خواب (بله, در حال خواب!) که او به سختی می تواند به خارج شدن از رختخواب در صبح به سختی او بلند سر به بالش.

Delle Donne مسلما بهترین بازیکن در WNBA. او شده است از او rookie سال است. او هیچ دلیلی برای درست کردن برخی بیش از حد بالا داستان در مورد یک بیماری ناتوان کننده وضعیت سلامت فقط به خارج شدن از بازی بسکتبال.

                                                                                                                                                                                                                       

از تمام حساب های Delle Donne را دوست دارد بسکتبال است. و او را در آن خوب است. و او باعث می شود مقدار زیادی از پول به دلیل بسکتبال.

او معامله واقعی است و بنابراین متاسفانه وضعیت او.

خدا رو شکر این دعا را در حال انجام کار درست و پرداخت Delle Donne در حالی که اجازه می دهد او را به نگه داشتن خود را امن. قرار دادن خودش در WNBA حباب در فلوریدا خواهد بود قطعا خطرناک برای کسی در موقعیت او.

بخت خوب:

Delle Donne به وضوح به نظر می رسید تاکید کرد در مورد او مخمصه در قطعه خود را برای بازیکنان در تریبون.

اما به اعتبار او به رسمیت شناخته شده که دیگران باید آن را به مراتب بدتر از او.

و در حال حاضر که عرفا اعلام کرد که او هنوز هم پرداخت کامل حقوق و دستمزد حتی اگر او بازی نکند در تمام این فصل که قطعا مورد.

چه در مورد مردم وجود دارد با شرایط موجود که هنوز هم باید برای رفتن به محل کار و در معرض عموم به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت است ؟ انتخاب به ماندن در خانه برای آنها معنی ندارد چک. و احتمالا بدون غذا و سرپناه.

“من می دانم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر در شرایطی است که بسیار بدتر از (معدن),” Delle Donne گفت. “میلیون ها نفر بیشتر از کار هستند و به طور کامل. من می خواهم به بیان عمیق ترین همبستگی با آنها.”

من خوشحالم که Delle Donne به نظر می رسد به درک چگونه خوش شانس او برای بازی در یک لیگ مانند WNBA که حفاظتی از کارکنان خود را در راه است که بسیاری از کارفرمایان نیست.

آنچه به دیده بان:

ملی فوتبال زنان لیگ برتر بوده است در بازی بیش از ماه گذشته بدون طرفداران و در یک سایت در یوتا اما با موفقیت های زیادی را برای بازیکنان که مضطرب بودند قادر به گرفتن برخی از نوع های نجومی این سال است.

شیکاگو ستاره های قرمز در یک چهارم نهایی از چالش های جام و را در OL سلطنت یک تیم از تاکوما واشنگتن در 9 بعد از ظهر شنبه شب در CBS تمام دسترسی از Zions بانک ورزشگاه در Herriman.

این NWSL چالش جام حذفی نیمه نهایی و نهایی خواهد شد در هفته آینده با قهرمانی بازی بعدی یکشنبه, جولای 26 در CBS.

توییتر: @babcockmcgraw

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de