سازندگان قانع کننده علم جدید سری کیهان: ممکن است جهانبه زودی به Foxtel را با حمله به استرالیا و دولت آمریکا خود را برای “محزون می خوانی نادرست” پاسخ به بحران آب و هوا.

Ann Druyan علم نویسنده و فیلمساز از مشهور گرمایش جهانی دانشمند اواخر کارل ساگان توصیف استرالیا در پاسخ به bushfire بحران و تغییر آب و هوا به عنوان “رسوایی” و متهم نخست وزیر اسکات موریسون و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از پیشرو گسترش اطلاعات غلط.

“در ایالات متحده و استرالیا ما رهبری است محزون می خوانی متقلب” Druyan گفت: اخبار پارسیان استرالیا می باشد.

70 سال Druyan بود به خصوص انتقاد از کسانی که مقصر arsonists به تنهایی برای بدترین bushfires استرالیا رنج می برد.

Druyan شوهر ساگان که گذشت در سال 1996 بود که در میان محترم علمی برادری که پیش بینی انسان می تواند در گرمایش جهانی.

Ann Druyan, creator, executive producer, writer and director of National Geographic series, Cosmos: Possible Worlds, airing March 9 on Foxtel. Picture: Stewart Volland/National Geographic
media_cameraAnn Druyan, خالق, اجرایی, تهیه کننده, نویسنده و کارگردان, از نشنال جئوگرافیک سری کیهان: ممکن است جهان پخش مارس 9 در Foxtel. تصویر: استوارت Volland/National Geographic

“شما برگردید به 1950s و دانشمندان صدایی زنگ در مورد این lofting از دی اکسید کربن و دیگر گازهای گلخانه ای متان به اتمسفر و چه کسانی که عواقب باید” Druyan گفت.

“خود را پیش بینی قدرت شگفت آور است و همه آنها از جمله کارل بودند تلخی بودن مورد انتقاد قرار دارد تا نظری.

“با این حال اگر شما به ردیابی جهانی با ميانگين متوسط به عنوان پیش بینی شده توسط [Syukoru] منابع و همکارش [ریچارد] Wetherald (1967 منابع و Wetherald کاغذ در نظر گرفته شده است به یکی از تاثیر گذار ترین تغییر آب و هوا گزارش تا کنون نوشته شده است) اگر شما به ردیابی خود را پیش بینی میانگین جهانی دمای هوا از سال 1967 زمانی که آنها انجام این کار با کامپیوتر, اندازه غول اتاق که قدرت محاسباتی از [آیفون] و چگونه آب و هوا در واقع باز شدن آن دو خط تقریبا یکسان هستند.

“آنها آن را دیدم در آینده دانشمندان به ما هشدار داد.

Bushfires take hold on the South Coast of NSW, in the Bega Valley near Wyndham during the Black Summer crisis. Picture: Toby Zerna
media_cameraBushfires را نگه دارید و بر روی سواحل جنوبی NSW در Bega دره در نزدیکی Wyndham در طول تابستان سیاه و سفید بحران است. تصویر: توبی Zerna

“و در عین حال در اینجا ما در سال 2020 زمانی که یکی از زیبا ترین کشور های جهان دستخوش یک فاجعه است که فقط ذهن وضعیتی وخیم و مردم هنوز هم گفت: “هیچ هیچ هیچ, آن را انجام, آن را تغییر آب و هوا’.

“در واقع دانشمندان محافظه کارانه در پیش بینی های خود را. نرخ که در آن اقیانوس ها, گرمایش, نرخ که در آن بادها در حال سرعت بخشیدن به نرخ که در آن کلاه قطبی یخ در حال ذوب حد خود تجاوز رادیکال ترین بینی.

“در عین حال ما در حال راه رفتن در خواب و اجازه می دهد اساسا کوچک چند که واقعا بهره مندی از این فریب ما اجازه می دهد آنها را به کنترل ما وسیله ای برای برقراری ارتباط با یکدیگر و انتشار اطلاعات.

“این یک رسوایی است.”

اما Druyan صحبت در سیدنی به ترویج این سری با اخترفیزیکدان نیل دگراس تایسون, با اعتماد به نفس است که جهان در حال تبدیل شدن حکیم به تاکتیک های سوخت فسیلی و لابی سیاستمداران هستند که بودجه آنها.

Host Neil deGrasse Tyson observes bones, skulls and teeth in the sand in a scene from Cosmos: Possible Worlds. Picture: Lewis Jacobs/FOX
media_cameraمیزبان Neil deGrasse Tyson مشاهده استخوان جمجمه و دندان در شن و ماسه در یک صحنه از کیهان: ممکن است جهان است. تصویر: لوئیس Jacobs/فاکس

“آنها می گویند که این نوعی از جهانی دوز و کلک در بخشی از دانشمندان اما روم باستان دکترین منطق – ‘چه مزایایی دارد؟’ – هنوز درست و درست است در اینجا,” او گفت:.

“وجود دارد یک coalescing جامعه جهانی از مردم که درک آنچه را که متعهد به تغییر وضعیت.

“پس از اختراع کشاورزی وجود دارد گسترده شده است دروغ ما در حال صحبت کردن در 10000 و 12000 سال است وجود دارد هرگز یک زمان که در آن استانداردهای شواهد تحت سلطه گفتمان عمومی. همواره وجود دارد یک فرصت برای قدرتمند به صحبت می کنند تا برای حفظ قدرت خود.

“من می دانم که کل سیاره پر از مردم که عشق خود را به فرزندان و نوه و نمی خواهید برای دیدن آنها را در معرض یک آینده سختی که ما هرگز مواجه می شوند.

“بنابراین من یک مقدار زیادی از امید.

“در ایالات متحده و استرالیا ما رهبری است محزون می خوانی نادرست در مورد شرایط ما, اما ما می توانیم بیش از سر خود را و صحبت کردن با یکدیگر با [TV series] کیهان و با یک مقدار زیادی از اطلاعات است که ساخته شده است.

“ما خوش شانس هستید چرا که اگر این اتفاق افتاده بود در زمان دیگری قبل از ما سیستم ارتباطات تا به حال بالغ به درجه ای که در آن است, پس از آن ما خواهد بود و درمانده. ما درمانده است.”

کیهان: ممکن است جهان پخش مارس 9 در Foxtel.

در اصل منتشر شده به عنوان ‘محزون می خوانی نادرست’: ساعت ناودان و بیش از انفعال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im