شرمن اوکس (CBSLA) – پلیس در حال جستجو برای یک زن گرفتار در فیلم سرقت از یک حامی کیف پول در شرمن اوکس رستوران.

پلیس به دنبال این زن است که آنها گرفتار در فیلم سرقت از یک زن دیگر کیف پول در شرمن اوکس رستوران و با استفاده از به سرقت رفته کارت های اعتباری در فروشگاه های مختلف.

یک زن – که CBSLA انتخاب کرده است برای شناسایی به عنوان تیلور به منظور حفاظت از هویت خود را – از خوردن با دو دخترش که زن دیگری در راه می رفت و نشست پشت آنها. او دیده می شود در امنیت فیلم رسیدن به تیلور کیف پول و سرقت کیف پول خود را.

“او ظاهرا تلاش برای رسیدن به در و دو بار جلو و عقب و سپس او را گرفت قنتد, ژاکت قرار داده و آن را بر بازوی او و فقط در زمان آن [و] آن را در کیف پول خود را” تیلور گفت.

تیلور گفت: “نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است به کیف پول تا زمانی که او در تلاش برای خرید چیزی در یک فروشگاه پس از خروج از رستوران.

“ما همه دست پاچه, پس از آن من می دانستم که آن را به سرقت رفته بود,” او گفت:. “من شروع به دریافت فوری تقلب هشدار بر روی تلفن من است.”

تیلور ناراحت بود در مورد پول و اطلاعات شخصی در کیف پول خود را اما او گفته بود بیشتر نگران پسرش باند عروسی و نامزدی, حلقه های آن نیز در داخل.

پلیس بر این باورند که گمان می شد با پوشیدن این حلقه زمانی که او رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید با تیلور کارت های اعتباری در macy’s, هدف, و بهترین, خرید, که در آن او همچنین دوربین.

“این فقط گفت:” تیلور دختر. “است که می تواند منتقل شده اند از اعضای خانواده. شما نمی دانید که آنچه در آن به معنی به آن شخص است.”

تیلور و خانواده اش گفت: آنها در حال خوشحالم که مشکوک بود گرفتار در دوربین چندین بار و به امید کسی که به رسمیت می شناسد خود را.

کارآگاهان می گویند مشکوک یک زن با نیم-رنگ مو صورتی و ممکن است رانندگی سفید, سدان چهار درب. بر اساس M. O. پلیس گفت: آنها در حال تلاش برای کشف کردن اگر او همچنین مسئول مشابه دیگر دزدی در سراسر Southland.

“من فقط احساس تجاوز” تیلور گفت. “من فقط می خواهم او را برای آنچه او انجام داد.”

هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده خواسته است برای تماس سرقت کارآگاهان پلیس لس آنجلس در ون نویس را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de