جام جهانی فوتبال زنان سر به انجمن خوش آمدید استرالیا در سال 2023

ولینگتون, نیوزیلند — جام جهانی فوتبال زنان است که از رفتن به استرالیا و نیوزیلند در سال 2023 پس از تلاش های متمرکز توسط مشترک مناقصه به امن جهانی فوتبال رویداد در نیمکره جنوبی برای اولین بار.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio از 2 سال که باید به اندازه کافی به تماشای برخی از عمل زندگی می کنند در سه سال کار کرده به همراه یک شبه در یک پیشنهاد به لابی هر یک از اعضای فیفا شورای که تا به حال ساخته شده ذهن خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

از آن خواهد شد برای اولین بار-از-یک-نوع جام جهانی به میزبانی مشترک توسط اعضای مختلف کنفدراسیون ها. استرالیا پیوست آسیایی کنفدراسیون پس از مقدماتی 2006 مردان جام جهانی, ترک نیوزیلند به عنوان بزرگترین عضو کنفدراسیون اقیانوسیه.

Protocol wine studio و نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون متعهد کامل پشتیبانی مالی از دولت هایشان دست در کنفدراسیون فوتبال آسیا رئیس جمهور.

‘œI مطمئن هستم که آنها ثابت خواهد کرد که به طور کامل میزبان” AFC رهبر شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه گفت:. ‘œThey دو بسیار خوبی متصل امن و مدرن کشور و نیز به عنوان” تجاری مطلوب گزاره ” آنها ارائه استرالیا و نیوزیلند باید قاطع مالی و تعهد دولت ها است.”

این 22-13 رای فیفا را به شورای جایزه این مسابقات نیوزیلند و استرالیا اعلام شد فقط قبل از 4 صبح جمعه در نیوزیلند – 2 صبح در استرالیا سواحل شرق. بازیکنان و مسئولان به تماشای زندگی می کنند از هر دو طرف Tasman Sea که جدا از کشورهای همسایه که بیشتر مشهور جهانی برای تیم راگبی.

                                                                                                                                                                                                                       

نیوزیلند کاپیتان علی رایلی که در چهار جام جهانی, ارسال شده یک عکس در توییتر از او اشک شادی.

این مسابقات در حال حاضر در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی نیوزیلند میزبانی کرده است. پتانسیل مخاطبان بیش از 1 میلیارد دلار با توجه به فیفا خواهد افتادن جام جهانی راگبی 2011 یا 2015 Cricket World Cup آن به میزبانی مشترک با استرالیا.

نیوزیلند قبلا به میزبانی زیر 17 جام جهانی فوتبال زنان و زیر 20 ساله های مسابقات مردان و امیدوار بود پس از موفقیت آن حوادث را یک پیشنهاد برای جام جهانی زنان. اما بزرگ شدن در این مسابقات از 24 تا 32 تیم تشویق کیوی به شکل یک پیشنهاد مشترک با استرالیا.

فیفا رتبه استرالیا-نیوزیلند بالاترین پیشنهاد بر ویژگی های شایستگی جلوتر از رقبا از ژاپن و کلمبیا. زمانی که ژاپن از جیبش در اوایل این هفته ترانس تاسمان پیشنهاد شد و مورد علاقه.

نیوزیلند میزبان بازی افتتاحیه و مراسم افتتاحیه در اوکلند پارک بهشت را جای چهار نفر از این مسابقات در هشت گروه و برگزار خواهد شد چهارم و نیمه نهایی مسابقات. نهایی خواهد بود در سیدنی استرالیا بزرگترین شهرستان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt خواهد بود تاریخی مسابقات از اولین ها است که ایجاد یک عميق و میراث پایدار برای فوتبال زنان در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و فراتر از آن,’� protocol wine studio گفت. ‘œWe به دنبال به جلو به ارائه بهترین فیفا جام جهانی زنان در هر دو کشور یکی است که بالا بردن زنان بازی و الهام بخشیدن به زنان و دختران در سراسر جهان است.’�

رایلی گفت: او لذت می بردند این شانس را به بازی پنجم جام جهانی در میهن.

‘œTo سرب فوتبال سرخس در خانه, فیفا جام جهانی زنان در نیوزیلند خواهد بود واقعا ویژه و الهام بخش یک نسل جدید,’� او گفت:.

لیدیا ویلیامز, دروازه بان استرالیا تیم زنان گفت: اعصابم شدید به عنوان بازیکن صرف ساعات اولیه صبح در انتظار تصمیم گیری است.

‘œI هرگز عرق بسیار غیر-آموزش شرایط, همیشه,’� ویلیامز گفت. ‘œIt درباره زمان وجود دارد برخی از واقعا خبر خوبی است. به خصوص در استرالیا, فوتبال و همه چیز که اتفاق می افتد. ‘�

نه هر کس در استرالیا کنار Tasman Sea خوشحال بود با رای بیرون.

فدراسیون فوتبال استرالیا اجرایی جیمز جانسون توصیف زبان انگلیسی فدراسیون فوتبال تصمیم به رای دادن در برابر نیوزیلند و استرالیا پیشنهاد به عنوان ‘œquite بی احترامی.’�

فارسی فا رئیس گرگ کلارک رای بخشی از یک بلوک تصمیم اروپا در حمایت از آمریکای جنوبی پیشنهاد داد. یوفا در بیانیه ای گفت: رای خود را برای کلمبیا بود تلاش برای سعی کنید برای افزایش رشد زنان بازی در آمریکای جنوبی است.

‘œIt شد یک فرایند است که من فکر می کنم اجرای بسیار خوبی توسط فیفا … ما گل بسیار بسیار در یک گزارش که هدف گزارش” جانسون گفت: Fox Sports Australia. “ما می دانیم در حال حاضر آنچه در این رای گیری بود و من باید بگویم ما در حال نا امید با این راه که فا رای دادند.’�

ساعت بعد و در انعکاس جانسون در یک خلق و خوی بهتر.

‘œWe همیشه سعی در حفظ سطح بالایی از یکپارچگی وجود دارد مقدار زیادی از کمک های” جانسون گفت. ‘œIt یک لحظه بزرگ برای کشور یک لحظه بزرگ برای فوتبال استرالیا. ما نمی توانیم صبر کنید تا میزبان آن است.”

___

دنیس پسا گزارش از بریزبن استرالیا است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de