Woodfield بازار به طور موقت کاهش ساعت

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش بیشتر از coronavirus Woodfield بازار در Schaumburg اواخر روز شنبه اعلام کرد یک کاهش موقت در آن ساعت که اثر را روز سه شنبه.

تا اطلاع ثانوی وودفیلد باز خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ظهر تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه با توجه به یک پست در وب سایت خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات مرکز همچنین تاکید کرد که عامل ساعت از فروشگاه های فردی می تواند متفاوت باشد. رستوران ها در سراسر کشور در حال حاضر تعطیل شده است به دستور رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر.

Kristie Purner از مدینه که با این نسخهها کار در یک فروشگاه طلا و جواهر در وودفیلد گفت: او شده است امید برای دو تا چهار هفته تعطیلی به خاطر اضطراب کارکنان و خریداران امن است.

اما او معتقد است که مرحله ممکن است بیش از حد بزرگ برای کارفرما به دلیل اجاره هنوز هم بدهکار بود مگر اینکه صاحب مال Simon Property Group دستور shutdown.

“سیمون یا فرماندار نیاز به کشیدن ماشه” Purner گفت.

Purner گفت: آن را آشکار بود که COVID-19 بود در ذهن خریداران که در آمد به فروشگاه شنبه, مانند کسی است که به طور آزمایشی برگزار شد از یک حلقه با توجه به تغییر اندازه توسط لبه آن به حداقل رساندن تماس با کارمند مصرف آن. برخی از خریداران حتی در راه می رفت به فروشگاه فقط به استفاده از ضد عفونی کننده دست.

هر چند جمعیت در منطقه به طور کلی از بازار بودند و بدیهی است که کاهش اواخر هفته گذشته بچه ها بازی منطقه هنوز هم به نظر می رسید در استفاده کامل او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im