کار کردن در خانه مانند جوانب مثبت: NFL بازیکنان و مربیان پیشنهاد صفحه اصلی نکات ورزش در حالی که اجتماعی فاصله

(CBS محلی)- با تعداد فزاینده ای از کشورها در سراسر ایالات متحده شروع به پیاده سازی پناهگاه در محل سفارشات و یا حداقل مردم به ماندن در خانه و اجتماعی فاصله مردم در حال تلاش برای تنظیم. برای تمرین علاقه مندان به ورزشگاه بسته بودن دشوار می تواند به عنوان تمرینات خود را اغلب یک راه برای از بین بردن استرس و اضطراب و یا فقط نگه داشتن ذهن خود را روشن.

در حالی که در ورزشگاه بسته شده به این معنا نیست که شما نمی توانید یک تمرین خوب است. خوشبختانه چند NFL بازیکنان و مربیان باید فیلم برداری برخی از تمرینات و یا تمرین راهنمایی که شما می توانید در خانه انجام دهید به در شکل باقی بماند در حالی که امن اجتماعی در مورد فاصله.

اولین بار, Las Vegas, اظهارات بیمارستان الک Ingold کامل-بدن در خانه تمرین است که شما می توانید در هر زمان بدون تجهیزات لازم است. ویدیو کامل با توضیحات از Ingold در دسترس است در تیم سایت اما در اینجا یک شکست سریع:

5 مجموعه x 20 تکرار هر:

  • پریدن جک
  • Squats
  • چمباتمه زدن و جهش
  • Pushups
  • تخته نگه دارید

ساده به اندازه کافی درست است ؟ اگر شما به دنبال یک تنوع های مختلف و یا شما بیشتر تجهیزات موجود به شما در خانه خود را, جای بدنسازی, Pittsburgh Steelers دفاعی بازگشت استیون نلسون شما پوشانده شده است. در ویدیو زیر Nelson یک گروه نردبان چابکی ثبات توپ و برخی از سرگرم کننده قشنگ تمرین موسیقی با VHS اثرات به شما احساس مثل شما در حال تماشای یک مدرسه تمرین نوار.

اگر که سرعت خود را Dallas Cowboys قدرت و تهویه هماهنگ کننده Markus پل قرار داده است با هم متفاوت دو فیلم با راهنمایی برای فعال ماندن در خانه. اولین زیر می رود بیش از تمرینات برای کسانی که بدون تجهیزات در دسترس به آنها و تمرکز در تمرین اصلی: قورباغه هزارهء پا قیچی و پا عبور از بحران.

دوم تصویری است برخی از تمرینات برای مردمی که به دنبال به دست آوردن برخی از شانه کار در. دوباره تجهیزات لازم نیست در اینجا پولس به شما می دهد برخی از ایده ها از اشیاء شما می توانید استفاده کنید برای اضافه کردن یک کمی از وزن به جنبش است.

و در نهایت برای کسانی که تمرین رزمندگان که یک دسته از صفحه اصلی تجهیزات در دسترس به آنها Tennessee Titans offensive lineman بن جونز است برخی از ایده های. هشدار عادلانه آنها شدید.

اینها فقط برخی از ایده های است که NFL بازیکنان و مربیان را با برای صفحه اصلی تمرینات است. اما آن می تواند یک نقطه شروع برای کسانی که به دنبال فعال ماندن در حالی که همچنین تلاش برای امن و حفظ اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de