کارلی لوید رانده شد و بیش از بیش به تفاوت های بین زنان و مردان است.

“آیا شما فکر می کنم زنان تیم ملی می تواند ضرب و شتم مردان آلمانی را به تیم؟” ایالات متحده آمریکا فوتبال, فدراسیون وکیل نوح Finkel خواسته در طول Dec. 20 رسوب.

                                                                                                                                                                                                                       

“من مطمئن هستم که” دو بار فیفا پاسخ داد.

Finkel پرسش در مورد یک 2015 ایمیل مصاحبه لوید انجام شده از طریق عامل دستیار با سایت Sportskeeda.

“شما نوشت: مردان سریع تر و قوی تر،” Finkel جستوجو کرد.

“آره, اگر شما آن را دور آره این امر می تواند یک مسابقه” لوید گفت.

دوباره و دوباره اعضای قهرمان ایالات متحده تیم زنان بودند تحت فشار قرار دادند به جزئیات تمایز بین خود را که آنها تسلط و مردانه بازی که در آن آمریکایی ها مبارزه است.

وکلا برای USSF در حال تلاش برای نشان دادن آن را OK به پرداخت زنان متفاوت از مردان به دلیل رقابت متفاوت است. طرف ساخته شده گزیده ای از رسوبات در دادگاه براده پنج شنبه شب.

“تن در رسوبات و انعکاسی است از نوع مدارا که بسیاری از USSF مقامات استخدام هنگام صحبت با بازیکنان در مورد پرداخت و شرایط محیط کار گفت:” مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان “از جمله سادگی بی احترامی و نگرش جنسیتی از USSF و نمایندگان خود را در طول CBA مذاکرات زمانی که آنها حاضر به ارائه چیزی نزدیک به مساوی پرداخت.”

                                                                                                                                                                                                                       

زنان شکایت سال گذشته وی از سوی مامورین که USSF نقض هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 و دستمزد برابر قانون از سال 1963 در رسیدن به آنچه آنها می گویند تحتانی چانه زنی جمعی توافق با زنان نسبت به معامله زده با مردان آمریکایی است. آنها به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت.

فدراسیون حفظ زنان فواید بسیاری از مردان نبود از جمله تضمین حقوق بیمه, پرداخت, مراقبت از کمک بارداری و والدین ترک قطع پرداخت و دسترسی به 401(k) طرح بازنشستگی. مردان دریافت پرداخت های بازی و مسابقات بیشترین درآمد اکثر درآمد خود را از باشگاه خود را.

حاکم فیفا مگان Rapinoe سوال شد در مورد پاسخ او در یک مصاحبه او به غلاف صرفه جویی در امریکا که در آن او گفت: “ما پرداخت ساختار متفاوت است. ما بازی بازی های مختلف. ما متفاوت هستیم رتبه بندی در جهان است. مانند آن را فقط سیب را به پرتقال است.”

این USSF گفت که از سال مالی 2009 از طریق سال مالی 2019 زنان تیم ملی تا به حال درآمد ناخالص $101.3 میلیون 238 بازی ها به طور متوسط $425,446 و مردان فروش $185.7 میلیون 191 مسابقات به طور متوسط $972,147. زنان تا به حال $27.6 میلیون خالص از دست دادن بیش از 11 سال و در مردان از دست داد $3.13 میلیون.

                                                                                                                                                                                                                       

“این فوتبال بین المللی محیط زیست که در آن MNT بازیکنان رقابت به مراتب رقابتی تر با بسیاری از اقدامات از آن که در آن شاکیان رقابت” به USSF گفت: در یکی از مقالات پرونده با دادگاه است. “به MNT بازیکنان پایین تر شانس موفقیت در این رقابت بیشتر. در MNT بازیکنان باید بیشتر و/یا نتایج بهتر در برابر رقابت سخت تر به منظور واجد شرایط برای موفقیت در مسابقات رقابت است.”

محرومیت یک توافق آزمایشی, برنامه ریزی شده است برای شروع 5 مه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس است. زنان پنج سال کار معامله اجرا می شود از طریق 2021 در حالی که مردان تحت نظر یک قرارداد است که تمام شده Dec. 31.

در طول رسوب در Jan. 15 سابق ایالات متحده مربی جیل الیس شهادت او گفته شد مردان کردم چارتر پرواز در زمان و زنان نیست. این USSF صرف حدود 10.7 میلیون نفر در هتل ها برای مردان و حدود 7.3 milllion در زنان در طول سال مالی 2012-20. مسافرت هوایی حدود 6.3 میلیون برای زنان در این دوره و $14.3 میلیون برای مردان بسیاری از آنها در اروپا است. این USSF افزایش اول و کسب و کار کلاس سفر برای زنان در سال 2017.

صحبت کردن در طول Dec. 20 رسوب لوید صحبت در مورد شخصا آموزش با مدفود اعتصاب’ زیر 18 پسران تیم در نیوجرسی.

“متفاوت است به این معنا که مردان بزرگتر قوی تر سریع تر. که خود را آرایش. وجود دارد — وجود دارد هیچ انکار علم در این راستا” او گفت:. “اما من با ماهرانه ترین بازیکن وجود دارد. بنابراین اگر شما خود را با سرعت و ورزشکاری و قدرت خود را دور, این همان بازی است.”

سابق USSF جمهور Sunil Gulati, صحبت, طول Dec. 17 رسوب با استفاده از یک مقایسه با ستاره NBA به نقطه تفاوت.

“LeBron James دریافت نمی کند یک جایزه برای گرفتن 15 امتیاز برای لیکرز در پایان از برگشتی” او گفت:. ‘œThe انتظارات متفاوت بر اساس که آنها در حال بازی در برابر آنچه که او در چه سطح است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im