اذیت پسر از بریزبن اتحاد چپ جهان به طور کامل floored خود را “فارغ از خود” تصمیم به کاهش دیزنی لند سفر مردم با هم متحد به پرداخت هزینه برای.

ما کمدین براد ویلیامز مطرح شده بیش از $700,000 از طریق یک GoFundMe صفحه برای ارسال Quaden Bayles به دیزنی لند پس از یک دلخراش تصویری از پسر ویروسی رفت.

اما Quaden خانواده دیروز نشان داد آنها نمی تواند پذیرش هر یک از $700,000 مطرح شده برای ارسال نه ساله در تعطیلات رویایی اصرار پول را به خیریه به جای.

“چه بچه نمی خواهم برای رفتن به دیزنی لند به خصوص اگر شما زندگی می کردند Quaden زندگی” خود عمه Mundanara Bayles گفت NITV اخبار.

“اما خواهر من گفت:” شما می دانید چه, بیایید به عقب بر گردیم به مسئله واقعی’. ما می خواهیم به جامعه سازمان که واقعا به آن نیاز دارید.”

مرتبط با: اثبات اذیت پسر سن ادعا دروغ است

مرتبط با: اذیت پسر مادر واکنش نشان می دهد به “جعلی” شایعه

Quaden Bayles was left distraught after being bullied at school.
media_cameraQuaden Bayles باقی مانده بود پریشان پس از بودن در مدرسه مورد آزار واقع شدند.
His mum shared the heartbreaking video online.
media_cameraمادر خود را به اشتراک گذاشته دلخراش تصویری آنلاین.

این تصمیم به این سفر پس از یک عجیب و غریب و بی رحمانه غلط تئوری توطئه در مورد سن و سال او رفت و ویروسی در توییتر. و آن را به سمت چپ بسیاری از دل و افتخار در برابر اقدامات است.

“اذیت پسر مورد آزار واقع شدند از سفر به دیزنی لند. این است که جهان ما در زندگی می کنند” یک نفر در توییتر نوشت یک روحیۀ تکرار توسط بسیاری از.

“که کمی Quaden Bayles بچه حتی نمی خواست که برای دیزنی لند سفر اما شما او را اذیت می کردن که بیش از حد. حداقل این همه رفتن به موسسه خیریه.” دیگری گفت.

دیگری نوشت: “به تمام کسانی که مورد آزار قرار گرفته این پسر فقیر و خانواده اش از سفر به دیزنی لند شما باید شرمنده از خودتان.”

با توجه به GoFundMe صفحه وجوه مطرح شده بود برای رفتن به سمت دو بلیط هواپیما برای Quaden و مادر خود به مسافرت از استرالیا به لس آنجلس.

آن را نیز پوشش هتل و بلیط به پارک دیزنی لند در کالیفرنیا برای چند روز. “پس از تمام پروازها و هتل و بلیط و مواد غذایی است که برای پرداخت هر گونه پول اضافی اهدا خواهد شد به ضد قلدری/ضد سوء استفاده موسسات خیریه” صفحه گفت.

But Quaden Bayles won’t be going to Disneyland despite more than $700,000 being raised for his trip. Picture: Dave Hunt/AAP
media_cameraاما Quaden Bayles نمی خواهد رفتن به دیزنی لند با وجود بیش از $700,000 مطرح شده برای سفر خود را. عکس: دیو شکار/AAP

به جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی آغاز شده بود پس از یک ویدئو ظهور نشان می دهد Quaden “در خواب” را به عنوان او صحبت می کرد در مورد تلفات قلدری او را در حال.

“من یک چاقو – I want to kill myself” Quaden می گوید او از طریق اشک و اضافه کرد: “من فقط می خواهم برای مردن در حال حاضر.”

این ویدئو ویروسی رفت و بلافاصله در استرالیا و خارج از کشور با NRL پایی بازیکنان محوری در اطراف او به همراه دیگر افراد مشهور از جمله استرالیا بازیگر هیو جکمن و تلویزیون بریتانیا میزبان Piers Morgan.

مرتبط با: آمریکا کمدین افزایش می دهد مقدار زیادی برای Quaden

مرتبط با: Quaden سهام پیام مهم در مورد ایستاده به قلدر

مرتبط: جهان گرفتار با زورگویی و استرالیا پسر

Bulling breaks Quaden down

نه سال Quaden Bayles که تشخیص داده شد با achondroplasia رایج ترین شکل از dwarfism شده است قربانی در پی قلدری.

بزرگ توجه تو را دیدم دلگرم کننده داستان یک پیچ و تاب و عجیب و غریب — زمانی که یک نظریه ظهور آنلاین ادعا Quaden بود در واقع 18 سال و کل داستان در یک نقد “کلاهبرداری”.

چند “جعلی” Instagram و GoFundMe حساب نیز ایجاد شده است.

با وجود غیر قانونی ادعای بسیاری از مردم در دفاع از جوان Quaden اشتراک گذاری عکس ها و تصاویر گرفته شده از Ms Bayles و Quaden را Instagram حساب با استناد به آنها به عنوان شواهد شایعه است یک “دروغ”.

دیگران به نام شایعه که حتی بیشتر قلدری برچسب کسانی که پخش آن را “شرم آور”.

این ادعا در مورد Quaden سن ظاهر آنلاین در هفته گذشته زمانی که یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook توصیف دانشآموز به عنوان یک “Instagram بیان”.

آن را به اشتراک گذاشته بود در کنار عکس های Quaden در یک جشن تولد 18 نما در کنار یک نور تا 18 نشانه این ادعا نوشتن شرح تصاویر و به حال شده است را به پنهان کردن این واقعیت بود این حزب در واقع خود را.

در حالی که Ms Bayles است که هنوز برای اظهار نظر در مورد ادعای خودش به اشتراک گذاشته است دو پست در هر دو او و Quaden را Instagram حساب هشدار پیروان “جعلی” حساب.

یک سخنگوی خانواده گفت: اخبار.com.او آنها را نمی توان اظهار نظر در تئوری توطئه در گردش.

The post that sparked the conspiracy theory. Picture: Facebook
media_cameraپست که موجب تئوری توطئه. تصویر: Facebook

اما واکنش عجیب و غریب در نهایت دیدم خانواده کاهش این نوع ارائه و بسیاری از اشاره به آنها “تا به حال هیچ انتخاب”.

"Don't call me bubba"

NRL: این مادر دل شکسته از اذیت پسر Quaden Bayles به اشتراک گذاشته شده فیلم دیگری از او پسر, لیست تمام بی رحمانه نام او نامیده شده است به نام شکنجه گران خود را.

ادامه مکالمه @RebekahScanlan | rebekah.scanlan@news.com.au

در اصل منتشر شده به عنوان جهان مبهوت Quaden تصمیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im