درانتشار عفونت ویروس بالا 500,000 اقتصادی تلفات افزایش می یابد

نیویورک — ایالات متحده و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را در صدر 1,000 در یکی دیگر از گریم نقطه عطف برای شیوع جهانی که در حال شکل گرفتن زندگی و wreaking ویران در اقتصاد و ایجاد روال عادی زندگی.

در به رسمیت شناختن مقیاس تهدید آمریکا اواخر روز چهارشنبه گذشت بی نظیر 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

                                                                                                                                                                                                                       

به اتفاق آراء آمد با وجود سوء ظن در هر دو طرف در مورد این که آیا آن را بیش از حد می رود یا نه به اندازه کافی دور و دربسته روز از مذاکرات دشوار به واشنگتن در مواجهه با یک چالش ملی بر خلاف آن تا به حال مواجه شده است. به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده است.

در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 21,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرده در آمریکا افزایش یافت و به 1,041 که از اواخر روز چهارشنبه با نزدیک به 70,000 عفونت.

اسپانیا و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 3,400 گرفتی که از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر پس از یک روز سنبله از 700 مرگ و میر. اسپانیا تعداد در حال حاضر رتبه دوم است که از ایتالیا با بیش از 7500 مرگ و میر. لیدیا Perera یک پرستار در مادرید 1,000-تخت بیمارستان de la Paz گفت: بیشتر کارگران به شدت مورد نیاز است. ‘œWe در حال سقوط” Perera گفت.

اسپانیایی پارلمان اجازه می دهد تا دولت گسترش سخت stay-at-home قوانین و کسب و کار بسته شدن تا آوریل 11.

از جمله اقدامات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در ایالات متحده, که در آن نیویورک فعلی کانون داخلی شیوع حسابداری برای بیش از 30 ، 000 موارد و نزدیک به 300 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا.

یک سردخانه موقت تعیین شد خارج Bellevue بیمارستان این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار شد گفت: گشت های نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای آمریکایی ها به خود اختصاص داده و به مدت 15 روز به اجتماعی دورى از جمله ماندن خانه از محل کار و بسته شدن کافه ها و رستوران ها برای کمک به سعی کنید به غرفه گسترش این بیماری است.

در عین حال او نیز بیدارم که œour کشور ساخته نشده بود تعطیل شود’� و قول داد اجازه نمی دهد “درمان بدتر از مشکل� – ظاهرا نگران آن است که شیوع آن اثرات مخربی بر بازارهای مالی و اشتغال خواهد آسیب برساند و شانس خود را برای انتخاب مجدد بعد از این سال.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت,’� تهمت توییتی چهارشنبه.

دموکرات ها می گویند که تهمت بود اولویت اقتصاد بر سلامت و ایمنی از آمریکایی ها است.

“من می خواهم به می گویند بیایید به عقب بر گردیم به کار بعدی جمعه,’� گفت: جو بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. ‘�که می تواند فوق العاده. اما آن را نمی توان خودسرانه است.’�

بایدن گفت: کنگره بسته کمک پرداختن به شیوع ‘œgoes یک راه طولانی’� اما این œmeticulous نظارت’� مورد نیاز است.

‘œWe در حال رفتن به نیاز به مطمئن شوید که پول می شود به سرعت به مردم جیب و برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در چگونه شرکت ها با استفاده از وجوه مالیات دهندگان است که آنها را به مطمئن شوید که آن را می رود برای کمک به کارگران نه غنی مدیران یا سهامداران’� معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro نیز به نام به بازگشایی مدارس و کسب و کار رد استدلال که “œcure’� گسترده آتن شامل گسترش coronavirus بدتر از بیماری است.

Bolsonaro معتقد است که سرکوب در حال حاضر به دستور بسیاری از فرمانداران را عمیقا زخم تحت محاصره اقتصاد و جرقه ناآرامی های اجتماعی است. در سراسر کشور آدرس تلویزیونی سه شنبه شب وی فرمانداران را محدود انزوا تنها به بالا خطر ابتلا به مردم و بالا کشیدن سخت anti-virus اقدامات آنها تحمیل کرده اند در مناطق خود.

این کشور فرمانداران اعتراض روز دوشنبه در دستورالعمل اجرای کانتر برای کارشناسان بهداشت توصیه و خطر اندازد آمریکای لاتین بزرگترین جمعیت. آنها گفتند که در ادامه با آنها اقدامات سختگیرانه در محل. شورش حتی شامل متحدان سنتی از برزیل راست رئیس جمهور.

در همین حال فرماندار دولت مرکزی مکزیک گفت: فقیر هستند ‘œimmune’� به بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان دولت فدرال به حالت تعلیق در تمام غیر ضروری فعالیت های دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پوئبلا رژیم صهیونیستی است. میگوئل Barbosa نظر پنج شنبه بود و ظاهرا تا حدودی در پاسخ به آمار نشان می دهد که ثروتمند که سفر خیلی بیشتر ساخته شده تا درصد قابل توجهی از مکزیکی ها آلوده به, تاریخ, از جمله برخی از تجار و بازرگانان برجسته. این کشور دیده می شود شش و میر تا کنون.

‘œThe اکثریت افراد ثروتمند. اگر شما در حال غنی شما در معرض خطر هستند. اگر شما فقیر هستند نه” باربوسا گفت. “ما مردم فقیر ما سیستم ایمنی هستند.’�

باربوسا همچنین به نظر می رسد بازی در یک کلیشه برگزار می شود توسط برخی از مکزیکی ها که فقیر استانداردهای بهداشت ممکن است در تقویت سیستم ایمنی بدن خود را در معرض آنها را به باکتری ها و یا اشکالات دیگر.

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

___ کره جنوبی گزارش کرده است 104 موارد جدید و پنج مرگ و میر بیشتر آوردن آن در مجموع به 9,241 عفونت و 131 مرگ و میر.

از روز جمعه این کشور را اجرای 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع و خارجی با اقامت طولانی مدت ویزای ورود از ایالات متحده است. اقدامات مشابه در حال حاضر اعمال شده است به مسافران ورود از اروپا است. کره جنوبی می توان شکایت کرد و اخراج خارجی ها برای عدم توجه به سفارش.

___ ملی چین کمیسیون بهداشت روز پنج شنبه گزارش داد 67 جدید COVID-19 موارد که همه آن را می گوید وارد شد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

یک بار دیگر وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در ووهان مرکزی چینی استان که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر. پس از یک monthslong مستند ووهان ساکنان مجاز خارج از شهر اما نمی تواند ترک های اطراف استان هوبئی تا آوریل 8.

چین با ثبت بیش از 81,000 موارد و 3,287 مرگ و میر است اما دیده می شود آن چهره سقوط اساسا در هفته های اخیر باعث تلاش برای راه اندازی مجدد دومین اقتصاد بزرگ جهان. بیش از 74,000 مردم منتشر شده از بیمارستان در حالی که کمتر از 4000 باقی می ماند در مراقبت.

___ با استناد به coronavirus ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه تعویق افتاد در سراسر کشور رای در پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که شامل یک تغییر به طور بالقوه اجازه می دهد او را به ماندن در اتاق تا 2036. کشور گزارش اول مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز چهارشنبه.

___ پرنس چارلز به 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای این ویروس بود اما تنها به نشان دادن علائم خفیف و منزوی خود را در املاک سلطنتی در اسکاتلند دیدار کرد.

___ Riviera فرانسه شهر از جشنواره کن افتتاح سایت خود را در جهان مشهور جشنواره فیلم فجر برای بی خانمان ها.

__ نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بیش از 400 ، 000 نفر در یک روز به دولت تماس به صورت داوطلب برای کمک به کشور و مردم آسیب پذیر است.

– پنتاگون متوقف به مدت 60 روز جنبش از نیروهای ایالات متحده و وزارت دفاع غیرنظامی در خارج از کشور, اندازه گیری مورد انتظار را تحت تاثیر قرار حدود 90000 نیروهای برنامه ریزی برای استقرار و یا از خارج از کشور بازگشت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im