رایت کمک می کند تا بریوز خالی متس 4-0 برای 5th راست برنده

آتلانتا — Kyle رایت و آتلانتا اغل گاو یا حشم در ترکیب 10-آمار shutout و بریوز برنده خود را پنجم در یک ردیف ضرب و شتم متس 4-0 پنج شنبه و ابتدای نیویورک صف که متوجه اواخر که مشت زن Yoenis Céspedes بود تصمیم گرفتند از بازی هر بیشتر در این فصل است.

این متس انتشار بیانیه ای از مدیر کل برودی ون Wagenen در اوایل نوبت که Céspedes نبود در ballpark و این تیم تا به حال شده است قادر به تماس با او.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از بازی ون Wagenen گفت: ‘œHe است تصمیم به انتخاب کردن از باقی مانده از فصل برای COVID-دلایل مربوط.’�

دو-زمان-ستاره 34 ساله Céspedes بازگشت به ترکیب این فصل برای اولین بار پس از 20 ژوئیه 2018 و پس از یک سری از صدمات.

بریوز ارسال نیویورک به پنجم خود را مستقیم از دست دادن.

رایت کار می کرد حدود پنج بازدید و چهار پیاده روی در 3 1/3 نوبت. ضد تایلر Matzek (1-0), A. J. Minter, Shane گرین و علامت Melancon ترکیب برای 5 2/3 بدون گل نوبت.

نیویورک دیوید پترسون (1-1) رفت و شش نوبت قابل توجه هشت.

قرمز 4 ببر 3 بازی 1

دیترویت-در بازکن از اولین هفت زمین باز یافته doubleheader در لیگ اصلی بیس بال, تاریخچه Shogo Akiyama ضربه RBI تنها در هفتم که فرستاده لیورپول به پیروزی است.

آن را عجیب و غریب از شروع – رتبه بندی در Comerica پارک ذکر شده نه نوبت به جای هفت.

سابق ببر مشت زن نیک Castellanos homered دو بار و سوار در سه اجرا می شود برای سینسیناتی. اما او سه پایه خطا در سمت راست میدان در ششمین دور مجاز دیترویت برای مساوی کردن بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

سین سیناتی Raisel Iglesias (1-1) رو از نهایی ششم قبل از فرشهای بدون گل هفتم است.

ببر مسکن کون بیرون زده نه مورد او رو به تساوی لیگ آمریکا رکورد متوالی strikeouts. خود را خط به پایان رسید, در بالای ششم یکی از تام Seaver لیگ رکورد, زمانی که او ضربه مایک Moustakas با 1-2 بشه. Moustakas چپ بازی با ظاهری دست آسیب است.

جو Jimenez (0-1) رو از دست دادن.

ORIOLES 5 اشعه 1

بالتیمور-Hanser آلبرتو دو برابر در tiebreaking اجرا در seventh inning, Renato Núñez و پت Valaika homered و بالتیمور ضرب و شتم تمپا Bayto کامل سه بازی رفت و برگشت.

پس از نهایی کردن آرام را جشن گرفتند (با مناسب اجتماعی فاصله) اولین سری رفت و برگشت پس از اوت. 27-29, 2018, در برابر تورنتو و برای اولین بار در برابر Tampa Bay پس از سال 2016.

براندون لاو homered برای اشعه که کاهش یافته است پنج مستقیما به سقوط دو بازی تحت .500 (4-6) برای اولین بار پس از 28 ژوئن 2018 (39-41). Jalen Beeks (0-1) متهم شده بود با از دست دادن.

                                                                                                                                                                                                                       

اوان فیلیپس (1-0) سخت تن به تن و هفتم برای کسب اولین لیگ برتر پیروزی و کول Sulser برداشت سوم خود را ذخیره کنید به عنوان بخشی از یک بالتیمور اغل گاو یا حشم برگزار شد که اشعه hitless بیش از چهار نوبت.

WHITE SOX 9, ROYALS 2

KANSAS CITY, Mo. — White Sox چشم انداز نیک Madrigal تا به حال چهار بازدید از امیدوار کننده لیگ های حرفه ای از جمله دو طول هفت-اجرای seventh inning و شیکاگو به پایان رسید یک بازی رفت و برگشت.

Yasmani Grandal اضافه شده سه RBIs برای White Sox در حمایت از right-hander دیلن بس (1-1) که به یک هومر به الکس گوردون در سوم زمین باز یافته اما در غیر این صورت هدایت و روشنی از مشکل.

اسکات بارلو (1-1) در زمان از دست دادن اعضای خانواده سلطنتی در یک دوم مستقیم وحشتناک تفرج خود را اغل گاو یا حشم.

دوقلوها 3, سرخپوستان 1

مینیاپولیس-میچ Garver ضربه خود را به خانه اول اجرای فصل و مینه سوتا استفاده از آن اغل گاو یا حشم به رشته با هم یک دو-hitter وظیفه گرفتن چهار بازی از سری بازی اصلی خود را رقیب بخش.

حداکثر کپلر دو برابر شده و به ثمر رساند در هر یک از دو در-خفاش ها و جرگه Polanco و نلسون کروز سوار او با تک آهنگ در اول و سوم. Garver که تا به حال حرفه ای-بالا 31 homers در سال 2019 رفت و در دوم به عنوان دوقلو ساخته شده است یک 3-0 سرب در برابر هارون Civale (1-1).

دفاع از آل مرکزی قهرمان مجاز چهار اجرا می شود در چهار بازی مجموعه ای در برابر سرخپوستان برنده سه نفر از آنها را به افزایش رکورد خود را به 7-2.

Devin Smeltzer (1-0) کار کرده 2 2/3 نوبت برای پیروزی.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر