A. E. Hotchner نیز سفر نویسنده و نمایشنامه نویس و gadabout که خیابان فراست و معروف بگیرید و یاد دهید منجر به دوست داشتن اما کاونتی خاطرات از ارنست همینگوی, کسب و ماجراهای با پل نیومن و یک کتاب در مورد افسردگی دوران کودکی که شد استیون سودربرگ فیلم, درگذشت, شنبه در سن 102.

او در خانه اش در وست پورت به گفته او تیموتی Hotchner که بلافاصله نمی دانم علت مرگ است.

                                                                                                                                                                                                                       

A. E. Hotchner شناخته شده به دوستان به عنوان ‘œEd’� یا “Hotch” بود شیطان صفت St. Louis بومی و سابق تیله قهرمان که در ادامه نوشت و hustled خود را از فقر و رفت به انتشار بیش از ده کتاب رفتار و برخورد بی شماری از مشاهیر و دیدن خود بازی “کاخ سفید” در انجام واقعی کاخ سفید برای رئیس جمهور بیل کلینتون.

او طبیعی بود برای ایلین را سابق منهتن nightspot به معروف و نزدیک به معروف و کمک متن به صورت “هر کس می آید به ایلین را” یک تاریخ مصور. Hotchner دیگر آثار شامل رمان “مردی زندگی می کردند که در ریتز” پرفروشترین زندگینامه Doris Day و سوفیا لورن و موسیقی “اجازه دهید ‘Em پوسیدگی!” شرکت نوشته شده با Cy کلمن.

در 90s او به اتمام یک خوش بین کتاب از مقالات در پیری ‘œO.J. در صبح, G&T در شب.”� زمانی که او 100 او نوشت: رمان پلیسی ‘œThe ماجراهای شگفت انگیز از هارون جارو.’� در 101 او اقتباس همینگوی را ‘œThe پیرمرد و دریا’� برای این مرحله.

او به یاد ماندنی قصه گو – گاهی اوقات بیش از حد به یاد ماندنی است. Hotchner نوشت: یک مقاله در مورد ایلین را برای غرور نمایشگاه که شامل یک حکایت در مورد کارگردان رومن پولانسکی ساخت و پیشرفت در یک زن در راه به تشییع جنازه همسرش شارون تیت که به قتل رسید در سال 1969 توسط چارلز منسون پیروان. پولانسکی شکایت مجله ناشر Condé نست برای افترا و در سال 2005 اهدا شد برخی از $87,000 به علاوه هزینه های دادگاه با حضور هیئت منصفه در لندن است.

                                                                                                                                                                                                                       

پسر furrier که رفت و شکست در دوران رکود و هارون ادوارد Hotchner متولد شد و در سال 1917 در سنت لوئیس شهر او را به یاد بیاورید با محبت عمیق و با وجود بار پس وخیم او ادعا کرد که خورده کاغذ برای مبارزه با گرسنگی است. Hotchner نوشت: در مورد جوانی خود را در “شاه تپه” در سال 1972 منتشر شده و اقتباس 20 سال بعد به یک سودربرگ فیلم به همین نام است.

باهوش و مصمم Hotchner موفق یک بورس تحصیلی به دانشگاه واشنگتن که در آن او و تنسی ویلیامز هر دو مشغول به کار در مدرسه, دانش آموز, مجله. Hotchner سپس پیوست و نیروی هوایی یک زمان او به یاد می آورد خوب naturedly در خاطرات “روز من اخراج Alan Ladd و دیگر جنگ جهانی دوم ماجراهای.” پس از جنگ Hotchner مستقر در نیویورک شد و یک ویرایشگر در جهان وطنی و در کار ادبی داستان.

یکی تسلیم شد J. D. Salinger را ‘œNeedle در یک خارش گرامافون ضبط,’� جنگ جهانی دوم داستان نویسنده به Hotchner تحت شرایط است که هیچ چیز نه کاما – تغییر شود. Hotchner که دوستانه با سالینجر آمد از طریق – تقریبا. داستان واقعی چاپ شده بود دست نخورده اما جهان وطنی تغییر عنوان به ” œBlue ملودی.’�

سالینجر صحبت کرد هرگز به Hotchner دوباره.

در حدود همان زمان, اما, Hotchner زنان راه خود را به ادبی ، جهان وطنی می خواستم همینگوی برای نوشتن یک مقاله در مورد “آینده ادبیات” و فرستاده Hotchner به کوبا به او پیگیری کردن. بنابراین شروع یک دوستی که به طول انجامید تا زمانی که همینگوی خودکشی در سال 1961. از اسپانیا به آیداهو آنها شکار نوشید و با حضور گاوبازی. آنها زندگی می کردند از طریق همینگوی را الهام بخش اوج و کشنده پایین وقایع توسط Hotchner در “پاپا همینگوی” که در سال 1966 و ترجمه شده به بیش از 25 زبان.

                                                                                                                                                                                                                       

اما این کتاب دارای یک مشکل تاریخ است. همینگوی بیوه مری همینگوی شکایت ناموفق برای توقف انتشار, وی از سوی مامورین که Hotchner حال نقض حریم خصوصی و خودش. او بنا به گزارش ناراحت است که او در تضاد او مشاجره که شوهرش تنها به طور تصادفی به ضرب گلوله خود را. منتقدان در ضمن شک دقت بسیاری از دیالوگ بین Hotchner و همینگوی.

“هنگامی که شما در یادگیری ریتم گفتار یک فرد واقعی کلمه با شما طنین انداز” Hotchner توضیح داد: در طول یک سال 2005 در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “من می تواند او را بشنوند در حال حاضر: ‘چگونه شما آن را می خواهم در حال حاضر آقایان؟’ چیزهایی که او گفت. شما در حال مرتب کردن بر اساس با به دنیا آمد که من حدس می زنم یک نوع نوار اجرا می شود که از طریق سر خود را.”

رابطه خود را نیز حرفه ای است. Hotchner اغلب به عنوان نماینده او کمک های خود را ویرایش کنید گاوبازی کتاب ‘œThe خطرناک تابستان’� و کمک به آمده تا با این عنوان برای پس از مرگ انتشار همینگوی خاطرات را در مورد پاریس, ‘œA جشن بیکران.’� در دهه 1950 و اوایل 60s او اقتباس چندین همینگوی داستان های تلویزیونی از جمله “Battler” که منجر به اولین جلسه با نیومن.

James Dean موافقت کرده بود به ستاره به عنوان عنوانی پژمرده سابق بوکسور اما نیومن در زمان این نقش پس از دین کشته در یک تصادف. نیومن و Hotchner شد دوستان pranksters ماهیگیری دوستان و همسایگان و شرکای کسب و کار. وقتی بازیگر می خواست خود را به فروش, در خانه, سس سالاد در برخی از مغازه های محلی او به نام ‘œHotch’� برای کمک به.

“که فقط یک شوخی” Hotchner گفت: AP در سال 2005. “این چیزی بود که در پرواز است. ‘اجازه دهید تا $40,000 می کنیم و با تجار و بازرگانان.'”

خود را جست و خیز تبدیل به چند دلار نیومن خود غیر انتفاعی امپراتوری سس سالاد, ذرت بو داده, لیموناد و همه فن حریف دستور; تمام درآمد حاصل رفت و به موسسه خیریه ویژه سوراخ در دیوار باند اردوگاه برای کودکان و نوجوانان با زندگی تهدید بیماری.

پس از نیومن مرگ در سال 2008 Hotchner نوشت: در مورد دوست خود را در ” œPaul و من.” پروژه های دیگر در سال های اخیر شامل مجموعه ای از نامه های بین خود و همینگوی و چاپ مجدد خود همینگوی خاطرات. در سال 2013 او در میان مفسران دیده شین سالرنو مستند درباره سالینجر.

Hotchner شد و سه بار ازدواج, اخیرا به بازیگر ویرجینیا Kiser و پدر سه فرزند است. او تا به حال حیوانات متعدد در طول سال از جمله طاووس, pedigreed جوجه و یک طوطی های آفریقایی به نام موبایل.

___

این داستان درست شده است به عنوان A. E. Hotchner کارآگاهی رمان ‘œThe ماجراهای شگفت انگیز از هارون جارو,’� نه ‘œThe آمازون ماجراهای هارون جارو,’� و نام اصلی J. D. Salinger داستان کوتاه بود ‘œNeedle در یک خارش گرامافون ضبط,’� نه ‘�خارش سوزن در گرامافون ضبط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im