نوشتن عشق آهنگ ain’t Easy اما Elise Lieberth در بر داشت راه را با “شکست ناپذیر”

“شکست ناپذیر” است که خواننده و ترانه سرا Elise Lieberth تلاش در نوشتن یک آهنگ عشق برای شوهرش.

آن را برای او آسان نیست برای نوشتن آهنگ عشق. آن را نمی کند به طور طبیعی می آیند.

“من خیلی دل شکسته خوب ده سال از زندگی من” کلرادو مادری می گوید. “اینجا جایی است که من در قرعه کشی بیشتر از من با الهام از: غم و درد که همراه با آن است. پس از آن واقعا سخت است برای من برای نوشتن یک آهنگ عشق. آن بوده است در حدود پانزده سال از من نوشت: آهنگ عشق. واقعا هل من خارج از منطقه راحتی من.”

این ویدئو را برای “شکست ناپذیر” که شامل تصاویری از ازدواج از جمله Lieberth و همسرش برای اولین بار در تاریخ 6 مارس. آن را به پایان رسید تا یکی از آهنگ های مورد علاقه در این آلبوم که خرس به همین نام است.

او می بیند ویدئو و آهنگ به گفتن یک داستان از یک ازدواج است که در برابر آزمون زمان. او همکاری و نوشت: هشت آهنگ در آلبوم سوم او با راشل جیمز دنور کشور گروه Dearling. جیمز همچنین تولید این آلبوم که, مدرن, پاپ, کشور, حساسیت.

“من به او مقدار زیادی از مهار رایگان,” Lieberth می گوید. “من گفت:,” اجازه دهید انجام کاری سرگرم کننده و خلاق است. شما را به آهنگ های که در آن شما فکر می کنم آنها باید بروید.’ او واقعا احساس می کردم که صدای من را در جا پاپ. I love pop, و من تا به حال واقعا تجربه با آن, بنابراین من واقعا فکر کردم این یک راه برای انجام این کار است.”

Lieberth موفق به قلم a love song. جوک که او احساس نمی مانند او می تواند مشروع ترانه سرا اگر او نمی تواند نوشتن یک عشق آهنگ ولی آهنگ های این آلبوم بر پوشش طیف وسیعی از موضوعات. این همه عشق و شادی هر دو.

اگر چه او در ازدواج دوست داشتن و دنده شوهر برای سرقت او الهه شعر و موسیقی, Lieberth می نویسد: از یک تیره تر محل. او تا به حال مقدار زیادی از املاک غم در زندگی او است. پدرش گری رنج می برد از شدید اختلال دوقطبی شد و به ضرب گلوله شکستن را به یک Jefferson County خانه در سال 2014 چند ساعت بعد از او به نام پلیس او را. او حفاظت از خانواده اش اما این حادثه به طور طبیعی در سمت چپ او بسیار متزلزل است.

Lieberth نیز دچار حملات افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه و او را لمس است که مبارزه در این آلبوم است.

“بسیاری از آهنگ های من در حال نوشته شده از یک چشم انداز واقعی,” او می گوید. “من در واقع شده است از طریق یک تن از زندگی است. من مورد تجاوز قرار گرفته. من مورد ضرب و شتم. من مورد آزار قرار گرفته. پدر من خیلی توهین آمیز است. من فریب خورده شده است ، همه کسانی که همه چیز. من را انتخاب کنید برای پیدا کردن پوشش نقره ای در همه است.”

او امیدوار است کسانی که گوش دادن به موسیقی خود را پیدا خواهد کرد برخی از الهام و شاید کشش خود را از مکان های تاریک و با استفاده از گذشته خود را به قوی تر در آینده و دیگر نمی شود یک قربانی است. او می گوید جیمز به او کمک کرد تا نوشتن کمتر به معنای واقعی کلمه از او در آلبوم گذشته در تلاش برای رسیدن به مردم بیشتر و در نتیجه آهنگ ها بیشتر احساس مادر به Lieberth.

“Invincibile” نیز نشانه باز گشت از انواع برای Lieberth که به موسیقی چند سال پیش به تمرکز بر روی مادر بودن. در آن زمان او در مورد او نگران ظاهر فیزیکی و سن و تعجب اگر مردم حتی می خواستم به گوش او شوم. او شروع به نوشتن آهنگ ها دوباره در سال 2018 است. پس از او منتشر شده جدید مواد Lieberth کشف کردند که این درست نیست.

“این نوع مخالف,” او می گوید. “من در بر داشت که بیشتر وقت من در زمان خاموش از موسیقی مردم بیشتر شد و در واقع پیدا کردن من اصل.”

“شکست ناپذیر” در دسترس است eliselieberth.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de