وایومینگ مربی بخشی از NCAA مذاکرات در فوتبال میان COVID-19

کاسپر Wyo. — Craig Bohl صرف زمان بیشتری نسبت به اکثر مربیان این روزها dabbling در فن آوری است.

نه تنها وایومینگ مربی خود را دستیاران و بازیکنان را به نگه داشتن زبانه ها در, اما او همچنین عضو NCAA بخش من فوتبال کمیته مسابقات و در خدمت آمریکایی مربیان فوتبال, انجمن هیئت امنا. با آینده, کالج, فصل فوتبال در برزخ میان coronavirus همه گیر است که به معنی مکرر زوم جلسات با کمیسیون ورزشی مدیران و مربیان در سراسر کشور بخشی از Bohl هفتگی معمول است.

                                                                                                                                                                                                                       

که تعداد ندارد همه بار او را برداشت تا تلفن به تماس برخی از مربیگری همسالان در اطراف کوه غرب کاسپر استار تریبیون گزارش.

‘œA بسیاری از ارتباطات’� جسورانه گفت: Star-تریبون در یک مصاحبه تلفنی. ‘œWe در حال پرتاب کردن بسیاری از ایده های مختلف وجود دارد و بسیاری از کاوش. بسیاری از مردم پرسیدن چه هر کس دیگری در حال انجام است. هر کس می خواهد به فوتبال شیوه ای امن و وجود دارد فقط دیدگاه های مختلف از نقاط مختلف کشور است. خیلی خوب زیادی برای گفت و گو. نه یک تن سخت و سریع تصمیم گیری،’�

Bohl گفت که او به طور معمول رازک در یک کنفرانس تلفنی با MW یک بار در هفته که معمولا پیشگام در لیگ کمیسر Craig Thompson. همان می رود برای تماس با شورای رقابت است که همچنین شامل فلوریدا مدیر ورزشی اسکات Stricklin و استنفورد مربی دیوید شاو. این AFCA هیئت مدیره دارای یک کنفرانس تلفنی هر هفته در Bohl گفت.

صرف نظر از این که تماس او را در بسیاری از گفتگو باقی مانده است با تمرکز بر طرح های احتمالی برای فصل هر چند حکم اخیر توسط NCAA الهام بخش اعتماد به نفس بیشتری که تیم قادر خواهد بود برای دریافت کامل 12-برنامه بازی این سقوط. کالج, ورزشی,’ بدن حاکم رای به لغو تعلیق داوطلبانه در دانشگاه تمرین برای دانشجو-ورزشکاران است.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از ورزشکاران در روند گزارش دهی به پردیس برای شروع این تمرینات در ماه آینده. وایومینگ بود مدرسه برای اولین بار به طور علنی آن را اعلام خواهد شروع تدریجی آن ورزشکاران برگشت در محوطه دانشگاه پس از NCAA رأی هر چند ورزشکاران را انتخاب کنید که به بازگشت به UW پردیس مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه برای 14 روز قبل از شروع تمرینات.

‘œI فکر می کنم آن را واقع بینانه’� Bohl گفت: از بازی در 12 بازی فصل به طور منظم.

اما چگونه به زودی ورزشکاران سراسر کشور در واقع قادر به بازگشت به دانشگاه مربوطه است تا به هر مدرسه و کنفرانس به این معنی نیست که هر برنامه ورزشکاران در حال رفتن به از سرگیری تمرینات در همان زمان. کنفرانس جنوب شرقی نیست و اجازه می دهد آن بازیکنان فوتبال به ادامه داوطلبانه تمرینات تا ژوئن 8-یک هفته بعد از وایومینگ. بزرگ 12 اعلام کرده است آن شروع خواهد شد اجازه می دهد داوطلبانه تمرینات در ژوئن 15, هر چند یکی از برجسته ترین, فوتبال, اعضای, اوکلاهما, تصمیم گرفته است برای صبر کنید تا 1 جولای برای شروع.

آن را نیز کسی حدس می زنم به زمانی که تیم را در واقع اجازه داده می شود برای شروع سازماندهی شیوه های. Bohl گفت: سه مدل مختلف (چهار هفته و شش هفته و هشت هفته) مورد بحث قرار گرفته اند به چه مدت تیم نیاز به اندازه کافی آماده شدن برای فصل, اضافه کردن چهار هفته تاسیس شده است به عنوان حداقل.

که عدم اطمینان ساخته شده است که در حال انجام بحث و گفتگو در مورد برنامه های احتمالی لازم باید تیم را قادر به شروع فصل خود را در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده. این مذاکرات باید شامل بازی کوتاه فصل است که حذف غیر-کنفرانس ها و حرکت های فصل بهار اما Bohl گفت: تلاش برای نگه داشتن این برنامه به صورت عادی ممکن است اولویت در کمیسیون مربیان و مدیران ورزشی او پیوست در تماس است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSome از آن پایین می آید به این منطقه از کشور, اما من معتقدم سوزن در حال حرکت است به باز کردن فصل زمانی که شما می توانید اگر مخالفان شما در حال بازی هستند در این موقعیت به عنوان مخالف گفت:” اجازه دهید فقط باید یک غیر-کنفرانس و بازی بازی های کنفرانس,”� Bohl گفت. ‘œThat شد bantered در اطراف. من فکر نمی کنم که گرفتن مقدار کشش در حال حاضر. من با اعتماد به نفس گفت قوی وجود دارد اشتها به شروع فصل در زمان اگر همه آماده است.’�

اگر تیم که در حال برنامه ریزی برای هر یک از دیگر بازی در اوایل فصل نمی تواند شروع برنامه های خود را در همان زمان Bohl گفت: اجازه دادن به فوتبال کاسه زیربخش تیم به جای که حریف با یک قهرمانی فوتبال زیربخش حریف و سپس شمارش نتیجه به سمت کاسه واجد شرایط — حتی اگر آن را در دوم FCS حریف در یک تیم تخته سنگ — یک جایگزین است که در حال بحث در ‘œextensively.’� در حال حاضر FBS تیم فقط می تواند یک FCS بازی به سوی خود و پیروزی در مجموع برای کاسه واجد شرایط بودن.

این حرکت را باید تایید شده توسط Division من فوتبال نظارت کمیته. Bohl گفت: کمیته مسابقات برنامه ریزی شده است به یک تماس دیگر پنج شنبه.

‘œI فکر می کنم هر کس می خواهد بدانید که اگر ما به ایجاد برخی از تنظیمات در این سال به بازی از 12 بازی اجازه انجام آنچه ما می توانیم’� Bohl گفت. ‘œWe ممکن است قادر به انجام این کار, اما سعی کنید برای ارائه به همان اندازه انعطاف پذیری به عنوان ما می توانید انجام دهید که.�

البته مگر اینکه دانشگاه ها بازگشایی وجود دارد ممکن است هر بازی. UW تمدید دوره آنلاین و تحویل از طریق تابستان است اما هنوز برای اعلام طرح خود را برای دوره آموزش این سقوط هر چند این دانشگاه قصد دارد به درخواست فدرال محرک پولی در انتظار بازگشایی.

اگر چه برخی از MW مدارس خود را باز دانشگاه, اما دیگران را نمی? خواهد تیم را به طور کامل عملیاتی دانشگاه ها هنوز بازی های آینده فصل ؟ Bohl وجود دارد گفت: ‘œsignificant بحث’� در مورد این موضوع یک بار سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا که شامل مگاوات اعضای ایالتی سن دیگو فرزنو امور خارجه و سن خوزه ایالت اوایل این ماه اعلام کرد که کلاس ها در آن 23 دانشگاه برگزار خواهد شد حاضر تنها در این پاییز.

تامپسون همراه با رئیس جمهور جوزف کاسترو (FSU), مریم Papazian (SJSU) و Adela de la Torre (SDSU) با صدور بیانیه مشترک در واکنش به آن اعلام کرد و گفت ‘œmore تعیین لازم است’� در چارچوب دانشگاهیان و امنیت عمومی و ‘œno گیری در دو و میدانی ساخته شده اند.’� Bohl اذعان کرد تصمیم گیری در مورد بازی یک فصل بدون همه لیگ اعضا خواهد بود ساخته شده توسط روسای دانشگاه ها.

چه Bohl آیا می دانید امکان اخذ هر گونه فوق العاده سازمان یافته عمل زمان در این نقطه است که اساسا یک œnon-starter’� او گفت:. UW یکی از بسیاری از مدارس مجبور به انصراف از بهار دریل قبل از گرفتن یک عمل و Bohl گفت استار تریبیون پس از آن که برخی از این شیوه در قالب سازماندهی فعالیت های تیم در این تابستان یک ایده بود که به دست آوردن کشش در میان مگاوات مربیان است.

Bohl گفت: تابستان OTAs در حال یک ایده است که هنوز هم مورد بحث به صورت دوره ای اما با فوتبال کالج در حال حاضر برخورد با یک شیر تغلیظ شده برنامه او نیست و نگه داشتن نفس خود را.

‘œWe هستید قطعا شمارش است اما در صورتی که وجود دارد ما را به استفاده از این فرصت ها برای انجام برخی از OTA کار’� Bohl گفت.

در این مرحله Bohl فقط امیدوار کابوی ها قادر به رفتن را از طریق تمام فصل اردوگاه در انتظار بازی FCS عضو وبر دولت در سپتامبر. 5 بازکن به عنوان برنامه ریزی شده.

‘œI فکر می کنم وجود یک انگیزه قادر به بازی’� Bohl گفت. ‘œI هستم نسبتا با اعتماد به نفس ما 12 بازی در. در حال حاضر آنها ممکن است تمام 12 که در برنامه های ما در حال حاضر, اما من با اعتماد به نفس ما را قادر به بازی 12.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>