پکن-چین گزارش روز شنبه افت ویروس جدید موارد برای سومین مستقیم بعد آن را به عنوان آشکار شد که رهبری این کشور آگاه بود از پتانسیل گرانش از وضعیت خوبی قبل از اینکه زنگ به صدا شد.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که یکی از بزرگترین چالش های سیاسی از رئیس جمهور چین تصدی یازدهم بازی های برگزار شده خاموش ، اما رسانه های دولتی منتشر شده شنبه شب در یک سخنرانی یازدهم تحویل داده Feb. 3 که در آن او گفت که او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس به عنوان اوایل به عنوان Jan. 7.

                                                                                                                                                                                                                       

افشای نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

وجود دارد 2,009 موارد جدید در سرزمین اصلی چین آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 68,500 با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت.

این مرگ و میر پایدار باقی مانده با 142 جدید مرگ و میر در این کمیسیون گفت:. مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از COVID-19 یک بیماری ناشی از شکل جدیدی از کروناویروس در حال حاضر می ایستد در 1,665. در همه 9,419 مردم بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شد.

چین سقوط در موارد زیر افزایش بیش از 15000 در روز پنج شنبه زمانی که مرکزی استان هوبئی اتخاذ یک روش تشخیصی جدید که شامل تشخيصهای بالينی در آن حساب رسمی. غرق مورد مشکوک به این استان است و نه قادر به تست هر فرد برگزاری نمایشگاه علائم. این تشخیص بالینی است که بر اساس پزشکان تجزیه و تحلیل و ریه تصویربرداری در نظر گرفته شده است اجازه می دهد احتمالی موارد به عنوان درمان تایید آنهایی که بدون نیاز به صبر کردن برای یک آزمایشگاه نتیجه.

                                                                                                                                                                                                                       

شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر در ووهان پایتخت هوبئی است که بخش عمده ای از عفونت.

از آن هنگام تاکنون به بیش از 24 کشور و درخواست گسترده اقدامات پیشگیری از دولت چین از جمله یک مستند از شهرستانها با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر است.

او در سخنرانی خود, یازدهم نشان داد که او دستور خاموش شدن ناگهانی در کانون: ‘œOn Jan. 22 از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم است.’�

در Jan. 23 ووهان شد برای اولین بار در شهرستان به اعمال بی سابقه توقف در خروجی حمل و نقل.

یازدهم بود که قبلا دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن یک حد مرگ در بحران, در حالی که مقامات و ووهان هوبئی مواجه عمومی خشم بیش اولیه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. خشم اوج رسید در اوایل این ماه پس از مرگ Li Wenliang یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس محلی برای تلاش برای گسترش هشدار در مورد ویروس. او به پایان رسید تا در حال مرگ از بیماری خود.

در آشکار پاسخ به خشم حزب حاکم کمونیست را به مقامات بالا در هوبئی و ووهان شد axed و جایگزین در هفته گذشته.

انتشار یازدهم سخنرانی نشان می دهد این حزب امیدوار است برای نشان دادن آن عمل قاطعانه از ابتدا. اما آن را نیز باز یازدهم به انتقاد چرا بیش از جمعیت عمومی بود نه هشدار داده هر چه زودتر. اعتماد به دولت رویکرد به شیوع بیماری باقی می ماند شکسته پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 بود که تحت پوشش برای ماه.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی به عنوان مقامات متعهد شفافیت از طریق زمان شیوع آنها برچسب خورده مردم مانند Li به عنوان ” œrumor-mongers.’� شهروند روزنامه نگاران که به چالش کشیده رسمی روایت ناپدید شده اند و بر این باور هستند که بازداشت شده است.

این ویروس باعث شده است بسیاری از کشورها به جای محدودیت های مسافرتی در آخرین بازدید کنندگان برای چین است.

در ژاپن, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت که اضافی 70 مورد یافت شد در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در مجموع 355.

برخی از 400 آمریکایی روی کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما گفته شد برای تصمیم گیری توسط صبح روز یکشنبه که آیا آنها خواهد ماند و یا اجاره هواپیما مرتب توسط دولت ایالات متحده به پرواز آنها در بازگشت به خانه. کسانی که با علائم نمی شود مجاز در هواپیما.

پرواز انتظار می رود یکشنبه شب. کانادا و هنگ کنگ نیز تنظیم پروازهای خود را به ساکنان خانه برگشت. وجود دارد 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ از ساکنان در هیئت مدیره و یا تحت درمان در بیمارستان است. آنها بیش از حد خواهد در صورت دوم قرنطینه.

آمریکا Matthew Smith آسوشیتد پرس که او در حال حاضر تصمیم او و همسر خود را در حال گرفتن این پرواز به دلیل 14 روز در قرنطینه برای کشتی مجموعه به پایان روز چهارشنبه. کسانی که در نظر گرفتن اجاره هواپیما را گرفته و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا با برخی از ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس که در آن آنها را مجبور به انجام یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه.

در مالزی یک زن 83 ساله زن آمریکایی بود که یک مسافر در یکی دیگر از کشتی کروز که اجازه داده شد به پیاده در کامبوج آزمایش مثبت برای ویروس. مالزی وزارت بهداشت گفت: 145 مسافر از MS Westerdam پرواز به مالزی در روز جمعه.

این زن 85 ساله, شوهر داشت و به علائم به محض ورود در کوالالامپور فرودگاه و گرفته شد به بیمارستان برای آزمایش های بعدی. این زن تشخیص داده شد با این ویروس شنبه و آزمایش منفی بود اما هنوز هم در زیر مشاهده است.

کامبوج گفت که تمام 1,455 مسافران تا به حال آزمایش منفی برای ویروس. بسیاری از آنها در حال حاضر ساخته شده به بعد پرواز اتصالات. کامبوج وزارت بهداشت و کشتی اپراتور هلند و امریکا هر دو خواسته مالزی به انجام ثانویه تست برای تایید تشخیص است.

مالزی وزارت بهداشت برنامه ریزی شده بود, اخبار جلسه بعد یکشنبه.

___

آسوشیتد پرس پژوهشگر هنری هو در پکن نویسندگان یوری Kageyama در توکیو, Kiko روساریو در بانکوک Sopheng Cheang در پنوم پن, کامبوج و غارت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im