یانکی ها را بیشتر از تغییر برنامه شکست آرام 9-3

بالتیمور — بیس بال, عجیب و غریب به فصل سطح دیگری از عجیب و غریب از جمعه شب هنگامی که از نیویورک یانکیز در پا برای میامی مارلینز و خراب مرگبار در خانه, درب بازکن, هدف قرار دادن سه خانه اجرا می شود به پشت right-hander Gerrit کول در یک 9-3 پیروزی.

آرام شد در ابتدا میله میله برای راه اندازی این خانه بخشی از مختصر 60-برنامه بازی برابر میامی اما Marlins دستور داده شد به یک وقفه پس از چند بازیکنان و مربیان قرارداد COVID-19 بیش از آخر هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

نیویورک برنامه ریزی شده بود به بازی فیلادلفیا در چهار شنبه اما فیلیز’ نجومی در انتظار قرار داده شد به عنوان یک اقدام احتیاطی به این دلیل که آنها میامی حریف در باز سری.

پس از لیگ اصلی بیس بال محوری یانکی ها و آرام با هم در حالی که مارلین و فیلیز بهبود می یابند.

کول (2-0) داد تا سه اجرا می شود و چهار بازدید در 6 2/3 نوبت را به نفع خود 18th مستقیم تصمیم شش کارل Hubbell رکورد رگه در 1930s. امضا به عنوان یک عامل رایگان از هوستون در دسامبر کول شکست نخورده است در گذشته خود 24 شروع می شود.

پس از DJ LeMahieu homered خاموش آشر Wojciechowski (0-1) در بازی دوم زمین هارون قاضی و هارون هیکس هر دو رفت و در سوم برای 5-1 منجر شود.

اگر چه شرایط اطراف این یانکی ها-آرام matchup غیر معمول بود نتیجه این نمی شد. نیویورک ضرب و شتم آن AL شرق رقبا برای 17th, راست, زمان پس از 31 مارس 2019 و برای 16th پی در پی در کمدن متری.

                                                                                                                                                                                                                       

بالتیمور بازی بدون baseman کریس دیویس بود که در ballpark و ‘œunavailable” با توجه به مدیر براندون هاید. آرام نمی فاش تست مثبت برای COVID-19 و هاید نمی خواهد توضیح مشت زن غیاب.

دیویس تنها کسی نیست که از دست رفته از متری کمدن. بنابراین طرفداران هر چند این اولین بار نیست آرام در خانه و در خالی ورزشگاه. در آوریل 29, 2015, Baltimore, میزبانی جوراب سفید قفل ballpark را به دلیل ناآرامی ها در این شهر بیش از مرگ فردی, خاکستری, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس.

دوایت اسمیت جونیور homered برای آرام که تنها یک ضربه از طریق شش نوبت.

ما خود شما

یانکی ها تا به حال هرگز یک دیگر پیروزی برابر یک تیم در جاده ها و تسلط خود را آرام در حال نزدیک شدن شکستن رکورد نسبت. نیویورک جاده اجرا در برابر حوثی ها دو کوتاه از لیگ برتر از 18 برگزار بوستون در برابر یانکی ها از اکتبر 1911-ژوئن 1931.

رایگان عبور

بالتیمور پدرو سورینو شد دو بار به نام شکارچی را دخالت در اولین ورود اجازه می دهد دو یانکی ها برای رسیدن به پایه و منجر به یک کسب شده و اجرا شود.

                                                                                                                                                                                                                       

مربی اتاق

یانکی ها: RHP Masahiro تاناکا (تصادم) برنامه ریزی شده است به فصل اولین بازی روز شنبه در برابر بوستون. او را پس زده بودن در سر با یک خط رانندگی در بازی شبیه سازی شده در جولای 5.

آرام: LHP جان بدان معنی است که انتظار می رود برای تحقق 10 روز مجروح لیست خود را به ظاهر اول از فصل پنج شنبه شب. به معنی آماده شد به اولیه خود را باز روز شروع آخرین هفته قبل از تجربه بازوی خستگی.

بعدی

یانکی ها: LHP J. A. Happ باعث می شود او فصل اولین بازی در سری آخر پنج شنبه شب. 37 ساله است و سه strikeouts کوتاه از 1500 برای کار خود را.

آرام: به این معنی بود 0-2 با 12.27 عصر در دو شروع می شود در برابر یانکی ها به عنوان یک تازه کار در سال گذشته است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net