یانکی ها متس به قطار در نیویورک اگر MLB رزومه

نیویورک — یانکی ها و متس خواهد قطار در نیویورک اگر لیگ اصلی بیس بال و آن بازیکنان سعی می کنید برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو از اعلام روز شنبه و این تیم را تایید کرد تصمیم گیری. از حزب دموکرات گفت که او می خواهم برای جلوگیری از به دیدن آنها آموزش است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم در نیویورک در حال حاضر جذاب است به خصوص در مقایسه با کشورهای دیگر چون ما چنین پایین بودن نرخ انتقال و این دولت آماده است که مایل و قادر به همکاری با تیم های ورزشی به طوری که آنها می توانید بازی’� کومو گفت.

یانکی ها در اصل در نظر گرفته شده بود به پایگاه خود را در بهار مجتمع آموزشی در تمپا, فلوریدا. این متس گفته بود آنها مردد بین سیتی زمینه و خود را به اردوگاه های آموزشی در پورت سنت لوسی, فلوریدا.

فلوریدا در ابتدا به نظر می رسد ترجیح داده به دلیل این مجتمع باید زمینه های بیشتر.

اما موارد مثبت برای COVID-19 در فلوریدا افزایش یافته است به طور قابل توجهی در روزهای اخیر در حالی که درصد مثبت آزمون در شهر نیویورک به شدت کاهش یافته است. شهر نیویورک تنظیم شده است برای ورود به فاز دو از بازگشایی در روز دوشنبه اجازه می دهد فروشگاه ها و رستوران صندلی برای بازگشایی اجتماعی فاصله.

تمام 30 MLB تیم خود را بسته اند بهار اردوگاه در فلوریدا و آریزونا در این آخر هفته بیش ویروس نگرانی.

MLB امیدوار به شروع فصل در هفته اول جولای اما تیم ها و بازیکنان ” انجمن درگیر یک مبارزه تلخ بر سر نحوه تقسیم کردن درآمد از ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو طرف توافق دارند که بازیکن باید سه هفته از آموزش قبل از به طور فزاینده ای اندک فصل می تواند شروع.

‘œTo بهار آموزش در نیویورک است که واقعا بزرگ و توسعه” کومو گفت. “از آن جایی که من فکر می کنم آنها همیشه باید بدیهی است. اما در تاریک و دلگیر زمان و در یک فصل است که بدیهی است که تا به حال قابل توجهی از موانع برای مقابله با, به, بهار, آموزش سریع اردوگاه در نیویورک است که بیت اول واقعا خبر خوب وقتی که می آید به بیس بال است که ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی است.’�

کومو گفت: هر دو تیم می توانند در بازی های در خانه اما بدون فن. ایالات متحده تنیس باز در مسابقات برنامه ریزی شده است را بدون طرفداران در آن زمان معمول قاب شروع می شود که در اواخر ماه اوت.

___

AP بیس بال نویسنده رونالد بلوم کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>