Yanks’ Germán کست شک در MLB آینده در Instagram پست

نیویورک — به حالت تعلیق در نیویورک یانکیز پارچ دمینگو Germán بازیگران شک در بیس بال خود را در آینده با کنجکاو Instagram پست شب جمعه.

Germán ارسال شده یک عکس از خود را در یک یانکی ها یکنواخت و گفتند در آنچه به نظر می رسد یک عکس از او و تبادل نظر در یک بازی. این پست شامل کلمات اسپانیایی که ترجمه به: ‘œEveryone سابقه در هر دو طرف, من فکر می کنم من معدن در استادیوم یانکی اگر تصمیم به بازگشت من به شما افتخار تلاش من در طول 11 سال فعالیت حرفه ای. خدا نگهدار همه کسانی که از من حمایت’�

                                                                                                                                                                                                                       

او همچنین قرار دادن آنلاین یک Instagram داستان با کلماتی که ترجمه شده به: ‘œI ام چپ بیس بال. با تشکر از همه.’�

Right-hander تبدیل می شود که در 28 Aug. 4, Germán دارای 63 بازی از چپ به خدمت در تعلیق خود را برای نقض لیگ اصلی بیس بال را با خشونت خانگی سیاست. منظم-فصل محدود به 60 بازی در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘œI می دانم که او در ایالات متحده از دیدن فرزند خود را در حال حاضر’� Yankees مدیر Aaron Boone گفت: “œbut فراتر از آن, من واقعا نمی دانم زیادی در مورد. من فقط شنیده ام چیزی شبیه به این, اما من واقعا نمی زیادی برای گفتن در این وضعیت است.’�

Germán, از جمهوری دومینیکن, بود یانکی ها’ winningest پارچ فصل گذشته رفتن 18-4 با 4.03 عصر در 24 شروع می شود و سه امداد ظاهر. او از تمام حقوق خود که می شده اند سرشکن به $229,509 از $619,675.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de