Yelich, Smoak هومر تخمیر بالا توله 8-3 در testy matchup

شیکاگو-مسیحی Yelich و جاستین Smoak آمار اجرا می شود طولانی داوران مداخله قبل از فریاد مسابقه بین تیم رو بیش از حد جدی و Milwaukee Brewers شده گذشته توله شیکاگو 8-3 در روز شنبه.

بدون طرفداران در زمینه انوری, بازیکنان از هر دو NL مرکزی رقبا می تواند فریاد نسبت به یکدیگر از خود dugouts قبل از شروع چهارمین زمین باز یافته.

                                                                                                                                                                                                                       

All-Star catcher Willson Contreras به نظر می رسید به پارس بلندترین از هشدار مسیر در مقابل توله ستاره شرق, و چند بازیکن از هر دو طرف ظهور بر روی خاک خود را در نزدیکی نیمکت. داوران شروع به پریدن کرد و آرام همه چیز را به سرعت قبل از بازیکنان می تواند عبور از ناپاک خطوط.

در یک بازی در مصاحبه طول حذفی, برنامه تلویزیونی میلواکی مدیر کریگ Counsell گفت: خالی ballparks ممکن است به ایجاد یک جدید در زمینه پویا است.

‘œI فکر می کنم این است که به بخشی از این فصل’� Counsell گفت. ‘œBoth dugouts می توانید شنیدن هر یک از دیگر و داوران می توانید شنیدن همه چیز. وجود دارد که صحبت کردن در بازی شما هرگز با تمام طرفداران در اینجا. این فقط بخشی از بازی است.’�

توله ستاره خاویر Baez برخورد کرد و توسط یک پیچ در میلواکی را Omar ناروائز بود شده plunked در چهارم و پنجم.

یک روز پس از کایل Hendricks بسته آنها را در سه بازدید میلواکی را خفاش ها را شکست سست در برابر یو درویش و توله اغل گاو یا حشم و در یک هوای گرم و شادی بخش بعد از ظهر.

Smoak راه اندازی قوی, تک, شات کردن حق-زمینه رتبه بندی در پنجم. Yelich سوار دو اجرا انفجار بالا به انوری مرکز میدان خمیر چشم در ششم.

                                                                                                                                                                                                                       

بن Gamel آمار دو اجرای سه گانه برای تخمیر. کایل Schwarber آمار دو اجرای هومر عمیق به راست و Contreras خاص در یک اجرا برای شیکاگو است.

میلواکی را کربین Burnes به طول انجامید 3 1/3 نوبت و پرتاب 75 رزین در اولین شروع خود را از آوریل 2019 و تنها پنجم حرفه ای خود را. او اجازه اجرا در دو بازدید در حالی که قابل توجه شش.

برنت Suter (1-0) سخت تن به تن 2 2/3 نوبت دادن Schwarber را هومر.

درویش (0-1) شکست خورده به دنبال یک پایان قوی در سال 2019 اجازه می دهد سه اجرا می شود در شش بازدید در چهار نوبت.

برادران پشت صفحه

Contreras دیدم برادر کوچکترش ویلیام — همچنین یک شکارچی — خود را لیگ برتر اولین بازی با آتلانتا در تلویزیون در شب جمعه. ویلیام 22 وارد شده به عنوان یک دفاعی جایگزینی برای بریوز در هشتمین دور در مقابل متس. ‘œIt بیش از ویژه,’� Willson Contreras گفت. ‘œI فکر می کنم او می تواند بهتر از من. او استعداد بزرگ ابزار بزرگ.’�

زادگاه اولین

Jason kipnis می از حومه Northbrook, ایلینوی, خود توله اولین شروع در پایه دوم. دو بار همه ستاره با کلیولند امضا جزئی لیگ قرارداد با توله در فوریه و سپس اضافه شد فهرست لیگ در ژوئیه 17.

                                                                                                                                                                                                                       

مربی اتاق

تخمیر: اس اس لوئیس Urias که آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از تابستان اردوگاه پاک شده است را به بازی. او گزارش داد به گزارش به تخمیر ثانویه اردوگاه در Appleton, Wisconsin. Urias شده است انتظار می رود به رقابت با اورلاندو Arcia برای شروع shortstop کار پس از آنها به دست آورد و او را از سن دیگو اما او تحت عمل جراحی مچ دست در offseason و سپس به حال خود COVID-19 شکست.

توله: هر دو 3B کریس برایانت و 1B آنتونی ریزو بودند در صف شروع برای دومین راست بعد دوباره پنبه حلاجی شده در leadoff یک دوم نقاط پس از برخورد با عقب مشکل در اردوگاه تابستانی

بعدی

حذفی RHP فردی پرالتا چهره توله RHP تایلر Chatwood در سری آخر روز یکشنبه بعد از ظهر. پرالتا شد 7-3 با 5.29 عصر در 39 بازی (هشت شروع می شود) در سال 2019. Chatwood شد 5-3 با 3.76 عصر در 38 بازی (پنج شروع می شود).

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de