‘شما می توانید غلبه بر چالش ها و انجام کارهای بزرگ’: سناتور جونی ارنست در کتاب “دختر Heartland: من نوای کشور است که مطرح شده من”

(CBS محلی)– در این سال بوده است بر خلاف هر گونه دیگر در بسیاری از زمینه ها و مفاهیم عمده سیاسی در سطح ملی و محلی آن را حتی بیشتر جالب است.

علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از سناتورها مانند جونی ارنست از آیووا هستند تا برای انتخاب مجدد. سناتور ارنست, یک جمهوری خواه نشان داده شده است آیووا پس از 2015 و اولین زن مبارزه با جانباز برای همیشه انتخاب می شوند به این کشور ایالات متحده آمریکا. آیووا سناتور نوشت: همه چیز در مورد سفر خود را از در حال رشد در یک مزرعه در, آیووا برای خدمت به کشور در میدان جنگ و در سنا در, Simon & Schuster کتاب “دختر Heartland: من نوای کشور است که مطرح شده من است.”

“من زندگی می کردند و مطرح شد و وجود داشت مردمی که به من آموخت که ارزش کار سخت گفت:” سناتور ارنست در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “هیچ کار زیر من است و هیچ چیز در زیر من. آن را واقعا به من آموخت یک حالت ارتجاعی است که به طول انجامید از طریق حرفه ای در ارتش به عنوان به خوبی به عنوان من زندگی غیر نظامی و از طریق چالش های شخصی است که من تا به حال و سپس من از طریق این کشور ایالات متحده آمریکا. این یک داستان در مورد به رسمیت شناختن است که شما می توانید غلبه بر چالش ها و رفتن به انجام کارهای بزرگ در طول عمر ما.”

در کتاب خود سناتور ارنست داستان ها در مورد اینکه به عنوان نامزد معاون رئیس جمهور که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود نامزد جمهوری خواه در سال 2016 توانایی خود را به کار در سراسر راهرو با افرادی مانند سناتور الیزابت وارن و کریستن جیلیبرند و کاندید حساب از برخورد با تجاوز و خشونت خانگی در روابط با دوست پسر سابق و شوهر سابق او. سناتور ارنست شده است یک مدافع برای قربانیان تجاوز جنسی و احساس آن مهم است به آدرس تجارب خود را در کتاب.

“این واقعا سخت بود و کسانی که از داستان که من امیدوار به هرگز به اشتراک گذاری با مردم است. من صادقانه در مورد آن گفت:” سناتور ارنست. “من باور دارم که هر بازمانده باید این فرصت را زمانی که او می آید به جلو. ما نباید به زور آن را از هر کسی فقط می دانند که زمانی که آن را زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. از طریق این دوره از من بسیار عمومی و طلاق که اطلاعات بیرون آمد. من قرار داده شد تا در یک بازی بسیار حساس و موقعیت که در آن من شخصا آماده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. من نمی خواهم خانواده ام به تجربه صدمه دیده است که من تا به حال احساس که سال ها پیش. من می دانم که چگونه دوستان از طریق این و من به اشتراک گذاشته بود من تجاوز به عنف با دوستان چندین سال پیش. آنها صدمه دیده است به دلیل وجود دارد هیچ چیز آنها می تواند برای من انجام می شود. های که اطلاعات بسیار سخت بود.”

قبل از زمان خود را در این کشور ایالات متحده آمریکا, سناتور ارنست عضو گارد ملی آیوا و خدمت برای یک سال در کویت در طول جنگ عراق. وجود دارد چندین بخش از این تجربه است که سناتور ارنست را هرگز فراموش نکنید.

“چیزی که منفجر ذهن من در ابتدا البته این واقعیت است که آن را هرج و مرج مطلق در تلاش برای رسیدن به کشور گفت:” سناتور ارنست. “ما مثل از دست کودکان هنگامی که ما رفت و به کویت. در نهایت همه از آن حل و فصل کردن و ما قادر به اجرای ماموریت ما به عراق است و ما عمدتا هم اجرا می شود تحویل در سراسر کویت. آن را بسیار به چالش کشیدن زمان به عنوان فرمانده گروهان. من تا به حال فوق العاده سربازان و آنها قلب و روح خود به خود کار می کنند.”

“دختر Heartland: من نوای کشور است که مطرح شده من” در دسترس است هر کجا که کتاب به فروش می رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de