‘شما با جریان”: آرایشگاه بازگشایی در پارکینگ زیر رژیم صهیونیستی است. Newsom را اصلاح سفارشات

الحمرا (CBSLA) — برخی از سالن و آرایشگاه صاحبان شروع به راه اندازی ایستگاه های خود را در پارکینگ پس از دولت اجازه داد برای بازگشایی خارج با خدمات محدود.

زمانی که صاحب سلمانی سام Artino متوجه دوشنبه که سالن مو و آرایشگاه اجازه داده می شود به حرکت می کند خدمات خود را در خارج از 78 سال هدر رفته هیچ زمان راه اندازی سایبان و صندلی خود را در ساختمان خود را در پارکینگ.

پس از ساعت 5 صبح برش و قطع در سام آرایشگاه در آلهامبرا شده است بدون توقف.

“در سن و سال من شما برو با جریان” Artino گفت. “من شده است از طریق بسیاری در سال, من برش مو 62 سال است. کمی چیزهای شبیه به این من را خسته نمی کند.”

فرماندار منظور اجازه می دهد تا خدمات محدود مانند کاهش و blowouts چیزی است که مشتریان نیاز به رفتن داخل.

Artino احساس خوش شانس است که بر خلاف سالن که صاحبان کسب و کار بستگی دارد تا حد زیادی در رنگ و یا مواد شیمیایی, خدمات او می تواند شروع به برش و مو با ابتلا به مشتریان.

“من نام او را از حق دور ساخته شده و وقت آن است که بسیار هیجان انگیز است. احساس خیلی خوبی داشتن موهای خود را قطع” گفت: مشتری نیک Glorioso.

Artino می گوید بیش از چند ماه گذشته صاحبخانه خود قطع اجاره در نیمه و در حال حاضر اجازه می دهد تا او با استفاده از پارکینگ.

درست مثل او همیشه انجام می شود, Artino می گوید او به طور مداوم sanitizes و باعث می شود مطمئن شوید که هر کس با پوشیدن ماسک. او می گوید در حال حرکت خارج نشده است بیش از حد از ناراحتی.

“تنها چیزی که واقعا این است که من یک سیستم خلاء در مغازه و من نمی توانم از آن استفاده کنید را در اینجا و همچنین من باید برای رفتن در میان موهایشان و شستن داخل فروشگاه من چون من ندارد و آب در حال اجرا در اینجا. دیگر از آن, این کسب و کار به طور معمول” Artino گفت.

“این خیلی بد نیست گذشته از گرما” Glorioso گفت. “همه چیز خوب است. من به عنوان راحت از اینجا بود که من در آن وجود دارد.”

Artino می گوید: با تشکر از پسر تعمیدی او و وفادار جامعه او را قادر به انتخاب کنید تا خود را قیچی دوباره. او امیدوار است که دیگران در کسب و کار خود را دریافت کنید همان نوع پشتیبانی.

“این امر می تواند خوب اگر مردم فقط مورد علاقه خود را مو برش یا آرایشگران و یا هر کس را از کار و ارسال آنها را چک” Artino گفت.

“پرداخت برای کوتاه کردن مو خود را یک سال پیش پرداخت برای کوتاه کردن مو خود را شش ماه پیش شما می دانید ؟ کمی پول به آنها در حال حاضر است که آنها به آن نیاز دارند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de