لانگ بیچ (CBSLA) – چه آغاز شده به عنوان یک عکس opp با یک نوجوان و سرباز بازو در بازو به طور غیر منتظره تبدیل به یک نگهبان ملی مستقر در Pike, رسانه های که در آن فروشگاه ها را غارت کردند یکشنبه بود ناگهان به اشک نقل مکان کرد.

“هنگامی که مردم از دیدن ما در مدرسه با کامیون زرهی آره ما ربات چهره و ما نمی گویند هر چیزی اما این که فقط چون ما باید برای حفظ خونسردی اما هیچ کس نمی داند آنچه که ما در حال فکر کردن گفت:” ناشناس نگهبان. “به من اعتماد شما تعداد زیادی از سربازان که در کنار شما هستند. شما باید از مردم در این مدرسه که می خواهند عدالت را به عنوان به خوبی.”

19-خوزه Acosta آمد به ساحل منطقه کسب و کار روز دوشنبه برای کمک به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر از روز قبلی خرابکاری و غارت. به عنوان او صحبت کرد و به یکی از Guardsmen ایستاده کلمات او شنیده ام به او خیره کننده لحظه ای از درک

“آن کسی که شما می دانید در سمت است که ما فکر می کنم در اشتباه هستند درست است ؟ و او را به حق در اینجا و به ما بگویید که چگونه او احساس می کند در مورد وضعیت کل, شما می دانید, آن, آنها در همه علیه ما, شما می دانید؟”

لانگ بیچ شهرستان رهبران می گویند که آنها خواهد شد به دنبال هر کسی که به سرقت برده و از تخریب و یا سوخته و کسب و کار. اما امروز داوطلبان مانند Acosta کار برای کمک به کسانی که قربانی قرار دادن کسب و کار خود و زندگی با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de