جوان فعالان localists بالا هنگ کنگ سنجی

هنگ کنگ — فعالان جوان و localist نامزدها تحت سلطه هنگ کنگ غیر رسمی طرفدار دموکراسی مقدماتی بیش از آخر هفته با صدها نفر از هزاران نفر از مردم رای گیری با وجود هشدارهای این انتخابات می تواند نقض قلمرو جدید امنیتی قانون است.

داوطلبانی که ظهور در بالای نظر سنجی شد و در 40s خود را و یا جوانتر در هر حوزه نظرسنجی و شامل فعالان برجسته مانند دموکراسی فعال جاشوا وانگ و جیمی شم که کمک به سازماندهی بسیاری از سال گذشته تظاهرات ضد دولتی به عنوان convener مدنی و حقوق بشر ،

                                                                                                                                                                                                                       

وقت قانونگذاران مانند تد هوی و ادی چو شناخته شده برای خود آواز و انتقاد صریح در قوه مقننه جلسات نیز در زمان بالا از نقاط.

انتخابات برگزار شد به تراشیدن طرفدار دموکراسی اردوگاه نامزدها به میدان یک تخته سنگ یکپارچه در انتخابات مجلس در ماه سپتامبر و رسیدن به یک œ35-پلاس’� اکثریت 70-صندلی قوه مقننه.

طرفدار دموکراسی اردوگاه متعهد به رای دادن این بودجه اگر آنها رسیدن به اکثریت. تحت هنگ کنگ مینی قانون اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی این شهرستان را رهبر ‘” در حال حاضر کری لام ‘” باید استعفا دهد اگر مهم لایحه مانند بودجه است وتو دو بار.

‘œThe پیروزی جنبش حقوق اولیه حاکی از ادامه این روح مقاومت ما در مقابل چین در حال رشد محدودیت هایی بیش از این شهر و آزادی’� گفت: وانگ در Facebook پست در روز سه شنبه.

‘œIn چشم رای دهندگان و نامزدان’ روح مقاومت در برابر باطل دیگر عناصر سنتی مانند سیستم عامل سیاست های علمی و حرفه ای پس زمینه,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

لام در روز دوشنبه هشدار داد سازمان دهندگان و نامزدهای اولیه است که این رویداد می تواند به عنوان اخلال قدرت دولتی تحت این شهر جدید امنیت ملی قانون اگر هدف این است که برای مقاومت در برابر هر ابتکار سیاست های دولت است.

فراگیر قانون تصویب شده در ژوئن 30 قانون شکنان secessionist, خرابکارانه و فعالیت های تروریستی و همچنین تبانی با نیروهای خارجی برای دخالت در این شهرستان در امور. حداکثر مجازات برای جدی مجرم است حبس ابد.

‘œI هستم نمی گویم آن را نقض کرده اما من به جلو قرار داده و هشدار داد که در صورتی که ثابت شود به صورت, سپس آن را قطعا یک مورد به پاسخ داده شود’� لام گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز سه شنبه با تبریک طرفدار دموکراسی اردوگاه در خود œsuccessful’� اولیه انتخابات گفت که بیش از 600 ، 000 دلار هنگ Kongers که رای داده اند ‘œdemonstrated تمایل خود را به صدای آنها شنیده می شود.’�

                                                                                                                                                                                                                       

او همچنین گفت که ایالات متحده نظارت بر تحولات نزدیک به انتخابات مجلس در سپتامبر نزدیک است.

‘œWe توجه داشته باشید با نگرانی هنگ کنگ اجرایی کری لام را تهدید که این اولیه ممکن است نقض پکن جدید ‘امنیت ملی’ قانون برای این سرزمین یک بار دیگر نشان دادن حزب کمونیست چین ترس از دموکراسی و مردم خود را از تفکر آزاد,’� او گفت:.

پکن هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر شدت انتقاد کرد در دموکراسی اردوگاه برای برگزاری انتخابات مقدماتی حزب خواستار آن غیر قانونی است و بیان کرد که مقدماتی ‘œblatantly چالش ها’� قانون اساسی. همچنین گفت که مقدماتی نقض امنیت ملی قانون singling از سازمان بنی تای و او را متهم به فعالیت های خرابکارانه و دفاع از استقلال هنگ کنگ.

پکن دفتر رابط در هنگ کنگ نیز متهم دهندگان از برنامه ریزی این رویداد ‘œwith حمایت از نیروهای خارجی’� و گفت که مقدماتی جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی از افراد و ممکن است نقض حریم خصوصی قوانین و مقررات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de